BUDDYNIEUWS!!!!!! vanmorgen had nijn ruim 2cm ontsluiting en hebben ze de vliezen gebroken. ze ligt nu aan de weeënwekkers! nou meid nogmaals heeeeel veel suc6 vandaag! je kunt het en vandaag worden jullie dan eindelijk papa en mama
Hey meiden, sorry dat ik al een tijdje niks heb laten horen! Heb het erg druk gehad met de kleine. Pff en gister kom ik erachter dat 1 borst aan het ontsteken is, en dat heb ik gemerkt het is vuurrood doet ongelooflijk veel pijn en het kolven gaat bijna niet Voel me eigen ook niet lekker bah! Hoe is het verder hier!
BUDDYNIEUWS!!!!!!!!!!! Nijn is om 15.04 uur bevallen van hun zoon. ze maken het goed, als hij het vanavond nog goed doet mogen ze naar huis. meer info geeft ze vanavond, is wat duizelig nu en dat wordt onderzocht. Nijn van harte gefeliciteerd met jullie zoon!!!!! is nog vrij snel gegaan gelukkig geniet er lekker van meid en hopelijk voel jij je snel wat minder duizelig en mogen jullie vanavond nog naar huis!!
@kim: jeetje meid balen zeg een borstontsteking hopelijk ben je er snel vanaf. je kunt er best ziek van zijn schijnbaar!! hopelijk lekker aan het genieten van jullie kleine meid
@Nijn: Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon !! @Kim: begrijpelijk dat je nu je handen vol hebt aan het kleintje auw, pijnlijk zo'n borstontsteking..veel sterkte! @Naomi: wist niet dat je in een rolstoel zat meid!! (zeker overheen gelezen ) jeetje is er niks aan te doen dan tegen die bekkenproblemen?? @All: vannochtend getest maar negatief, dus kom maar op met die ongi OF die posi test..hou niet van die onduidelijkheid! Ben wel met vlagen misselijk wat wel weer heel raar is, na het eten komt het helemaal naar boven..bleeh!
@pinda: nee is helaas niets aan te doen nu... fysio helpt niet, ga maandag osteopaat proberen maar over zal het niet gaan voor ik bevallen ben. balen dat je test nog steeds negatief is!! hopelijk is hij snel positief of komt je ongi door want dit vreselijk zo die onduidelijkheid. grrrrr hier kwaad mn man had eerst toen straks isabel al van de commode laten vallen!!!!! gelukkig niets ernstigs maar even huilen van schrik natuurlijk. ze had de hele dag al niet willen slapen, ze zit in een sprong en vertikt het dus om een dutje te doen! ze bleef maar gillen en krijsen terwijl ze eigenlijk wel moe is. dus mn man zet het geluid van de babyfoon uit zodat hij even rust heeft!!!!!!!!!!! toen barste bij mij een bom en ben ik heel kwaad naar boven vertrokken, heb isabel uit bed gehaald en heb een uur boven tv gekeken en gedaan met haar. komt hij na een half uur naar boven kom je nog naar beneden of wat. uhmmm nee jij wilde je rust nou die heb je nu wij blijven hier! echt kan er nog kwaad om worden, je zet toch verdomme het geluid van de babyfoon niet uit omdat je zelf rust wilt! er moet een reden zijn dat ze zo doet dus kan er dan niet tegen dat hij zo makkelijk reageert pfffff. sorry het zit nog erg hoog
BUDDYNIEUWS!!!: de kleine man is 49 cm groot en weegt 3790 gram dus niet zo groot als dat ze beweerde. de naam maakt ze via pb bekend ze hoopt morgen even langs te komen hier. ze zijn nu lekker thuis en hopelijk blijft alles zo lekker gaan.
Leuk als je morgen even langs komt Nijn!!! Ik ben heel benieuwd naar de naam , maar die zien we vanzelf dus wel op de pb Hopelijk is alles helemaal goed gegaan en ben je nu lekker aan het genieten en is de duizeligheid ook weer over!
