Juni 2010 mama's deel 3

Discussion in 'De mama's' started by vinisa, Jul 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hij sabbert ook heel hard op z'n handjes, dus ten einde raad ook maar tandenbalsem gesmeerd. Maar ik voel echt niets van die kiezen. Dus volgens mij gaat het dat sowieso niet zijn. Hoop dat de ha ons wat wijzer maakt...

    Oh als ze zo goed gezind zijn heb je idd geen zin om ze achter te laten... Ze zijn dan zo om te genieten! :)

    nu snel onder de douche in en gaan werken.
     
  2. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ja, inderdaad. Ik hoop dat het dinsdag niet echt meer te zien is. Heb geen zin dat het kdv weer conclusies trekt.

    Als ze het vaker gaat doen ga ik hem denk ik maar achterstevoren aandoen.
     
  3. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Pfff, mag ik weer even klagen.

    Nu slaapt V. als slechter sinds ze ziek werd en dan ook nog door de pijnlijke plekken in haar gezicht. Nu gaat het vandaag al wat beter en wat denk je.. begint die buurman van ons (niet direct naast ons) weer keihard muziek te luisteren. En daarmee bedoel ik dat ik alleen maar continu een bas hoor die boven mijn tv uitkomt. Echt heel irritant.. elke keer gedreun. Nou goed, V. ligt nog geen uur op bed en is nu dus daarvan wakker geworden en huilt.

    Wij hebben echt aso buren hier :(

    Oh en dit gebeurt dus echt regelmatig.. en dan luistert zo'n twee uur per keer ernaar en soms wel 3x op een dag (ochtend, middag en avond).

    We hebben er al eens iets van gezegd en toen zei hij dat hij alleen maar aan het uitproberen was.. maar nu is het meerdere keren per week (en dan per dag) raak.

    Kan me daar echt enorm aan ergeren, vooral wanneer mijn dochter er dus last van heeft!

    En wettelijk gezien kan ik er niets tegen doen.... ppffff
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Vervelend sabse! Vooral omdat je er niets aan kan doen. Als je het al hebt doorgegeven, zou je toch denken dat hij er iets rekening mee houdt... ;) Hoop dat je meisje wat kan slapen.
     
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Mama is terug van de dokter: oorontsteking... Moet opnieuw antibiotica, maar is pas om 18u bij de apotheek, moest besteld worden.
     
  6. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    @vogelinnetje: ja, het is heel leuk om te zien ook :) Van de ene kant echt totaal verschillend, maar van de andere kant lijken ze toch ook wel veel op elkaar (qua karakter dus, uiterlijk ook wel trouwens ;))
    Het zijn in elk geval over het algemeen allebei heel vrolijke meisjes, heerlijk eigenwijs, met een goed ontwikkeld eigen willetje en lekkere rouwdouwers :D Het uit zich alleen heel anders bij de één dan bij de ander.
    Maud houdt bijvoorbeeld zeker ook van lekker stoeien, ravotten, is niet bang uitgevallen als het om klimmen en klauteren enzo gaat, maar ze is daar wel altijd heel voorzichtig mee geweest. Voorzichtig in de zin dat ze heel goed wist (en weet) waar haar grenzen liggen, goed evenwichtsgevoel ook en daardoor niet snel iets zal doen wat ze niet kan. Marit is wat dat betreft veel wilder, die is veel meer 'eerst doen, dan denken' :p Ik moet haar dan ook veel meer corrigeren (en ook veel vaker troosten ;)) dan bij Maud, maar ach, ik vind het gewoon leuk om die verschillen (en overeenkomsten) te zien.

    Heerlijk dat Damien zo lekker vrolijk is. Marit op het moment niet zo... Denk dat ze weer in een sprongetje zit (al een tijdje trouwens) en ze heeft volgens mij vandaag ook weer behoorlijk last van dr tandjes :(
    Ze had in elk geval de hele dag vuurrode wangen, 2x een poepluier die niet bepaald fris rook (eerder deze week rook je ze een stuk minder goed in elk geval) en ook paar keer dat ze ogenschijnlijk uit het niets flink begon te huilen en dan ook een poosje ontroostbaar was... :( Hoop dus dat die stomme hoektanden nu eens snel doorkomen, kan zij ook weer gewoon haar vrolijke zelf worden :)

    @Sabse: zo sneu als ze zo vallen... :( Bloeden zal wel vooral van de tand door de lip geweest zijn dan, zo te lezen. Dat kan echt enorm bloeden :$ maar is gelukkig ook snel weer beter.
    Hoop voor je(en voor V natuurlijk) dat de rest ook snel minder pijn zal doen voor haar.
    Vervelend zulke buren... :x Kun je niet nog eens heen gaan om te vragen of hij ondertussen al uitgeprobeerd is, omdat jouw dochter er gewoon echt last van heeft? Of dat hij op z'n minst rekening wil houden met haar slaaptijden (zeker als ze min of meer vaste slaaptijden heeft, moet dat toch te doen zijn...)

