NOD-lijst 1 - 15 december 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door Naatje, 26 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    @ Mompelientje: wow.....dat is supergoed nieuws! Maak die maanden te gelde he ;)

    *zwaait naar Littledreamer*

    @Hanna Mom: jammer van je slechte nieuws, een testje zou kunnen..

    @ Ellenn: is het niet zo dat sommige veranderingen in levensstijl de kwaliteit van sperma kunnen verbeteren?
     
  2. pinkster

    pinkster Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.108
    0
    0
    Ik werk bij zorg en heb een afgerond opleiding als
    Nijkerk
    Ik kan ook niet wachten hoor!!!! Had gister eentje gedaan,en veel te bleek:(,misschien omdat te vroeg iS?? Maarja zondag ochtend ga ik ook testen,als ik niet ongi word!!! Het zal super zijn en daarna de dag afsluiten met Sinterklaas!! Ik hooop het zo dat wij zondag 2 // krijgt!!!Laat je gelijk wetten? IK wel!!! Duimen maar voor ons en succes!!!!! Xxx
     
  3. Estheticienne

    9 nov 2011
    39
    0
    0
    NULL
    NULL

    Gefeliciteerd!!!
     
  4. Manu74

    Manu74 Lid

    22 apr 2009
    56
    0
    0
    @ Pinkster, wat spannend zondag!!! Wat bedoel je met 'te bleek' een vaag streepje of helemaal niks? Zondag zit ik 2 dagen voor mn nod, jij dan?
     
  5. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    He Ellen, dat is geen leuk nieuws!
    Maarre, om je even wat positieve vibes te geven: de man van mijn vriendin had geen enkele levende spermacel en toch is ze nu zwanger. VAN HEM!
    Ze hebben hem door middel van een hele kleine ingreep geopereerd (dan snijden ze zaadjes weg bij de bron, want daar schijnt altijd wel wat te zitten) en dmv IVF of ICSI worden die dan teruggezet bij de vrouw. Ze hadden genoeg zwemmers gevonden bij zijn zaadleider om een aantal embryootjes in de vriezer te stoppen en nu is ze zwanger van de 2e poging ICSI.
    Ze zijn echt heel knap tegenwoordig!

    Sterkte meid!
     
  6. ambrose

    ambrose Bekend lid

    25 apr 2010
    635
    0
    0
    pm'er op een baby groep
    groningen
    #1946 ambrose, 2 dec 2011
    Laatst bewerkt: 2 dec 2011
    hallo meiden,

    even een ego berichtje,

    net naar de w.c. geweest, maar nog steeds geen rood te bekennen....... klint gek, maar meestal als ik ongi word word ik dat tussen 11:00 en 12:00 of als ik smorgens wakker word..... dus verwacht vandaag eigelijk niks meer :D
    dus de nacht nog even afwachten en dan morgen vroeg nog eens een testje doen kijken of ik dan misschien 2 streepjes zie.......
    Zo niet dan ga ik er denk ik toch maar van uit dat die hele kleine bloeding die ik een kleine week na mijn ei heb gehad toch maar mijn ongi is geweest en tel ik vanaf daar wel weer verder....... weet het anders ook nie vanaf waar ik uit moet gaan :D

    hou jullie op de hoogte!!
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @ambrose nou ik zal dan ff naar de dokter gaan en bloed laten prikken.....want je kan wel door gaan rekenen en die kleine bloeding daarvoor aan zien maar ten eerste was hij te vroeg en ten tweede doe je misschien nou wel dingen die niet meer mogen als je zwanger bent. Ik zou naar de dokter gaan, maar dat ben ik....
     
  8. pinkster

    pinkster Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.108
    0
    0
    Ik werk bij zorg en heb een afgerond opleiding als
    Nijkerk
    Ja echt h'e!!! Ik had gewoon helemaal geen 2e streepje!!:(Ik moet eigenlijks morgen ongi worden,mijn banne klopt niet echt helemaal,ik word altijd piep precies op 3e van de maand! Dit is echt standaart!! Ik had vorige week 3 x heeeeel licht roze verlies gehad,wat dat was weet ik niet precies,lees veel dat een innestelingsbloeding kon zijn ! Dus wacht eerst zaterdag af en zondag ochtend testen!!!
     