@ Nijn & haar hubbie: Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje!!! Nu lekker gaan genieten met zn drietjes!! Ben ook heel benieuwd naar de naam, maar dat zie ik wel via pb verschijnen.
Naomi: Mannen denken er volgens mij vaak heel anders over als wij vrouwen. Heb dat met mijn mannetje ook wel eens meegemaakt en soms nog steeds. Maar kan me heel goed voorstellen dat je heel boos bent geworden. Kim: Balen meis, van je ontsteking. Is heel pijnlijk weet ik uit ervaring. Ben je al bij de ha geweest? Er is namelijk antibiotica voor, maar weet even niet of er ook zijn die mogen met bv. Pinda: Balen van je onduidelijkheid. Rest: Zwaai!! Hier vandaag wat krampen gehad en volgens zp zou ik vandaag mn innesteling moeten hebben. Ook was temp vanmorgen lager. Maar om heel eerlijk te zijn ga ik nergens vanuit. Weet heel goed dat je soms dingen voelt die er niet zijn en het volgende moment voel je niks en dan is het raak Wat zitten we toch raar in elkaar. Slaap lekker allemaal. duik zo mn bedje in. Morgen een stuiterdag omdat we sinterklaas gaan vieren. Gelukkig de laatste dag, want ik ga maandag de kerstboom zetten Haha...dag Sinterklaasje -XXX-
Nijntje, van harte gefeliciteerd!!! Eindelijk ben je dan mama.. Heel erg veel geluk en liefde toegewenst. Hopelijk voel je je weer goed en ben je aan het genieten. Mooi gewicht zeg! Hebben ze je voor niets ongerust gemaakt.. Ik ben ook benieuwd naar de naam van je zoontje, wil je mij ook pb en? Ik lees morgen weer bij en probeer te reageren, maar moest aan Nijntje denken en kwam nog snel even kijken. Nu snel slapen! Kus!
Nijn!!! Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!!! Hij is er... Nu kan je heerlijk van hem genieten!!!! Ben ook heel benieuwd naar de naam. @ pinda, vervelend dat je nog niks zeker weet! Hoop dat je snel duidelijkheid hebt. @naomi, ja mannen denken daar heel anders over. Heb t ook wel is gehad. Volgens mij zit Ryan ook in een sprongetje, merk het vooral overdag met z'n slaapjes, althans welke slaapjes... Maar goed komt hopelijk ook goed Hihi! Fijne dag meiden!
@nijn: gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje. Ga er maar lekker van genieten. Hopelijk is de duizeligheid nu weggetrokken. Fijn ook dat jullie lekker thuis zijn. @pinda en remmar: nog steeds spannend voor jullie, ik blijf duimen. @naomi: ik zou ook flippen en begrijp jou heel goed. Is isabel wel rustig geworden? Weet je waarom ze zo huilde, tandje misschien? @kim: aij ontsteking klinkt pijnlijk en vervelend.
fijn om te lezen dat het toch wel herkenbaar is waarom dat ze nu zo huilde weet ik niet.... om half 1 werd ze weer gillend wakker dus nog maar wat melk gegeven en om half 3 begon ze weer maar hebben haar laten liggen want het was niet zoals anders en is ze terug gaan slapen tot half 9 vanmorgen dus netjes gedaan. ik ga gauw weer want over een half uur hebben we sinterklaar bij mn ouders!
@all: hier helaas weer over, cyclus word wel regelmatig dus dat is wel een goed teken Heb ook sinds gisterenavond een ontstoken ooglid..erg vervelend en pijnlijk..pff mijn dag kan niet meer stuk
@pinda: balen zeg! Nu je cyclus regelmatig is ontstaat er natuurlijk wel meer en nieuwe hoop. Ik blijf voor je duimen. @naomi: wat zielug voor isabel dat ze weer 2x wakker is geworden. Gelukkig heeft ze daarna nog wel goed doorgeslapen en ook wel fijn voor jullie. @all die sinterklaas vieren: veel plezier bij de opa's en oma's. Ben benieuwd wat de sint brengt.