FF spammen; mn zwemband, Dtoch wel trots op) En Mykelti, hoe waren je afspraken? of heb ik eroverheen gelezenzal ff terugkijken
Mirri, mooi zwembandje! Bedoel je vandaag bij het KDV? KDV was super leuk! Ze hebben er zelfs van die buitenslaaphuisjes voor de kids. Dat vinden we zo onwijze goed, dat wilden we altijd al, maar we durfden niet te hopen dat ze die ook hadden.
Dit is die van mij. Niet veranderd tov vorige week en die week ervoor, maar vandaag echt mega veel bandenpijn, dus gaat nu echt wel groeien heb ik het idee.
Haha, maar die kleine duwt dat uitstekende juist verder naar voren Ik zie echt al een bolling, maar t zit zo laag in t begin. Leuk het kdv met 'lucht' bedden. Lekker gezond Nog afspraak gemaakt voor de 20 weken echo ? Is al in januari hoor ;D
mimi mooie banner in je ot! mirri en mykelti leuk jullie buikjes... begint al te groeien! en jullie zijn al bijna 15 weken! gaat echt snel!
Mooie banner Mimi ik heb toen ook lang gewacht met de banner. Mooie buikies dames zal er zo 1 van mij erbij zetten is van 17 wk. Hier donderdag naar de fysio geweest. Waar ik al een beetje bang voor was is echt zo. Heb Carpaal tunnel syndroom gekregen door de zwangerschap als het goed is moet het dan ook weer weg zijn. Heb nu dode vingertoppen en voor al in de nacht bij elk uur wel 3 hele dode vingers. Komt door de vochtophoping en dat komt waarschijnlijk weer door de iets te hoge bloeddruk. Ach als dat alles is mag ik nog steeds niet klagen.
Snelly, wat een ongelooflijke mooie buik heb jij! 17 Weken Dan moet mijn buik echt wel gaan exploderen. Pas nog met gemak mijn eigen broeken aan. Wel naar van je CTS, dat is zooo vervelend. Draag je 's nachts al van die polsbraces? Skatebraces schijnen fijn te helpen.
Nou he moet zeggen dat ik nu nog niet veel gegroeid ben.Denk dat zeker 30% wat ander isha ha. Die buik komt vanzelf wel wacht maar Nee geen braces hoorde dat injecties ook goed helpen. Ga ff naar de ha kijken wat hij het verstandigste vindt.
Thnx. Hihi ja heel guitig maar ook zeer ondeugend hi hi en 1 die niet kan uitslapen.Hij is ook vaak wakker in de nacht. Ach we moeten maar zo denken ik hoef niet heel erg te wennen aan de gebroken nachten straks.
Haha, goeie oefening Snelly Leuk Sinterklaasfeest gehad ? Mimi, hoe gaat het ? Krijg je Al een beetje vertrouwen, voel je je zwanger. Mijn misselijkheid is een stuk minder geworden en (.)(.) minder pijnlijk. Maar krijg toch echt n buikje waardoor ik me wel nog zwanger voel gelukkig en soms al een licht friemelend beweginkje denk ik. Ik heb best last van m'n bekken waardoor ik een zwangere waggelloop heb ;P
Mimi, je bent vandaag 12 weken zag ik op je banner. Een mijlpaaltje dus, gefeliciteerd. Vanaf nu kan het ineens hard gaan voor je gevoel.
@Snelly: al bij de huisarts geweest? @Mirri: hier worden mijn borsten juist gevoeliger, terwijl ze dat helemaal niet waren. Ach rare dingen die borsten... Minder misselijk is wel lekker toch? Dat is hier gelukkig al een paar weken weg, althans die rare maag. Echt misselijk ben ik nauwelijks geweest. Heb het alleen bij bepaalde etenswaar ineens. Soep bijvoorbeeld..ieks ...en ik ben zo dol op lekkere versgemaakte groentesoep. Binnenkort nog maar eens proberen. @Mimi: gefeliciteerd, joehoe 12 weken!
mirri en mykelti dankjewel voor jullie lieve berichtjes ja eindelijk 12 weken nu moet ik de prednison afbouwen en vind het eerlijk gezegt dood eng. mirri mykelti en snelly wat een mooie buikjes hier ook al een buikje maar die krijg ik eigenlijk al rond een week of 6 heb altijd erg veel last van mijn darmen daarna groeit mijn buik bijna niet maar je kan wel al mooi wat zien want heb van mijn eigen helemaal geen buikje dus heb een hele mooie strakke jurk gekocht waarin mijn beginnende buikje mooi naar voren komt. gaan jullie een pret echo laten maken?? wij gaan het zeker weer doen bij onze dochter hebben we het ook gedaan en als je nu de pret echo foto naast haar eerste foto leg toen ze net geboren was is het 2 druppels water echt heel mooi dus