  9. ambrose

    ambrose Bekend lid

    25 apr 2010
    635
    0
    0
    pm'er op een baby groep
    groningen
    @goofychick: Mijn Ha prikt niet zo snel, dan zou ik echt al wel minsten 1,5 week overtijd moeten zijn en nog geen goeie test hebben. gelukkig eet/drink ik eigenlijk geen dingen die ik in een zwangerschap niet zo mogen hebben, eet normaal gesproken wel brie enzo, maar heb ik al poos niet meer gehad... dan maar ff rekenschap houden met mijn eten en drinken, wat betreft alcohol... dat drink ik toch haast nooit, als ik voor de kerst dagen nog niet ongi ben ;) want met de feest dagen wil ik natuurlijk wel wat drinken MITS ik niet zwanger ben natuurlijk anders heb ik het er voor over om niet te drinken :)

    Trouwens... kijk naar de herhaling van het spijt me... heb het hele verhaal niet eens gevolgt waarom die meiden spijt hadden, maar ik zag ze huilen en ...... hup daat ging ik ook!! nooit last van! ....... wie weet!
     
  10. cvo1986

    cvo1986 Bekend lid

    30 aug 2011
    611
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Mompelientje dat is goed nieuws! en meer kans :)
    @ Hana mom balen van je sollicitatie
     
  11. hopelessinlove

    hopelessinlove Fanatiek lid

    17 nov 2011
    1.143
    0
    0
    Ik mag op roze!!

    Na vanochtend een onduidelijke kruidvat test. Heb ik net toch nog maar een gevoelige van clearblue gedaan met als resultaat zwanger 1-2.

    Hopelijk komen er nog veel meer roze bij op deze lijst!! En wil jullie dan ook heel veel succes wensen!!
     
  12. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  13. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Super nieuws! Gefeliciteerd! <3
     
  14. ambrose

    ambrose Bekend lid

    25 apr 2010
    635
    0
    0
    pm'er op een baby groep
    groningen


    gefeliciteerd!!!
     
  15. Enjoylife

    Enjoylife Niet meer actief

    ohh wat is er alweer een hoop gekletst zeg!

    hopeless: gefeliciteerd!!

    Ambrose: ik duim voor je dat het wat betekend haha ;)

    @mompelientje: wat zul jij blij zijn met dat nieuws van je vriend! .. En balen van je testen :(

    @pinkster: Het kan nog alle kanten op, ook voor jou duim ik.
     
  16. Delta

    Delta Niet meer actief

    het gaat goed hier :D gefeliciteerd !!!
     
  17. Jel123

    Jel123 Actief lid

    1 aug 2011
    222
    0
    0
    Gefeliciteerd Hopelesseinlove!!! :)
     
  18. Kit

    Kit Fanatiek lid

    10 jan 2007
    1.132
    0
    36
    ZZP'er
    Delta, kan gebeuren hoor. Er wordt ook zoveel gekletst :D Dank je wel meid!

    Hopeless, jaaaa gefeliciteeerd! Fijn weer wat roze!!!

    Mompelientje, Gelukkig! Nooit leuk als je man een lange tijd weg is.. Lekker van elkaar genieten!

    Hilli!!! Waar ben je???? Heb je al een testje gedaan?
     
  19. rammetje88

    rammetje88 Bekend lid

    10 okt 2011
    517
    0
    0
    Zuid-Holland
    Meiden. Hier net toch een test gedaan maar helemaal omo wit.

    Nu heb ik al meer als 7x geplast vandaag dus ik weet niet of het daardoor komt en als maandag die innesteling is geweest was het misschien te vroeg? Morgen proberen met ochtend urine??? Wat denken jullie??? Of is die spotting toch m'n ongie geweest???
     
  20. Lianne39

    Lianne39 Bekend lid

    14 okt 2011
    816
    0
    0
    Doktersassistente
    Hoogezand
    Als je al 7x geplast hebt dan kan het heel goed zijn dat je urine niet goed geconcentreerd is!!! Ik zou het morgen nog een keer proberen met ochtend urine!!! Succes, duim voor je!!!
     

Deel Deze Pagina