wat denken jullie met al die berichten? blijft de euro of gaan we de gulden terug krijgen? even kijken of een poll lukt. nog nooit gedaan
ik zeg zelf: roep niet te hard dat de gulden niet terug komt.... ik ben er dus niet bvan overtuigd dat de euro blijft
De gulden terug is ook niet zo simpel hoor! ik denk dat veel mensen in nog grotere problemen komen als de gulden terug komt. De euro zal gewoon blijven.
Ik geloof niet dat de gulden terugkomt.. Ze zullen er alles aan doen om de euro te redden. De gulden terug betekent een hoop ellende ben ik bang
Ik denk niet dat de gulden terug komt, maar de euro houdt het niet lang meer vol denk ik.. Ze zijn veel te makkelijk geweest met het toelaten van eurolanden.. En als de euro nu niet omdondert, gebeurt dat vanzelf een keer..
De Gulden komt niet terug. Dit omdat dat veel heeeeeel veel geld gaat kosten. De euro blijft en we krijgen idd euro zone's
Ik heb op anders gestemd. Persoonlijk denk ik dat ze er alles aan zullen doen om de euro te redden. Want als ze de gulden weer zouden invoeren zouden ze laten zien dat ze toen de verkeerde beslissingen hebben genomen wat betreft de euro. Maar ik denk wel dat de euro op den duur gaat vallen (heb er niet veel vertrouwen in) Mijn mening over de gulden zelf. Laat die ook maar niet terug komen,want persoonlijk vrees ik dat alles dan weer duurder wordt.
ik geloof niet dat de gulden terug komt. Ik denk dat europa nu juist door onze neus geduwt hoor. Veel meer afspraken om meer tot elkaar te komen of we nu willen of niet. Persoonlijk vind ik dat niet alleen slecht, alleen de manier waarop is wel een beetje cru.
Ik denk niet dat die nog terugkomt en al zou ie terugkomen dan is de waarde daarvan ook veel minder. Je kunt nu echt niet meer zeggen dat een euro 2,20 gulden waard is. Ik denk dat je het geld wat je aan zoiets zou besteden (om de gulden terug te krijgen) beter kunt besteden aan iets nuttigs.
Ik denk niet dat de gulden terug een optie is. Ze gaan gewoon een ander alternatief bedenken om de euro er toch in te houden.
Dit denk ik ook ja. Dan gaan ze weer van alles omrekenen en uiteindelijk zijn we weer per product meer kwijt....
Denk niet dat hij valt, maar het redden gaat veel geld kosten. Valt hij dan is het vooruitzicht voor ons inkomen niet veel beter trouwens. Wij gaan het hoe dan ook betalen vrees ik.
heb voor optie drie gekozen. Ik weet niet wat er gaat gebeuren. Alleen dat ik er nooit achter heb gestaan dat de euro kwam. Het zou ons allemaal veel opleveren. Nu 10 jaar later is er bijna niks meer van over. De gulden was een mooie stabiele munt. We hadden wel staats schuld en we redden ons prima. Van af de euro is het economie,s alleen maar steeds slechter gegaan. En wie zijn de dupe ja wij Nederlands de Belgen de Duitsers allemaal landen die het altijd redelijk op orden hadden. De landen spanje portugal griekenland waren altijd al landen die armer waren. Nu is de welvaart verdeeld en mogen wij bloeden voor de fouten die gemaakt zijn. De gulden zal niet meer terug komen. Wat er wel gebeurt. Het gaat hier alleen maar slechter worden. Sociale voorzieningen worden bijna geschrapt de zorgverzekering word onbetaalbaar voor jan modaal. De scholen worden een pest benden met mega grote klassen. Niet elke Nederlander heeft dadelijk goed te eten en ga zo maar door. Ben in de jaren 90 meerderjarig geworden en ik heb nooit gestemd voor de euro. Zo zie je maar weer. Onderling samen werken is niks mis mee maar laat elk land zijn of haar eigen sorres op lossen en trek niet de halve wereld bevolking mee in de val van de EURO.
Ik denk ook dat de euro blijft, wat denk je als je nu weer guldens krijg dan schrik je je kapot van de prijzen.