Maart 2012 Mama's Deel 2!!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Frenzy, Sep 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pioentje

    pioentje Bekend lid

    Jul 18, 2011
    782
    0
    0
    NULL
    Den Haag
    @frenzy, beterschap, hoop inderdaad dat je niet ziek wordt...
    Balen dat je dan meer down wordt, heb ik ook last van als ik niet helemaal fit ben, sterkte!!
    De foto van je kat in de kerstboom is echt zo schattig, leuke decoratie! :)
     
  2. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief

    Bedankt voor het meedenken. Drink max 3 koppen per dag.

    @bloedprikken: Ja heb ook rond de 26 weken nog een keer bloed moeten prikken. Het is je de 1e keer gelukt dus gaat nu zeker weer lukken!!!!!! ;)
     
  3. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    Aug 31, 2011
    1,285
    0
    0
    Hoorn
    @missiemaartje nee ik ga echt elke maandag naar school! ook echt super gezellig met de meiden in mijn klas! wordt gewoon missen straks!

    jaaa gewoon hw maken hoor, extra diploma kan nooit kwaad toch? :D
     
  4. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL
    Zat ff te googlen, maar lees je ook tegenstrijdige dingen zeg....
    goed voor ijzer, vochtafdrijvend, maar wel weer baarmoederprikkelend en daardoor goed voor menstruatie... :(
    nouja maar naar je lichaam luisteren dan... niet te veel drinken, en kijken of je geen last hebt van die "baarmoederprikkelingen"....


    pfffff..... zwanger zijn..... pffffff.... wat vandaag goed voor je is, is morgen weer slecht.... en andersom....
    Eigenlijk was het "vroeguhhhh".... dan toch makkelijker.... :D

    nu moet ik zeggen dat ik soms topics lees of heb gelezen dat ik denk: "nooit over nagedacht"..... ;)
    "mag ik aardappelkroketjes uit de oven"... mag ik handenalcohol gebruiken... etc. etc. etc..


    @bloedprikken
    geen schrik voor hoor.... maar hoop wel dat ik deze keer niet de inval-vk had.. in mn aders prikken vind ik niet erg... er doorheen, vind ik stuk minder... :D
     
  5. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL
    @weegschaal...
    ik zie het wel weer bij de vk.... al ben ik nu wel nieuwsgierig door jullie berichtjes.... :D
    zal ik dan toch even......?
     
  6. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    Aug 31, 2011
    1,285
    0
    0
    Hoorn
    @ cerberus mag ik hand alcohol gebruiken? hahahahah OMG
     
  7. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL
    De beredenering was:
    Alcohol trekt in je huid... en als het in je huid komt, komt het bij de kleine.....

    nouja het bizartste topic wat ik ooit gelezen heb, was...
    (serieus ook nog)....
    als ze het zaad van dr vriend doorslikte de baby dit zou proeven.... ;)

    nouja met DAT topic kon ik het toch niet laten om TS te vragen of als ze bij de shoarmazaak staat, ook rekening houdt of de kleine liever de rode saus heeft of toch de knoflooksaus...? :cool:
     
  8. Sjors22

    Sjors22 Bekend lid

    Nov 17, 2010
    875
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    @Gentle, Lijkt me erg leuk om een keer thee te leuten :D ( Alleen word het voor mij water of iets dergelijks haha lust geen thee of koffie :p ) Maar we houden het op gezellig thee leuten :p
    Kijk maar wanneer het jouw uitkomt :) Ik weet totaal niet wanneer en hoelaat het zwemmen is haha, maar maakt me ook niet zoveel uit.
    Wanneer wil je beginnen ? of zullen we dat onder het thee leuten maar effe bespreken ;)
    Lekker he die kerst :D ik word er altijd vrolijk van en heb er onwijs veel zin in :)

    @Cerberus, Jeetje meid wat heb jij het druk en wat belachelijk dat niemand "iets" merkt, gelukkig bestaat het moederinstinct ;) Veel beterschap voor je zoontje ! Ennuh wel rustig aan doen he !

    @Stephanie, Wat goed meid ! Gefeliciteerd wat goed een 8 en vooral om deze omstandigheden knap dat je het nog zo goed hebt afgerond ! Hou deze "mood" er maar lekker in en geniet van je drukke mannetje ;)

    @Leske, Hoop dat het bij de ha goed is en Joosje snel helemaal is opgeknapt ! Enne bedankt dat gaat vast helemaal goed komen met zwemmen :D Heb er nu al zin in !
    Mooi kaartje en fijn dat het bloed prikken goed was :)

    @Pioentje, Dankje :) Enne komt wel goed met bloedprikken toch, als je de eerste keer bloedprikken kunt, kan je het nu ook weer ;) Fijn dat alles goed was bij de vk !
     
  9. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    Aug 31, 2011
    1,285
    0
    0
    Hoorn
    @ cerberus HAHAHAHAHAHAHAAH oh wat erg... ja ik heb ook weleens dingen dat ik denk van kan dit wel.. en dat vind ik al erg. Maar sommige dingen spannen echt de kroon.

