daisy dat hoop ik ook. heb hier trouwens internet op de tv. typt voor geen meter dus excuus voor event. spelfouten. manlief ligt naast mij op een slaapbank.
Volgens mij gaat het een spannend babyboom weekend worden. Van Petera heb ik na het inleiden vamorgen niks meer gehoord. Ik begin te vermoeden dat die misschien ook al bezig is.
we zijn allang blij dat je internet hebt Morgen willen we babynieuws, zeg dat maar tegen je baby. Alleen gebroken vliezen of ook al weeen?
slaap lekker. ik duik een keer op tijd me bedje in, helaas zonder vriendje, die is uit.Maar ik neem de kat mee naar bed.Ook gezellig. Hopenlijk kan ik morgenochtend goed buddynieuws posten over petera. slaap lekker
Nicky, succes hè! Hoewel je nu wrs op de ok tafel ligt Iemand hier voetbal gezien met Ajax? Echt Te erg voor woorden!! Wij gaan hier maar opruimen en richting bed. Ben kapot na m'n dag vol klusjes!
Pff inderdaad please geen maatje olifant! @Nicky1983 Oh spannend meid! Dat was uit onverwachte hoek voor mij! Ga je nu ook al voordringen ?! Heel veel succes! Zet hem op! En ik mag trouwens inderdaad toch hopen dat petera al bezig is ja! Hier gaan we nu ook slapen. Slaap lekker allemaal en morgen wil ik veel babynieuws!
Ojee als het zo doorgaat denk ik dat ik misschien wel echt weeën heb. Doet echt pijn, houd wat langer aan en komt om de 5 minuten pfff. Dit is niet grappig'! Vriendlief vind het momenteel ook wat minder aangezien die weer boven de wc hangt. Ik durf niet te gaan zitten omdat ik niet wil dat het ophoudt! Oh please laat dit weeën zijn!!
@Nick succes meis!! @Babyboo Ik hoop voor jou dat het doorzet werd even heel blij van jou berichtje,dus laat het zo zijn
wij zijn op 8 december om 00:01 uur de trotse ouders van onze zoon Tim geworden. Tim weegt 4040 gr en is erg tevreden. ik ga nu lekker proberen te slapen, ben al 24uur wakker...
Gefeliciteerd nicky!!! Ook al zo'n lekkere dikkerd net als e.mma! Rust goed uit! Booooo: en en en en en????????
Nicky gefeliciteerd met jullie zoon Tim. Slaap lekker meis. @babyboo: hoop zoooo dat t weeën zijn. Zet m op meid. @flora: de kleine ook weer gegeten?
Nicky, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!! Babyboo, zou t dan eindelijk?? Hoop t zo voor je! Het is ook echt wel jouw beurt nu. Hier nog best moe maar rommelende darmen. Hoor ze gewoon!! Hoop niet dat ik strax aan de race zit........
Goedemorgen dames. @babyboo: ik hoop echt voor je dat dit doorzet. Hoe is het nu? Verder wil ik de dames die bevallen zijn de laatste weken feliciteren met de geboorte van zoon/dochter. Heb trouwens ondertussen een toetsenbord gevonden die verbonden is met de tv typt een stuk makkelijker. Hier even mijn verhaal: Ik moest gisteren 7 december op controle bij de VK in het ziekenhuis. De afspraak had ik om kwart over 10 maar zoals gewoonlijk liep het weer uit. Om kwart voor 11 werd ik binnen geroepen. Na het nodige gepraat werd de bloeddruk gemeten en die bleek te hoog te zijn. Vervolgens standaard echo gemaakt en nogmaals de bloeddruk opgemeten en weer was deze te hoog. Dus verder onderzoek en CTG. Dit bleek allemaal goed te zijn. We hadden het nog over strippen gehad en dat was het enige dat de VK voor me kon doen. Voordat ze ging strippen had ze gekeken of ik al ontsluiting had en ik bleek gewoon al 4cm te hebben! Vliezen waren nog niet gebroken. Toen gestript en binnen een kwartier begon het al lekker te rommelen. Voor alle zekerheid maar naar mijn ouders gegaan want dat was vele malen dichterbij het zkh. Manlief gebeld dat hij na het werk thuis nog wat dingen kon halen en kon gaan douchen en dan ook naar mijn ouders kon komen omdat ik niet wist hoe of wat. Rond de klok van 19:00 naar het zkh gebeld met de vraag of ze nog een keer de ontsluiting konden controleren alvorens wij naar huis zouden gaan. Aangekomen in het zkh weer CTG. Vliezen waren nog niet gebroken en zat op 5cm. Advies was om te blijven en te kijken wat er 's nachts ging gebeuren. De VK had nog overleg gepleegd met de gyn, de gyn had gezegd dat de vliezen gebroken zouden worden. Voordat dit gebeurde zat ik op 6cm, het vorderde dus goed. Eenmaal de vliezen gebroken daalde T.im niet in wat voor de gyn en de vk een reden was om tot een KS over te gaan. Mijn man vroeg voor de gein nog aan de gyn of ze niet konden zorgen dat de kleine om 1 over 12 geboren kon worden gezien het feit dat hij dan deze week niet meer hoefde te werken De gyn zei al meteen dat ze voor die tijd klaar wilde zijn. Op de OK ging eigenlijk alles wel goed, was wel wat misselijk door de ruggenprik omdat deze erg hoog zat. Uiteindelijk is T.im alsnog om 00:01 uur geboren Al met al toch nog snel gegaan. Had wel een bloeding tijdens de KS maar deze is dicht gemaakt en ik heb tijdelijk een drain. Als alles goed verloopt dan mag ik vrijdag of zaterdag al naar huis toe! T.im is verder erg tevreden al wil hij nog niet drinken aan de borst maar dat komt wel. Nou een heel verhaal en respect voor de dames die het terug lezen. Heb trouwens al bijna 27 uur geen oog dicht gedaan. Net viel ik wel regelmatig bijna in slaap maar dan slaap je bijna en krijg je weer en nawee Ben echt bekaf en hoop dat die naweeen snel over zijn. Dames waar het rommelt of die weeen hebben: heel veel succes en sterkte!
Oja, voor de dames die mij op hyves hebben zitten: het is nog even " geheim" dat ik bevallen ben, hebben de zus van mijn man nog niet op de hoogte gesteld, dat doen we dadelijk rond de klok van half 8. Daarna wordt het ook op hyves bekend gemaakt dat ik bevallen ben.
Geen nachtbrakers meer? T.im heeft zijn handje al gevonden om lekker te tutten echt zo schattig. Hij vindt hem niet altijd natuurlijk.