    @Nijntje: toch een oorontsteking dus... :( Nu dan maar hopen dat de antibiotica snel aanslaat. Vanavond dan ook een zetpilletje geven, met een beetje geluk slaapt hij dan ook wat beter vannacht.
     
  7. dagdroom

    dagdroom Bekend lid

    Jul 30, 2009
    598
    0
    0
    Even een kort berichtje vanuit hier.

    Beterschap voor alle kindjes die ziek zijn. Hier ook een meisje wat snotverkouden is.

    Hopelijk is het snel beter want we gaan vandaag dan eindelijk een week op vakantie. We gaan naar centerparcs met allemaal leuke dingen voor kleine kindjes. Ik ben benieuwd wat Mare ervan zal gaan vinden. Het park ligt ook naast plopsaland en volgens mij gaat Mare dat helemaal leuk vinden. Nu maar hopen dat ze bumba in het groot leuker zal vinden dan sinterklaas:)
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Vannacht gelukkig beter geslapen. Hij lag er wel al om 19u40 in omdat hij zo moe was en heeft tot 7u20 geslapen. 2x op geweest, eerste keer ging hij al terug op m'n arm slapen, tweede keer heeft hij bij ons gelegen. Proberen terug te leggen, maar mislukte. Poging 2 wel ;) Ben nog moe hoor, dus hopen dat de volgende nacht ook weer goed gaat.

    Vanmorgen begon hij ook terug wat te spelen, dus denk dat de antibiotica al wat begint te werken.

    @ dagdroom: Fijne vakantie! Is het in NL dat jullie naar centerparcs gaan?
     
  9. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Sabse, o ja, jij moet ook nog rekening houden met dat vervelende kdv. Wanneer gaat ze naar een ander kdv?

    Geluidsoverlast: bel nog een keer aan en zeg dat je er echt last van hebt en dat ook je dochter niet kan slapen. Vriendelijk verzoeken of het wat zachter kan. Je kunt ook de verhuurder op de hoogte stellen. Die kan wellicht maatregelen nemen. Gewoon regelmatig klagen. Loopt het echt uit de hand, dan toch maar politie bellen.

    Nijntje, toch iets hardnekkigs :( Hopelijk werkt de ab snel.

    Dagdroom: fijne vakantie!
     
  10. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Had er over gelezen, maar idd... Maar je hebt ook zalf die goed is tegen blauwe plekken, weet nu niet meer precies hoe ze heet. Normaal na een week tot 10 dagen is het wel weggetrokken.
     
  11. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Waarom allemaal moeilijk doen om het kdv gerust te stellen? Dat is toch de omgekeerde wereld?

    Ik belde net mijn man op, neemt Damien de telefoon direct over. Hij houdt telefoons, ook zijn speelgoedtelefoon, zo leuk tegen zijn oortje aan. Nu nog gaan praten. O dat deed ie trouwens wel: ik zei iets tegen hem en hij zei: 'mama'. Smelt!

    Morgen kerstboom halen. Ben benieuwd of Damien er af kan blijven.
     
  12. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,538
    14,057
    113
    Female
    Sabse, heeft V verder nog last van de plekken? Anders zou ik er bij het kdv geen eens over beginnen. Kindjes hebben nu eenmaal vaak blauwe plekken/schaafwonden etc. De meeste zitten op de knieeen, onderbenen en of het gezicht, omdat ze hier nu eenmaal snel op vallen/snel stoten. Kindjes die mishandeld worden hebben vaak op heel andere plekken van het lichaam blauwe plekken enzo, daarnaast zien deze er ook anders uit. Dus als ik jou was zou ik me niet druk maken over het kdv, maken de leidsters er toch een nare opmerking over, dan zou ik zoiets als het bovenstaande terug zeggen en ze ook vriendelijk verzoeken om natuurlijk op te blijven letten op sporen van kindermishandeling maar dan bij andere kindjes omdat het bij V niet nodig is.
    Sterkte in elk geval!

    Dagdroom, fijne vakantie! Gaan jullie naar de Huttenheugd oid in Drente? Ik duim voor mooi weer!

    Jvjtje, balen dat die hoektanden nog steeds niet door zijn! Bij Stijn zitten ze onderin te irriteren, meestal heeft hij er gelukkig geen last van, maar soms is het opeens hard huilen, heeft hij zure poep en een knalrode wang.
    Ook erg leuk dat je meisjes toch verschillende karakters hebben, 2 van het zelfde lijkt me ook zo saai.
    Hoe ging het bij oma nu ze 2 wagens en poppen hebben? Of zijn ze daar nog niet geweest?

