augustus 2011 buikjes....de mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Pandora, 5 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ook van hier een welkom voor Joli!

    Misschien dit forum een beetje te laat ontdekt, of nog op een ander forum meegekletst? Maakt niet uit, wij gaan gewoon gezellig verder, hoe meer zielen hoe meer vreugd!

    Ik straks balen, man;
    Ik heb voor het eczeem van ons manneke speciale kleertjes met zilver erin verwerkt (rompers, broekjes, wantjes, muts), en dat spul is schijtduur. Wordt wel vergoed, maar toch... Anyway, ik was dus straks een van de rompertjes kwijt (Kaching!!!:x).... Da's lastig, want heb er maar twee, en zo'n ding moet ook een keer worden uitgewassen... Hele hut op de kop gezet, en gelukkig wel weer gevonden, pfffffff....

    Nondeju :)->); de klok rond slapen; lekkerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Daar zou ik wel een moord voor doen! Ik zei laatst ook al tegen mijn man: "Weet je wel hoe lang het geleden is dat ik meer dan 6 uur achter elkaar heb geslapen? de kleine is wel nog geen 4 mnd., maar vergeet de gebroken nachten tijdens de zwangerschap niet he?!"

    Ons manneke vanmorgen cadeautjes gehad van Sint, en mama ook:D:D:D Kijk eens wat mijn lief voor me kocht:
    Easy Feet - Tel Sell

    Ik zei al tegen hem, was dat er nog niet toen ik zwanger was? Haha... Dan was het ideaal geweest!!!!
     
  2. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Waaaaaat :$meneertje ligt een poging omrollen te doen :D zal m maar niet vertellen dat het er een beetje klungelig uit ziet :D
     
  3. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Hai hai,

    Nou, ben ook weer een beetje op de wereld! Werd gister ineens harstikke ziek, ben serieus nog nooit zo slecht te pas geweest! Vannacht steeds stuiptrekkingen, was heel eng. En vanochtend ineens weer een heel stuk beter. Nog last van m'n maag, kan weinig binnen houden, maar kan gelukkig wel zelf weer voor Evi zorgen.

    Pandora, wat goed van hem! Evi lijkt helemaal nog niet bezig met rollen enzo. Ja, als we haar helpen, maar niet uit zichzelf.

    Joli, welkom meid! Inderdaad gewoon lekker meekletsen, we bijten niet :D

    De klok rond slapen, wat super! Wil Evi ook nog steeds naar 4 flessen doen, maar er komt steeds wat tussen lijkt het. Mijn plan was gister proberen, maar tja... Nou, komt nog wel, misschien vandaag..

    Ga nu weer even liggen, Evi slaapt nog dus t kan nog even ;)
     
  4. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    joli, gezellig en welkom! Nu patti nog :D We zijn niet zo'n heel druk forum dus er kunnen er nog wel een paar bij hoor :) alhoewel ik het soms niet bijgelezen krijg haha maar dat is ook niet erg he..

    Stan, stond op mijn lijstje maar mijn man zei nee :( maar ja, wij hebben een meisje dus ach.. ;)

    slapen, ja, 1 keer het genot gehad van 7 uur achter elkaar, was net toen ze pseudokroep had, tweede nacht dus totaal niet verwacht dat ze juist die nacht uitkoos haha. Bij ons is het nu 3 weken zo dat ze de nachten geen voeding meer nodig heeft, alleen ze huilt wel altijd rond 3 en vaak nog een keer rond 6 uur. Laten huilen is het advies, ja weet je hoe moeilijk??? Nee dan maar even gauw een speentje er in en weer naar bed, dat kost me een halve minuut :) Hoe gaat dat bij de rest? Konden jullie kindjes op een gegeven moment gewoon doorslapen of hebben jullie dit ook?

    pandora, hoe ga je dat doen in je eentje, een kerstboom kopen en dan de kleine ook mee? Knap hoor! :D

    linn wat raar, stuipen, zou ik ook van schrikken ieks! Gelukkig gaat t weer wat beter...? Wat kan dat veroorzaakt hebben denk je?

    Ros, oh ja, dan is n papfles geven wel een beetje anders ja... al zou je het best kunnen proberen om rijstebloem met afgekolfde melk te geven. Ik zou dan eens de avent 123 speen proberen. Bij ons drinkt ze die op stand 1 zo leeg maar dat is uitproberen denk ik. En of de kleine meteen de fles neemt is ook uitproberen, kwestie van wennen denk ik? Misschien een tip om die door je man te laten geven, dan denkt ze misschien niet dat de borst toch veel lekker is :D hihi. Ben benieuwd wat het cb zegt..

    kabouter; dat is wel balen ja als je die kwijt zou zijn.. maar gelukkig gevonden dus :). De kleine van mijn vriendinnetje heeft ook van die pakjes gehad, zij moest ook smeren met teerzalf en hormonen, moet jij dat ook?

