Ja dat zal ook vast wel, maar het blijft toch spannend. Ik hoop ook gewoon echt dat het goed kan drinken en dat we lekker snel naar huis mogen. (had gisteren ook dat boek over schisis binnen; zijn allemaal ervaringsverhalen, en misschien dat ik er daardoor ook toch wel wat meer mee bezig ben/was). Hier zegt hij poepen als papa een scheet laat .
SM, dat is wel even schrikken als je bloed verliest. Nu maar hopen dat het niets te betekenen heeft. In het juni mama formum zit echt een irritant mens zeg. Is echt respectloos naar anderen. Volgens haar vreten mensen die nu al zijn aangekomen gewoon teveel, en een babybuik hebben kan volgens haar al helemaal niet, dat is gewoon allemaal vet wat ze laten hangen, dus wij moeten het zelf weten als wij foto's willen maken van onze vetrollen maar zij doet daar niet aan mee. Tsss En over een ander forumgenootje, die over d'r baarmoeder onder d'r navel: zal best als je VK het zegt, maar dan ben je een uitzondering. Dan ben je toch echt respectloos naar anderen? Grr het liefst zou ik haar van het forum af knikkeren.
@mammamia leuke spam! S vind zwemmen ook zo heerlijk. We doen het alleen bijna nooit. Vrij zwemmen is hier best duur.
Manlief had trouwens een super lieve actie vanmorgen. Hij had voor hij is gaan werken cadeautjes in onze schoenen gedaan. Voor mij had hij een luxe chocoladeletter bij de bonbon winkel gehaald. Hmmm En sam kreeg 2 verzamelbeestjes vd AH. Was een leuke verassing toen we beneden kwamen
Ach das wel lief zeg. Hier is de was en strijk weer weg. Straks nog ff de rest van de fietskar op de stof leggen, dan kan ik daar maandag op naailes mee verder en dan kan dat ding weer naar de kelder.
Nelta een dikke knuffel snap dat je nu er een beetje over begint te piekeren. Hoop met jou dat het allemaal te doen is en niet zo super in gewikkeld verhaald word en dat het met een operatie eigenlijk op gelost is. Het blijft natuurlijk niet leuk. En leuk vanmiddag sinterklaas vieren met z.n drieën voor het laatst. Binnen kort met z.n viertjes spannend. Bloem leuk he met die vingers als we zelf wat stout doen. K kan er ook wat van haha. We geven elkaar zo genaamd een tik op onze handen als er iets gegooid word in huis. En k doet dat gezellig mee als ik bijvoorbeeld een pop in de speelgoed bak mik. Dan zegt ze nee nee mama mag niet tik tik op haar vingers hihi( ze word niet echt op haar vingers getikt. We tikken ons zelf op de vingers) Gup beddengoed meestal doet ook vriend de hoeslaken over de deken ben ook best klein maar doe het ook wel zelf als het echt moet maar liever niet hihi. Super m werkse en idd schrikken wat bloed. Hoop dat alles goed blijft gaan. En balen dat je er zo tegen opziet dat je moet gaan werken nog heel even vol houden je bent een toppertje. Hier straks even wat inkopen doen. Moet een kerstboom hebben met lichtjes en ballen( tijdens de verhuizing hebben ze me kerstboom weg gegooid met ballen en lichtjes):x Nou ja dan maar een kleine versiering in huis met wat ik heb en een boom met een paar plastiek ballen. Mamamia mooie foto.s van jou en E. Zagen er erg leuk uit. En fijn meis dat je al een paar dagen wat beter in je vel zit. Een dikke knuffel. Vanmiddag ook nog naar een verjaardagsfeestje van een neefje van vriend die een jaar is geworden. Dus word waarschijnlijk lekker Surinaams eten vanmiddag. En hoef dus niet te koken Fijne dag allemaal en wie al pakjes middag en zo gaan vieren een fijne middag toe gewenst.
Bloem ik heb even gekeken hoe en wat bij de juni mama.s idd wat een opmerking idd. Nou ook al ben ik van me zelf dik met een week of 12 voelde ik toch echt een bult voorbij me schaambeen komen idd de baarmoeder met alles en nog wat er bij. En idd sneller als met Arun met een tweede zwangerschap zet je volgens mij idd van onder wat sneller uit. ook al zat er 9 jaar tussen je lichaam is een soort computer en vergeet niet snel haha. Laat ze maar kletsen sommige zijn gewoon weg misschien jaloers denk ik dan maar.
@sm: werkse! @nelta tkomt wel goed meid! Jullie krijgen gewoon een superbeeb die het supergoed gaat doen! @bloem, raar mens! niet iedereen hangt eerst boven de pot kilo's weg te kotsen! En met 13 weken een buik kan hartstikke goed! vooral bij 2de of 3de ofzo! en leuke verrassing zeg! @nou, ik ga verder inpakken en opruimen, dan kunnen we straks richting zuslief en na het avondeten naar mn ouders voor de sinterklaas
Ik heb net een dagje sauna geboekt voor manlief en mijzelf. We gaan morgen!! Mannetje hoeft morgen niet te komen werken, dus meteen geregeld. Vanavond na het sinterklaas vieren laten we sam logeren bij mijn ouders en gaan dan morgen lekker samen naar de sauna. Even tijd voor ons samen dat hadden we wel nodig. Ik had optimel punten gespaard, dan is de 2e persoon gratis. En had nog vvv bonnen liggen, dus heb meteen een mommy treatment erbij geboekt (lichaamspakking met massage) hmmm heb er nu al zin in!!
