December 2011 Mama`s!! Deel 5.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door carrolyn, 28 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Die van mij eet ook veel vet op z`n werk, frikandellen, gehaktstaaf, kroketten enz.En dan thuis wil hij best nog naar Mac of BK.
    Gelukkig mag mijn vriend best een paar kg aankomen dus dan gaan we toch lekker fastfood eten.Heb ik geen problemen mee.
     
  2. NieuwWolkje

    NieuwWolkje Fanatiek lid

    11 apr 2011
    1.143
    0
    36
    Gent - Belgiƫ
    Hier zou ik graag ook iets voor mn man kopen, maar ik vind eerder dat de vrouwen iets verdienen, wij doen tenslotte veel werk haha :D
     
  3. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Je bent niet de enige die overtijd loopt, babyboo had ook al moeten bevallen.Maar die heeft een eigenwijs meisje in haar buik.
     
  4. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0

    Schat vandaag hoorde ik dat er een meisje op ZP oorbellen van haar vriend heeft gekregen voor de bevalling, leuk he?? ;)
     
  5. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    #1965 carrolyn, 6 dec 2011
    Laatst bewerkt: 6 dec 2011
    Hij krijgt toch al een baby? Daar heeft hij (bijna) niks voor hoeven doen.
    Ik heb tegen die van mij gezecht dat hij geen kerstkadotje krijgt, want hij krijgt al een kadotje van een kilo of 3.(de baby)
    Ik heb wel een kerstkadotje voor hem.

    Maar wij vrouwen moeten inderdaad al het werk doen.
    Mannen moeten je steunen, en voorhoofd afdeppen en een glaasje drinken voor je pakken.Lijkt me geen zwaar werk.
     
  6. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Hah daisy dat werkt vast!!

    Anna, mij is dat net bespaard gebleven! E.mma kwam oo de datum!!

    Lin; lijkt me ook even slikken maar het welzijn van e.smee us idd het allerbelangrijkst!

    Nieuwwolkje; hoeveel weken ben je dan? Hier leiden ze alleen eerder in wegens bloeddruk oid. Mijn slaap tekort en vAlse starten konden pas met 41 weken een reden zijn
     
  7. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    ben zoooo benieuwd hoe het bij coon is!
     
  8. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Ik ook!! Ik denk druk bezig!
     
  9. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Oww en iemand vroeg van fb, even een pb naar mij met je fb naam en ik voeg je toe!
     
  10. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Coon is even druk met andere dingen denk ik.
    Hopenlijk vanavond nog baby nieuws.
     
  11. jonijoni

    jonijoni Actief lid

    7 mei 2011
    246
    0
    16
    ZH
    Prinsesje, je was me net voor met de lijst :)

    prinsesje/daisy/nieuwwolkje Vervelend dat jullie je zo voelen, maar ik kan het met goed voorstellen. Ik ben er zelf nog niet aan toe, ga nu pas aan al die zaken waar ik jullie weken geleden over las (babykleren wassen, strijken, tas inpakken, alles in orde maken etc), maar ik denk dat ik over een week of 2 net zo jaloers ben op alle baby-knuffelaars als jullie nu zijn, ik ben nu al stik nieuwsgierig naar hoe baby eruit ziet en alles, ook al mag die hier zeker nog even blijven zitten een paar weken...

    Anna1986: heel begrijpelijk dat je je even op andere zaken hebt gefocust, wat erg van je neefje! Gelukkig gaat het redelijk met hem. Succes met de gyn vanmiddag, hopelijk kan hij/zij wat voor je doen..

    Lin: kan me voorstellen dat je het jammer vindt, maar ze heeft in ieder geval 2 weken borstvoeding gehad, dat is toch de belangrijkste periode (is mij verteld) :)

    Wat die volle maan betreft, ik droomde laatst dat ik bevallen was van een meisje op 9 januari (en dat ik na een week dacht "misschien moet ik de baby eens een keer eten geven", maar dat terzijde ;) ), en ik zie nu dat de volgende volle maan op 9 Januari is! Zou wel bizar zijn als de kleine dan komt, maar ook al mag de kleine nu nog even blijven zitten, 9 januari is dan wel weer heel erg lang ;)
     
  12. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Gelukkig was het maar een droom, ik ga ervan uit dat je baby wel iets eerder eten krijgt dan na een week.:D
     
  13. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    @Florabella
    Joepie, bijna saampjes naar buiten dus zo te horen!