    De zon schijnt :cool: wat doe ik hier binnen? Kan iemand me dat vertellen misschien?
     
  5. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    hoe cool!! Hier ook alleen met hulp van mama, verder gebeurt er nog helemaal niets haha:D
     
  6. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Ik ben nog aan het bedenken hoe ik dat ga doen :D vette knipoog en mijn akker schattigste glimlach naar de verkoper.waarschijnlijk...... die sjouwt 'm de auto dan wel in:D
     
  7. joli

    joli Lid

    24 nov 2010
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Knap hoor van jullie kindjes dat ze draaien! S draait wel van de buik naar rug. Van rug naar buik met wat hulp.

    @ Josjo S sliep ineens gewoon door. Slaapt al vanaf dat hij 7 weken was door.

    Kerstboom; denk dat ik hem morgen op ga zetten, vind t zo gezellig!
     
  8. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Stan stond ook op ons lijstje...maar is het niet geworden omdat we al een stan in de omgeving hebben :D maar wel een leuke naam;)


    *moet nog steeds kerstboom halen....als fysio is geweest :D*

    Mijn vriend is vanavond weg....kan ik m lekker onder het genot van warme choco neer zetten en kerstliedjes luisteren.....houdt mn vriend niet zo van :D
     
  9. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Zo we zijn weer thuis. Is een hele belefenis geweest om weg te geraken. Mijn man is het type laatste nippertje en met de kleine levert dat heel wat stress op. Moest hem lekker warm inpakken maar kon hem natuurlijk niet te lang in zijn warme pak in bed laten liggen dus dat is ook in het laatste half uur voor we weg gingen moeten gebeuren.
    Natuurlijk had manlief de autostoel niet klaargezet en dan kon hij zijn riem niet vinden... dus kleine half aangekleed weer zijn bed in, riem gaan zoeken, dan krijgt man zijn riem niet dicht moest ik weer doen.
    Krijg een uitbrander dat de taxi zo komt en dat de kleine niet klaar is, en dat ik mijn jas en schoenen nog niet aan heb.

    Taxi stond nog niet te wachten, kwam net aanrijden toen wij net bij de parking waren. Doet man de verkeerde gordel om de autostoel... Heel gezeik om dat weer los te krijgen.

    Gelukkig gaf de kleine man geen kik. Bij de tandarts zat hij ook lekker rond te kijken en net als mijn man klaar is besloot de kleine dat hij een fles wou haha. Zaten we daar nog wat langer.

    Boodschappen doen was ook met een hoop gedoe. Ging te traag naar man zijn zin. Dus ik stap door op weg naar de volgende winkel en dan loop ik weer te snel.

    Maar mijn man zijn tand is eruit en ons kleine mannetje ligt nu lekker te lachen. Dat zal straks wel weer wat minder zijn want ik moet langs de dokter met hem voor de prikjes :(
     
  10. bloempie 1983

    bloempie 1983 Bekend lid

    24 aug 2010
    741
    0
    0
    overijssel
    Welkom joli!

    hier de kerstboom al staan:D. Had 'm zaterdag al gekocht, en was zondag onverwacht vrij. Heb 'm toen maar opgetuigd. Kon het niet laten;). Gister sinterklaas gevierd, en man, wat heeft ze veel gekregen! Echt super leuk!
    Volgens mij ben ik echt gezegend met onze slaapkop. 'savonds om 20 uur laatstevoeding tot smorgens 9 uur! Heerlijk, kan mama ook weer lekker uitslapen:p.
    hier morgen weer fysio. Ben benieuwd wat ze zegt. Op zich kan ze nu goed beide kanten op kijken, alleen met slapen ligt ze toch altijd naar de voorkeurs kant, dus we zijn er nog niet helemaal.
     
  11. patti

    patti Lid

    23 jul 2011
    25
    0
    0
    Nunspeet
    Hallo Josjo en andere dames!

    Ik lees inderdaad al een hele tijd (gezellig) mee, ook in het MMM forum (PCOS is de beperking) maar ik ben niet zo'n schrijver. Ik vind het wel gezellig en ben eigenlijk heel erg blij dat jullie (josjo ;)) me opgemerkt hebben want dit was voor mij de reden om toch wat te posten. Heel eerlijk, ik was er een beetje onzeker over. Maar ik heb zo genoten van jullie en ben dus nu blij dat ik mee kan/mag doen.
    Sorry als ik jullie een verkeerde indruk heb gegeven, is niet de bedoeling natuurlijk!

    Ik ben sinds 2 juli mama van een kerngezonde zoon, Antoine! Wat een beleving he! Ik heb een prima bevalling gehad en ook de borstvoeding, slapen etc gaan nog steeds prima! Heel tevreden is onze man. Het blijft een baby en we passen ons aan aan Antoine en ik denk dat dat ons geheim is. Soms denk ik, ooh nu heb ik het schema te pakken en dan ineens is het weer anders, hahaha. Wel super om te zien wat voor fases ze doormaken he.