Er staat trouwens op de site dat je vanaf 14 weken weer gebruik kunt maken van de sauna. Neem aan dat 4 dagen minder geen probleem is toch? Ben toch niet van plan veel in de sauna te zitten, lekker relaxen in het bubbelbad en boekjes lezen en smoothies drinken hahaha
Weer wat bijgelezen. Ben weer wat ziek. Mijn darmen zijn echt zo giga prikkelbaar de laatste weken. Dan is me ontlasting goed, zo keihard en zo heb ik weer diarree. Vannacht me maag ook nog van streek, dus heb lekker boven de plee gehangen. Wat het is, geen idee. Maar zit daardoor wel rot in m'n velletje. Gisteravond weer even lekker zitten janken, en ga maandag bij de psych toch eens vragen of ik echt geen stapje hoger mag qua AD. Ik voel me niet super slecht ofzo, maar zit ook niet lekker in m'n vel. Heb ook nergens zin in. Zal misschien ook wel een beetje met het weer te maken hebben ofzo. Ben ook gewoon zo moe! Afijn, genoeg geklaagd hihi.
Ja ik heb 's middags terug gebeld. Maandag wil hij voor de zekerheid even glucose prikken. (idd i.v.m. suiker zoals Pnirmal zei) Hoop niet dat dat het is!
Middag Sinterklaas slaat dit huisje over! wat is T vervelend! Nelta ik kan me goed voor stellen dat je nu zenuwachtig word! bloemp wat een aparte! lekker laten praten! Ik zou nog meer fotos gaat plaatsen en dan je buik helemaal uitgedrukt of een foto van de vorige zwangerschap in gevorderd stadium! Lekker irritant bel beterschap.. ik heb vorige week buikgriep gehad! ik ga weer verder .. vriend is aan het werk.. dan boodschappen doen.. (mag hij op vervelende T passen) vanavond sinterklaas vieren.. die ligt op bed!!!!!!!!!! hij doet iets wat niet mag ik geef m op zijn donder trekt hij mijn bril van me hoofd. Ik heb m opgepakt en ik bed gelegd! meiden ik ga even stofzuigen! fijne avond wie sinterklaas gaat vieren!
Ninja, spannend. Hopelijk is het verder niks en blijft de kleine nog ff binnen zitten. Lilalief, idd niet te hopen dat het suiker is. Heb je andere klachten die daar bij horen? Bloempje, lekker toch naar de sauna. Bellie, ik heb ruim een jaar geleden last gehad van een hardnekkig darmvirus, telkens aanvallen van diarree enz. Na ruim een maand was het pas over. @kerstboom, geen zin in dit jaar. Wel wat extra lampjes en kaarsjes, maar verder vind ik het prima. Hier vanmiddag Sinterklaas gevierd. Stijn vond zn cadeaus mooi en is nu naar zn nieuwe woezel en pip dvd aan het kijken. Verder vandaag nog naar de kinderboerderij geweest en kratjes gehaald om het bed op te hogen (klossen passen niet) en postzegels, box staat klaar, tummytub weer uit de kelder, dus eigenlijk is alles zo ongeveer klaar. Hier nog steeds last van die stomme hormonen. Maandag maar eens vragen wat het beleid is bij ons in het ziekenhuis, niet dat ik gelijk ingeleid wil worden, maar als ik maar weet waar ik me op in kan stellen.
Zo hier weer thuis... Gelukkig maar 6 uurtjes gewerkt, maar ben echt gesloopt. Kids zijn lekker aan t eten, zometeen zelf maar ff wat maken... nog niet zo'n trek op t moment. Het is gelukkig een lief makkelijk, rustig gezin dus dat scheeld... zijn ook super tevreden over mij Had ik ook wel even nodig na de vorige keer!! Ik ben idd best geschrokken, t was net met afvegen nog wat oud bloed, maar miss omdat ik veel in beweging ben geweest ofzo... Zolang t niet helderrood is, geen buikkrampen heb hoef ik me geen zorgen te maken, aldus vk. Ninja spannend!! Hopelijk blijft je meisje nog ffies in je buik!! Nelta je kunt het idd maar beter weten... Ben je het al zat? En fijn dat Stijn z'n cadeautjes leuk vind... wij vieren t morgen avond. Mammamia leuke spam Pnirmal thnxx!! Tja geschrokken, maar ja kan toch even niks anders doen dan afwachten... En tja tis meer t bedrijf dat me beetje tegen staat dan de gezinnen, gelukkig valt dit gezinnetje mee.
Tja, wel meer zat als bij Stijn, toen had ik gerust nog wel een paar weken door willen lopen. Maar op zich is het ook nog wel lekker zo met zn drietjes. Beetje dubbel dus. (en inleiden zie ik eigenlijk sowieso niet zitten, grotere kans op kunstverlossing enz (vorige keer vacuumpomp (ben toen niet ingeleid hoor, maar Stijn was een sterrekijkertje) en dat wil ik nu liever niet)