    @NieuwWolkje
    Ik zal hard voor je duimen dat de kleine gauw komt en dat ze je anders in ieder geval inleiden!

    @Jonijoni
    Hmm die biefstuk klinkt heerlijk! Ik kan niet wachten tot ik weer lekker medium biefstuk mag eten :D Voor facebook moet je even je naam pb-en naar florabella. Die kan je dan toevoegen. Mocht ze op 9 januari komen, dan hoop ik toch wel dat ze gelijk eten krijgt. Arm kind hahaha

    @Tamm
    Hahaha twee slagroomspuiten in je shirt :p

    @Prinsesje88
    Helaas lig ik niet meer te slapen, vriendlief ligt wel maar hier gaat het hem niet worden.

    Ik wordt gek van het wachten. Er gebeurt gewoon niks wat doorzet en daar wordt ik niet goed van! Morgen toch maar is aangeven dat ik echt niet meer tot 42 weken wil doorlopen.

    @lin71
    Wat ontzettend balen zeg dat je hebt moeten stoppen met de bv. Maarja, wat niet gaat, dat gaat niet. Hopelijk verminderen je bekkenklachten gauw zodat je je waarschijnlijk ook weer wat meer kan ontspannen.

    @Aapje2009
    Fijn dat alles goed gaat met de kleine! En dat hopen dat ie zich gauw aandient!

    @Anna1986
    Hoop ook voor jou dat het je deze keer bespaard wordt! En fijn dat het nu in ieder geval weer beter gaat met je neefje!
     
  14. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Ik heb hier zo'n stekende pijn in mijn rechterzij. Doet echt zeer, herkent iemand dat?

    Verder een rustig beebje dus ik hoop dat ze gauw even wat meer gaat bewegen.
     
  15. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0

    Ik herken het niet, sorry.
    Misschien even goed wakker maken? voor de zekerheid.
     
  16. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Babyboo; hoop echt dat de vk morgen zegt dat het inderdaad genoeg geweest is en dat ze wil kijken of ze je kan strippen! Is toch geen doen meer dit!

    Steken in rechterzij herken ik alleen maar als ik heel erg druk ben geweest.
     
  17. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    En een rustige beebje herken ik wel. Ons ventje is ook al 2 dagen veel rustiger dan normaal, maar als hij dan gaat bewegen gaat hij ook echt los!
     
  18. jonijoni

    jonijoni Actief lid

    7 mei 2011
    246
    0
    16
    ZH
    Daisy: lijkt me wel zo handig ;) ik droom allemaal van dat soort rare dingen de laatste tijd. Laatst ook bijvoorbeeld dat de baby na 2 dagen al formaat peuter was en kon lopen enzo en dat ik het zo jammer vond dat die babyperiode zo snel voorbij was :')

    Babyboo: "Morgen toch maar is aangeven dat ik echt niet meer tot 42 weken wil doorlopen." Goed zo!! Doe maar flink zielig bij de vk :)
     
  19. Frutsel

    Frutsel Actief lid

    17 feb 2011
    268
    0
    0
    @volle maan : ik denk ook dat ik zaterdag of zondag misschien wel ga bevallen, geloof daar wel in eigenlijk. Mijn vader zegt altijd dat de twee dagen na volle maan, dus 11e en 12e, de kracht van de maan nog sterker is. Op 10 of 11e Is dan maar een halve week te vroeg, dus kan best toch? Of ben ik dan een voorkruiper?
     
  20. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Na 2 dagen al peuter? Ga jij straks een kindje van 10kilo op de wereld zetten?
    Raar kan je dromen he als je zwanger bent.
     

Deel Deze Pagina