Lillalief saar is niet echt onze smaak. Femke vind mijn man wel leuk. Bellie lynn word het in ieder geval niet haha ik word altijd al zo genoemd dus laten we dat maar niet doen haha Waarom zijn meiden namen zo lastig. Jongens namen vind ik veel makkelijker.
dat hangt er net vanaf welk geslacht je kindje heeft bij daniel wisten we alleen meidenamen en bij lydia hadden we jongensnaam
Boni: leuk, veel plezier vanavond! LD: ken het en tips, nope sorry. lilalief: gefeliciteerd! geniet ervan! Guppie: gek mens! ladytijger: fijn dat het goed gaat met bram zijn arm en wat leuk al die keuzes uit gips! naam: waar denken jullie aan, welke richting?
ik vond jongens namen veel lastiger en nog! Hier: zo naar de oudercommissie vergadering en voor de verandering komt er weer bijna niemand...*zucht* Tot morgen!
Floortje! mijn schoonzusje wilde altijd een bram en haar oudtse heet floortje! (ze heeft geen zoon's ) nu ga ik echt
Boni, jammie ijstaart maken. Veel plezier en wel het resultaat ff spammen . Lila, gefeliciteerd met jullie jubileum. Ladytijger, meisjesnamen zijn idd lastiger als jongensnamen. Zeker als je beetje korte naam wil. FF denken: Roos, Fien(e), Fenna, Lise, Mette, Fleur, Merel, Lara, Noor, Mare enz. (Hollandse korte namen zijn leuk idd) Hier net toch nog ff stofjes gehaald. Kan ik weer 2 boxkleden maken en een aankleedkussenhoes.
Nelta ik ben idd ook wel van de korte namen. Het probleem is dat ik het liefst niet een naam wil die nu heel erg populair is. Ik vind Lisa en Sophie etc wel leuk maar ik vind het niet leuk als straks bijna alle meisjes zo heette. Ik staar mij nu ook niet helemaal blind op alleen Hollandse namen,
Scandinavische namen zijn ook leuk. Top 5 zou ik ook niet zo snel doen, maar Stijn stond ook op rond de 15 toen geloof ik en ik hoor het maar weinig. Willen jullie trouwens weten wat het wordt?
Ik heb zelf geen idee. Bram die zegt steeds zusje als je vraagt wat er in mijn buik zit. Maar er zit maar 1 ding op afwachten tot de echo en hopen dat zij of hij zijn geslacht wil tonen