Mei mama's 2011 (deel 2)

Discussie in 'De mama's' gestart door Monika, 4 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Komen er een boel hoor:D Eerst een paar van Daans kamer. Al het spul stond er al in maar allemaal een beetje lomp neergezet(manlief gedaan met Daan samen, die vrouwelijke touch is toch hard nodig:D)
     
  2. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    en nog 2
     
  3. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @Kwabber: Ik heb een paar jaar terug Lichttherapie gehad. Maar dit mag je niet te vaak ivm huidkanker. Of ik het nu al weer zou mogen zou ik even na moeten vragen.

    En ja het is ook wel zo dat ik ben wie ik ben maar mijn gehale lichaam zit er zo onder he, overal! ook mn gezicht (wat ik normaal gesproken een beetje camoufleer maja dat heeft in een zwembad geen zin)
    Vind het gewoon echt niet leuk en zie er echt tegenop ookal heb ik SUPER veel zin!
     
  4. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    nog een van zijn leeshoek! Gaaf he!? Het was echt een bende ben zo trots:D:D
     
  5. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Dit heb ik vorige week gedaan. Eerst stond waar het bedje nu staat een kast. Nu dus gastouderhoekje met bedje en poster van platvoetje.

    Daarnaast foto van de inloopkast(vanuit onze kamer), die stond helemaal vol met dozen! Nu dus de inhoud van de boekenkast en een aantal kasten beneden, wat speelgoed staat weer op Daan zijn kamer dus alles beetje doorgeschoven en heel veel weggegooid en opgeruimd!
     
  6. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    En nog twee van de inloopkast, hele administratie paste op de plank:D Ik helemaal blij!!
     
  7. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    En de laatste van de inloopkast en nog eentje van de nieuwe kleur van de muur(was lichtblauw, had ik al eens gepost). Het is beige/zand achtig, donkerder dan het op de foto lijkt. En die vlekken zijn nog nat.
     
  8. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    #88 Kwabbernoot, 7 dec 2011
    Laatst bewerkt: 7 dec 2011
    Ik snap je wel heel goed hoor, het is met dit soort dingen ook gewoon echt vervelend. Helemaal als het een zwembad in de buurt is, toch makkelijker op vakantie waar je bijna niemand kent. Hoop dat je het op kan brengen!! Knuf!

    En ja, dat is natuurlijk ook weer een risico.. Lastig hoor!!

     
  9. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    #89 Kwabbernoot, 7 dec 2011
    Laatst bewerkt: 7 dec 2011
    Zoo klaar! Wat vinden jullie ervan??

    Owww en Yvon nog gefeliciteerd!!!

    Hopmarjanneke wat spannend allemaal!!

    Monika hoe is het met de kleine?
     
  10. Monika

    Monika VIP lid

    12 aug 2005
    8.246
    72
    48
    Vrouw
    Thuishulp
    Landgraaf
    Vagans, hier in de gemeente is het verplicht om een formulier met toestemming van de andere ouder met handtekening nodig om een id kaart aan te vragen. Heb het even voor je opgezocht op de website van jou woonplaats en daar staat dit vermeld.

    een verklaring van toestemming van de (beide) ouder(s)/gezaghouder(s) voorzien van originele handtekeningen en originele identiteitsbewijzen als de aanvrager jonger is dan 12 jaar voor een identiteitskaart en als de aanvrager jonger is dan 18 jaar voor een paspoort

    Dus jou mannetje moet ook een handtekening zetten op het formulier voor jij de id kaart aan kan vragen.

    Hier kan je hem downloaden: http://zaken.zwijndrecht.nl/pls/idad/mozEgemDocument?F_DOCNR=1601579
     
  11. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ Monika: wauwdankjewel!
    Was er nog niet helemaal aan toegekomen om op te zoeken! Bedankt!

    Moet dit ook als de vader geen erkend voogd is? of hoe noem je dat (hij heeft alleen de ongeboren vrucht erkend)

    Niet dat hij niet zal tekenen hoor maar was ff benieuwd
     
  12. Rianne80

    Rianne80 Fanatiek lid

    20 jul 2008
    1.338
    0
    0
    Lelystad
    Nee als hij geen ouderlijke macht heeft hoeft het niet en kan je het alleen doen!
    Psoriases, kan je daar niet zalfjes met teer enzo voor krijgen? Hielp mijn man goed!
    En ja tuurlijk voel je je rot in het zwembad maar draai het eens om, als jij iemand zo in het zwembad ziet, wat denk je dan? Had maar thuis gebleven? Ik niet, tuurlijk, mensen kijken even en sommige zijn ook gewoon stom maar ik denk dat de meerderheid kijkt en weinig denkt...
    Er zijn zelfs mensen die je moedig vinden ;)

    Lekker he zo opgeruimd Kwabbernoot!
    Moet hier ook brooodnodig eens ;)
     
  13. AtraVim

    AtraVim Bekend lid

    22 nov 2011
    706
    0
    0
    Troetel: Pyjama papjes komen hier niet in huis, dus kan je er nie vanaf helpen ;)
    Groeie start krijgt ie vanaf dat ie 7 weken was ook nie meer.