    Hier gaat het eigenlijk heel goed met ons mannetje.

    Ik hoop dat ik het bericht goed gepost heb zo

    Gr,
    Patti
     
  12. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Hallo Patti, nou ook welkom hier dan! Tja je bent dan wel geen augustus mama maar wat maakt het uit he :D

    ik ben ook n mmm mama en daar hebben we ook pas net een nieuw topic geopend: mmmmama's (moet je even zoeken, want ik kan zo de link hier niet neerzetten). als je zoekt op mijn naam en alle berichten van mij heb je hem zo gevonden. Daar kletsen we met allemaal mama's die mbv de mmm zwanger zijn geworden en nu mama zijn. :D Maar hier ben je ook zeker welkom hoor! mijn ukkie was 4 weekjes te vroeg dus ik ben ook n juli mama hihi en peppers ook trouwens :)

    Jij geeft dus nog steeds bv? Ik vind dat echt knap, na iets meer dan 4 maanden ben ik gestopt, ook omdat het onwijs terugliep toen ik ging werken en moest kolven enzo, maar ik wilde het ook minimaal 3 maanden dus dat is gelukt :)

    en wat n heerlijke slaapkop ja! Kan ik wel n beetje jaloers op zijn... ach aan de andere kant, het komt vast vanzelf wel denk ik dan....

    Elisje, die man van jou, het is zoals linn zegt, het is maar goed dat het mijn man niet is ;)

    ik moet rennen, ga vandaag weer sporten in de sportschool, ik heb geen zin maar ja, ik heb ook geen zin in dat zwembandje dus ja dan moet je wel he :D:D
     
  13. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Welkom patti :D berichten kun je niet fout posten ;)

    wat is dat toch...onzeker over mee posten...ik zei al dat we niet bijten :D
    ( al zijn er vast wel clubjes die moeilijk doen over late nieuwkomers...maar ik zie.in ieder geval het probleem niet ;) het werd al eerder gezegt, overdreven druk is het hier niet....dus er kunnen gerust mensen bij


    Nou fysio is net weg....ze was nog niet helemaal tevreden...maar we gaan vooruit ;)
    hier gebeurt slapen ook nog op de voorkeurskant....haar tip een lichtprojector met sterretjes op de muur aan de niet voorkeurskant. Daar kijkt hij dan naar voordat hij gaat slapen en zal dan beter op die kant in slaap vallen

    hij heeft overigens dit bezoek niet tegen haar gekrijst :p


    *shit....nog geen kerstboom*
     
  14. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    En nog iemand erbij; gezelli!

    Patti, hier hoef je wat dat betreft weinig schroom te hebben hoor, want op de een of andere manier praat het toch makkelijk, zo min of meer "anoniem"; vrouwen zijn daar sowieso denk ik wel wat vrijer in dan mannen, niet? Anyway, alles kan en mag hier (nou ja, tot op zekere hoogte...), en alle termen en lichaamsdelen vliegen je hier om de oren op het forum, dus kom lekker meekletsen!
    Er zijn altijd wel lotgenoten te vinden of dames die zich in jouw situatie in kunnen leven en erover mee kunnen praten!
     
  15. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Elisje....ook hier iemand die blij is dat jouw man niet de hare is ;) zo een had ik alkang op marktplaats gezet :D
     
  16. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Welkom Patti :D Juli mama's zijn ook welkom hoor ;)

    Zag hier vanmiddag ook nog een Janneke meelezen, die naam heb ik ook wel vaker zien staan... Meid, je ziet het, we bijten niet. Laat je maar horen :D

    Heb het idee dat m'n meissie een beetje ziek aan het worden is. Heeft al een paar keer flink gespuugd vandaag, dunne luiers en is enorm hangerig :( Arm ding...

    Pandora, gauw die kerstboom halen dan ;)

    Is het bij jullie ook zo donker?? Hier was net om 16 uur de straatverlichting al aan!!
     
  17. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Hier ook een manneke wat het huidje van zn moeder heeft
    hij zit vol met schilfers op zn hoofd...alleen denk ik dat het geen berg is...maar seberoisch eczeem net als mama, want hij heeft ook schilfertjes op zn voorhoofd en in zn oortjes :x
     
  18. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Haha :D
     
  19. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Misschien helpt een laagje bepanthen? Dat smeer ik altijd op Evi's gezichtje 's ochtends na het wassen. Als ik dat niet doe is het enorm droog...
     
  20. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Is het tuincentrum vanavond open? Ik MOET vandaag een kerstboom :D
    ik zet 'm al 8 jaar op 6 dec. En daar wil deze autist niet van afwijken :D
     

Deel Deze Pagina