November 2011 mama's deel5!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door ricmar94, 16 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry moet me ff uitkotsen!
     
  2. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Is ook me eigen schuld denk ik, moet ik maar niet altidj doen alsof ik de wereld aan kan dan snapte die misschien ook dat weeën pijn doen!
     
  3. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    @Tetta knuff.....komt goed!

    @Lara, weten jullie hoelang er ongeveer overheen gaat voordat er antwoorden komen over waarom jullie mannetje zo kort heeft mogen leven??
    Zal inderdaad confronterend zijn om babies te zien, en het zal nu wel lijken of ze ineens overal zijn!!
    Hoop dat er snel duidelijkheid is en dat jullie in de toekomst jullie meisje een broertje of zusje mogen geven.... weet zeker dat Ravi* over dat kindje zal waken...dikke knuf
     
  4. linde90

    linde90 Niet meer actief

    We zijn wel redelijk tot rust gekomen, lekker een huisje in de bossen gehad.
    De obductie is de dag na zijn overlijden uitgevoerd en het zou ongeveer 6 weken duren voor we de uitslag zouden krijgen, Maar we hebben nog geen uitnodiging voor een gesprek gehad dus weten nog niets. Alleen dan vandaag dat erfelijkheidsonderzoek formulier (bijna een boekwerk zo dik)
    Hoop niet dat we nog weken moeten wachten, het liefs hebben we voor het eind van het jaar uitslag...
     
  5. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga even op de bank liggen. Net lekkere frietjes gegeten. Vriend gaat zo eventjes naar die collega van hem die woont hier even verderop en dan komt ie terug. Ga toch maar niemeer naar de verjaardag van mijn neefje.
    Denk dat hij ook een beetje zenuwachtig is. Hij zegt ook ik zie aan jou toch niet of je pijn hebt hoe moet ik dat dan weten. Hij was boos omdat er volgens hem nooit een lachje vanaf kan, gek he als ik weeën sta weg te puffen!
     
  6. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoop ook dat jullie snel de uitslagen krijgen. Maakt het denk ik toch allemaal wat makkelijker om het een plekje te geven als je weet waardoor het gekomen is. Knuf
     
  7. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Lastig, ik kan me niet voorstellen hoe het voor jullie moet zijn, ik kan wel iets indenken maar in werkelijkheid zal het veel erger zijn.
    moeten jullie nog 1 week wachten voor de uitslag van de obductie?
     
  8. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Lieze ook! Ik zou gewoon lekker overdag op haar buik leggen en snachts als je er niet 'bij' bent op haar rug
     
  9. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    oh ja, dus nog 1 a 2 weken... :(
    wat voor soort vragen staan er in dat onderzoek dan?

    en worden jullie ook steeds gebeld door felicitas bijv en krijg je nog baby aanbiedingen?
     
  10. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    hah die is zo nerveus alst maar kan..

    toen ik bij mijn zoon zei dat me vliezen waren gebroken vloog me man ui bed uhm...dokter..ambulance...zkhs...je moeder wie moet ik bellen bel ze allemaal wel(ik stond nog in de gang:p dom voor me uit te kijke wat hij aant doen was) hij vloog all kanten op.. dus zei heel rustig...kalm aan doen in en uit ademen dan ga ik op de wc zitten.. en bellen we het zkhs dat we er aan komen.. ow hoeft dat alleen.. ja en ik wil een droge onderbroek en joggingbroek want de mijne zijn nat..uhm ja doe dat zelf ff haha heb in een deuk gelegen.. dat verhaal verteld hij altijd graag haha..
    bij isa belde ik hem vanuit het zkhs.. owke dan ga ik brood eten aankleden en kom ik eraan.. owkej maar geen uren werk van maken he..nee kom eraan half broodsmakkend haha echt mannen kunnen dan zo in paniek raken je zou het moeten filmen gewoon rustig aan doen en niet in paniek raken
     
  11. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    @lara fijn dat het iets rust heeft gegeven die paar dagn weg... en moeilijk om zolang in onwetendheid te zitten..graag zou je het nu willen weten.. en hopelijk kan er in de toekomst een broertje/of zusje voor de kleine meid komen en dan weet ik zeker dat ravi* over dat kindje waakt heel veel sterkte en hopelijk hebben jullie snel antwoorden...

    tetta: mannen zullen nooit begrijpen hoe weeen voellen..zelfs niet als je het ze uitlegt.. mijn man heeft het een beetje ondervonden doordat ik zijn hand fijngeknepen had..vond hij best pijnlijk terwijl het een best gespierde man is haha klein hartje
    als je naar verjaardag toe gaat...is dat ook niet beetje druk nu dan..en met weeen zit je vast net lekker... iedereen die je kan vertellen wat je moet doen enzo
     