    Jeetje! Zo ben blij dat mijn collega hier is op kantoor. Zit ik niet alleen. Gelukkig vandaag tot 16.00 aan het werk. En ga denk ik even wat lekkers halen voor bij de koffie ivm mijn examen :D hihi
     
  10. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ stephanie; 1 dag in de week naar school lijkt me ook wel leuk! Vooral omdat de studie die ik nu doe (conservatorium) toch niet helemaal is wat ik zoek, valt een beetje tegen!

    Alleen de opleidingen van schoevers zijn zo duur...
     
  11. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    Aug 31, 2011
    1,285
    0
    0
    Hoorn
    @ missiemaartje okee ja dat is balen! Ik deed eerst SPW maar dat beviel ook niet. Toen een hele tijd gewerkt op kantoor bij mijn ouders. Maar wilde toch papieren hebben (achter de hand) en iets leren wat ik leuk vind. En toen kwam ik bij Schoevers terecht. Wilde eigenlijk het hele traject tot bachelor doen maar ivm de kleine moet ik dat nu een beetje laten varen! Maar mijn moeder heeft aangegeven dat ik voorlopig nog als ik dat wil verder kan studeren en dat zij oppast! Dus dan gaan we gewoon door! En het is ook nog eens gezellig op school!
     
  12. Anna27

    Anna27 Fanatiek lid

    Feb 7, 2011
    2,484
    0
    0
    @Bloedprikken: hier weet ik van niks. De eerstvolgende keer dat ik naar de vk moet, zit ik op 29,5 week. Is dat trouwens nieuw dan? Vorige keer heb ik alleen nog een vingerprikje gehad, later in de zwangerschap.

    @aankomen: ik zat met 26,5 week rond de 8 kilo. Vorige keer ben ik tussen half december en begin maart nog 12 kilo aangekomen, dus ik kan pas op het allerlaatst zeggen of dit nu goed of slecht is, haha! Ik zal het vooral kunnen zien aan mijn ringen denk ik. Vorige keer moest mijn trouwring met 32 weken af, en kon ik 'm pas 2 maanden na de bevalling weer om....
     
  13. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ stephanie; fijn dat je gewoon kunt doorstuderen, lieve moeder heb je :)

    Hoelang is de opleiding die jij doet trouwens?

    @ gewicht; mja een vriendin van ons is tot 20 weken niets aangekomen en daarna nog 25 kilo, alles is dus mogelijk..
     
  14. pheline

    pheline Fanatiek lid

    Dec 15, 2010
    1,455
    0
    0
    ohh de kilo's.. pfff ik zit nu op 6,5 kilo... wat gaat het snel!!!!! snik snik...

    en dan vandaag nog eens een leuke dag er boven op haha.. ben vandaag vrij en ga zo lekker high tea met een vriendin... en na de high tea Jaaaa je raad het al mag ik naar de verloskundige om te wegen Jippie!!

    haha wat een goede combinatie.:p
     
  15. pioentje

    pioentje Bekend lid

    Jul 18, 2011
    782
    0
    0
    NULL
    Den Haag
    @sheena, jaaaa goede combi, eerst een high tea en dan naar de vk op de weeschaal!! :) Succes...
     
  16. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Whaha inderdaad, goeie timing Stephanie! Volgende keer moet ik net na de kerst dus dan is het ook niet zo geweldig denk ik :S haha.
     
  17. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL
    hier nu extra ivm dat nieuw resusfactor -c- negatief gebeuren, wat ik dus opeens blijk te zijn....
    andere zwangerschappen ook maar 1x echt geprikt hoor.... en de vingerprikje(s)
     
  18. Shadow08

    Shadow08 Fanatiek lid

    Aug 31, 2011
    1,285
    0
    0
    Hoorn
    Ik moet ook nog voor mn rhesus prikken. Ben benieuwd wanneer....
     
  19. Sjors22

    Sjors22 Bekend lid

    Nov 17, 2010
    875
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    @Cerberus, Mijn verloskundige vertelde me, ( voordat ik en zij wist dat ik rhesus c negatief was ) dat er met 30 weken nog een keer bloed geprikt word..Is dit niet normaal dan ? ik dacht dat het erbij hoorde :) nu moet ik dus met ongeveer 27 weken voor het rhesus gebeuren. Ben benieuwd
     
  20. Sjors22

    Sjors22 Bekend lid

    Nov 17, 2010
    875
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    En het gewicht...tja altijd een lastige.
    Tijdens mijn laatste controle 2 weken geleden was ik in totaal 1,5 aangekomen. Niet veel maar denk dat ik op mn moeder lijk....die kwam in de laatste 2 maand 10 kilo aan en in de voorgaande maanden 4 volgens mij..dus ik ga nog nergens vanuit.
    Mijn startgewicht was al te hoog. We zien het wel :)
     

Share This Page