    Vagans: Zou gewoon gaan hoor, je pret niet laten bederven door iets wat een ander evt kan denken.
    Jij hebt dat, de ander weer wat anders.
    Tuurlijk snap ik dat je wat onzeker ben er door, maar probeer gewoon lekker van het zwemmen te genieten!

    Kwabber: Druk geweest dus, met goed resultaat zo te zien.
    L. nog wel verkouden, maar niet zo erg meer.
    Balen dat Remus zo verkouden is.

    Marjan: Hoe ist met je stiefdochter?
     
  14. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ Rianne: Nou aangezien ik weet wat het inhoud (en dus dat het niet vies of besmettelijk is) zal ik niet zo veel denken of eerder medelijden hebben als ik iemand zie met een huidaandoenning. Maar ik weet nog wel dat ik een leraar had met iets anders wat ik echt heel goor vond... ben bang dan mensen zo ook naar mij kijken :( Maar ik ga gewoon! (ik heb het al afgesproken dus ik moet wel haha)

    @ Atra: thanx :)

    Nou de kerstboom lichtjes doen het ook, mn papa kwam net ff ene stekkerdoos brengen (had ik niet meer) dus nu staat er een gezellige kerstboom in mn huis Heerlijk!

    Nu lekker bankhangen, Yara slaapt dus lekker mama-tijd! :D
     
  15. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Nou dames, jammer voor de anti-pyjamapapjes reactie en alsof die zakjes een besmettelijke ziekte zijn;) (Grapje hoor, maar zo komt het een beetje over, zo van iehh dat hoef ik niet of iehhh dat krijgt mijn kind niet..)

    Had ze hier nog liggen en laatst een hoop weg moeten gooien (over datum). Had alles bewaard want tja je weet niet wat je je kindje gaat geven ook al begin je met BV.
    Maar omdat ze nu definitief tot eind april 2011 geen spoortje koemelk mag hebben, kan dit de deur uit. Dacht zal het hier neergooien, voor hetzelfde geld is er iemand die het kan gebruiken en dan gooi ik het straks weg;)
     
  16. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Hier kreeg ze ze wel Troetel, ze vond het heerlijk :).Maar de samples zijn op, dus nu krijgt ze gewone pap.

    Nog ff criminal minds kijken en dan naar bed! Beetje te druk.

    Knuffel voor iedereen!
     
  17. Yvon81

    Yvon81 Actief lid

    22 apr 2009
    406
    0
    0
    Oirschot
    Hey Dames,

    bedankt voor alle felicitaties!! Gisteren lekker met manlief uit eten geweest bij de Italiaan. Kindjes bij oma en die na het eten weer opgehaald en thuis in bedje gelegd.

    Dinsdag een halve dag vrij gehad op mijn werk omdat ik jarig ben. Hopend op een rustig middagje vrij, maar helaas.

    Met Lise weer terug naar de huisarts geweest. Ze had al 3 dagen koorts. De HA hoorde weer een ontsteking in haar luchtwegen en ook haar oortje zag wat rood. Dus weer een antibiotica. De tweede in een maand. Zooo zielig. Deze keer zelfs 2x de hoeveelheid t.o.v. de eerst keer. Hopelijk is dit wel voldoende om haar er doorheen te helpen. Ze piept ook weer heel erg en begon haar flessen weer te weigeren.

    Hopelijk slaat de kuur snel aan en is ze er dan de komende tijd helemaal vanaf.

    Vandaag is mijn moeder op komen passen. Eigenlijk moesten ze naar het kdv, maar dat wilde ik niet. Vind dat ze eerst maar wat opgeknapt moet zijn.

    Ga nu nog vlug even rustig op de bank zitten, zo weer bedtijd en morgen weer vroeg op voor een cursus in Rotterdam.

    Lfs Yvonne
     
  18. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ Troetel: haha zo bedoelde ik het niet, maar aangezien ik mijn kind geen fles wil geven geef ik ook die papjes niet ;) Snap je :D

    @ meijke: CM waren herhalingen, beetje jammer...

    @ Yvon: Beterschap voor je kleine meid!

    Meiden dilemma: Ik wil graag een kleinigheidje voor mn zussen + aanhang en mn ouders voor kerst. Ik zat al aan een foto kerstbal te denken maar hoorde daar hele slechte verhalen over (over die van het kruidvat) en op andere sites vind ik ze te duur.

    Wil het liefst rond de 5 euro pp uitgeven en dan incl mezelf en vriendlief zijn dat er 8.

    Nu zit ik ook nog eens dat we niet zo veel geld meer hebben en ik (als het goed is) de 15e pas mn heffingskorting krijg... maja dan is kerst al weer zo dicht bij!

    Dus hebben jullie nog een ideetje? iets kleins en het liefst een beetje vergelijkbaar (dus of voor iedereen het zelfde of een onderscheid tussen de mannen en vrouwen ofzo) en ik vond Yara's eerste kerst wel een leuk thema... maja als dat niet kan dan niet...

    Ik weet t ff niet meer hoor, alle ideeen zijn welkom :)
     
  19. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    @Kwabber: Ziet allemaal keurig uit hoor,je hebt hard gewerkt zeg!!!
     
  20. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    17 aug 2010
    3.351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Gefeliciteerd Marjan. Mooi kereltje en een hele leuke naam. Lekker van genieten nu!!!
     

Deel Deze Pagina