  12. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Tetta, inderdaad lekker op de bank blijven.. Kan je lekker jezelf zijn ipv je goed houden op visite.
    En mannen...
    Die van mij bleef maar over zijn blindedarm zeuren dat dat ooit ook zo een pijn gedaan had toen ik met weeen zat, kon hem wel wat doen toen haha

    Napoleon, het kan nog een paar weken duren denk ik. We hebben nog niets van het ziekenhuis gehoord wanneer we langs moeten komen over de uitslag.
    Die vragenlijst gaat over allerlei erfelijke aandoeningen en ziektes in de familie. Ze gaan tot aan onze opas en omas en ooms en tantes.
    Allerlei syndromen en afwijkingen willen ze weten .
    Maandag ga ik zelf even bellen of er al een afspraak gepland staat, wie weet hebben ze wel wat verzonden maar is het niet bezorgs hier.
    Er verdwijnt nog al eens post de laatste tijd.

    De verloskundige heeft gezorgt dat er geen felicitas zou bellen na de geboorte en dood van Ravi.
    Wel heel fijn dat zij dat geregeld heeft.
     
  13. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    Je moet toch wel rap zijn om de 9.10 te redden ;)

    Lara, denk nog regelmatig aan jullie en hoop ook dat jullie snel meer duidelijkheid krijgen.
     
  14. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    pfff schoot me net ff wat in t verkeerde keelgat. Zegt ie: ik ga ff kijken bij die jongen, moet er ff uit wat als ik jou de hele tijd naast me hoor pff pff pff word ik gek!
     
  15. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    lig ik op de bank te verkrampen staat ie naast me met zn jas aan: wat is!??? uhmm, ik heb pijn..... oh maar dat gaat zo weer weg he dat blijft niet toch? Nu isie weer boos de deur uit omdat ik zei dat ie es moet nadenken voordat ie wat zegt. Denk dat ie inderdaad nerveus is....
     
  16. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    haha dus hij blijft de hele bevalling weg:p.. voorlopig blijf je nog wel puffen tot de baby er is...
    hij hoort je te ondersteunen ff lekker je rug masseren ofzo.. of wat te drinken pakken
     
  17. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    hou t er maar op dat ie nerveus is want hij is normaal echt wel lief. Vooral nu tegen het einde moest ik alles maar aan hem overlaten:p als ik iets wilde doen dan zei die al van wacht blijf zitten ik doe dat wel. Denk dat ie em gewoon een beetje begint te knijpen. Ben ook echt emo vandaag kan niks hebben. Mja ook niet veel geslapen afgelopen nacht. Moe, hormonen, pijn gaat niet goed samen
     
  18. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Hahaha, ik heb geen paniekexemplaren, gelukkig maar ;)

    Mijn ex maakte ik wakker, mijn vliezen zijn gebroken. Ow jippy! Eindelijk, nou daar gaan we dan, wreef van plezier in zijn handen. En toen zei ik, ga nog maar ff slapen kan nog wel even duren ;). Dus heeft ie nog een poosje geslapen.

    Mijn man vond het van te voren enorm spannend, wist niet wat ie ervan kon verwachten dus die was best gespannen, maar verder ook niet. Achteraf zei ie dat ie zo rustig bleef omdat ik het ook was. Bij F.emke en L.ieze wist ie wat ie kon verwachten dus heb ik hem nog ff heerlijk laten slapen bij F.emke en bij L.ieze rommelde hij wat aan tot we naar het zh gingen.

    oh ja bij M.eike zat ik onder de douche weeën op te vangen en toen ging hij nog even elders in het dorp een ooievaar ophalen voor in de tuin, de vk helemaal in paniek: wat ga je doen??? ben je wel op tijd terug??? (was nog geen 10m weg ;))
     
  19. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Heel fijn dat je vk dat heeft geregeld. Lijkt me helemaal moeilijk maar je hoort het zo vaak... Sterkte met invullen! Weet je zo of er erfelijke aandoeningen voorkomen?
     
  20. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    tetta dan is het maar goed dat wij je er doorheen helpen who needs a mann haha.

    Ik was bij mijn bevalling helemaal in mezelf en als de verpleegkundige of vk kwam dacht ik onee moet ik weer luisten en praten haha dus manlief zat erbij en keek er na het enige wat hij moest doen was het washandje opnieuw natmaken haha
     

Deel Deze Pagina