    Vogelinnetje, heerlijk he als ze mama tegen je zeggen door de telefoon! Die speelgoed telefoon voor sinterklaas was zeker wel een erg goed idee? ;)

    Nijntje, fijn dat Ward weer wat beter geslapen heeft. Dat kan je zelf denk ook wel gebruiken haha. Hoe gaat het verder met zn ontstekingen? En vind het de antibiotica weer lekker?

    Hier vanmorgen voor het eerst met Stijn lopend in een winkel geweest. Dacht even snel naar de etos te gaan, zodra ik zn handje losliet om wat te pakken liep hij zo een ander gangpad in! Had ik eerlijk gezegd nog niet van hem verwacht haha. Heb Stijn snel teruggehaald en hem de boodschappentas laten vasthouden, daar was hij zo trots op dat hij keurig naast me bleef staan. Even later bij het afrekenen dreigde hij weer weg te lopen dus heb ik hem maar even een pakje snoetenpoetsers laten vasthouden, weer bleef hij keurig naast me staan. Denk dat ik dat truckje er dus maar even in moet houden. ;) Voor de rest ging het prima en liep hij keurig mee aan de hand. Wat me ook erg meeviel is dat Stijn niets uit de schappen pakte.
     
  13. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Cin, loopt Stijn nu volledig? Leuk he? Je moet ze alleen zo goed in de gaten houden, maar gelukkig heb jij je trucje al gevonden! Damien haalt ook niets uit de schappen. Raakt het wel aan en kijkt erna, maar alles blijft op zijn plek. Zullen ze dat over een tijdje bij de snoepafdeling ook doen?

    Damien vindt helaas echte telefoons interessanter dan zijn speelgoedversie. We kunnen bijna niet meer bellen als hij er ook is zonder dat ie gaat zeuren.
     
  14. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    @Nijntje: fijn dat hij vannacht al beter geslapen heeft :)

    @Dagdroom: lekker een weekje op vakantie! Veel plezier!

    @Cin: Of 2 van dezelfde saai zou zijn weet ik niet, aan één van de twee heb ik m'n handen ook al wel vol genoeg, dus zelfs als ze hetzelfde zouden zijn, zou ik me niet hoeven vervelen ;) Maar vind het wel erg leuk om juist ook de verschillen te zien ja.
    Ze zijn zeker al wel bij oma geweest, op dinsdags past zij altijd op en maandag en woensdag haalt ze ze meestal ook op van de opvang, zodat ze daar niet tot 6 uur of nog later hoeven te blijven. Maar de poppen hebben deze week geloof ik sowieso nog niet tot problemen geleid. Oma heeft vorige week ook nieuwe kasten gekocht, lage van de trofast-serie van Ikea. En daar staat nu Mauds Playmobil dierentuin bovenop, dus die heeft zo ongeveer alleen nog maar daar oog voor gehad :p

    Leuk zeg, zo met Stijn winkelen. Grappig dat hij dan zo trots bij je blijft staan als je hem wat in z'n handjes geeft :D Zou fijn zijn als hij dat zelf ook nog een tijdje erin houdt ;)
    Oma is al eens met Marit met de hond gaan wandelen (een Cavalier King Charles Spaniel, dus maar een klein hondje hoor), waarbij Marit zelf de riem mocht vasthouden :D Ziet niet uit hoor, zo'n klein hummeltje die de hond uitlaat... :p
     
  15. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,538
    14,057
    113
    Female
    Vogelinnetje, ja Stijn loopt eigenlijk alleen nog maar. Tenzij hij met een autootje speelt, dan kruipt hij wel maar dat doen ze ook nog als ze 5 zijn. ;)
    Haha dat van die snoepafdeling wil ik niet weten! Mn moeder heeft mij daar ook wel eens weg moeten halen dus maar hopen dat Stijn wat dat betreft niet op mij lijkt!
    Hier komt Stijn een enkele keer naar ons toe als we aan het bellen zijn. Wel heeft hij 2 oude mobieltjes van ons om mee te spelen (zonder batterij en simkaart). Dan zit hij eerst op die toetsen te drukken en erna houdt hij de telefoon bij zn oor en zegt hij Hallo (oma, opa, papa, mama of poes) alles komt voorbij haha. Vervolgens houdt hij een brabbel verhaal, is even stil en dan zegt hij dag, zwaait naar de telefoon en legt hem ergens neer. Zo schattig!

    Jvtje, geweldig dat Marit de hond uit laat! Heeft oma daar ook een filmpje van gemaakt? Lijkt me hilarisch om te zien dat zo'n hummeltje inderdaad de hond uit laat haha.
    Ook logisch dat Maud de dierentuin erg interssant vind, daar zal ze wel heerlijk alleen mee kunnen spelen?

    Hier ligt Stijn nu te slapen. Zodra hij wakker is gaan we naar ikea. Dat zal dus eind van de middag zijn dus blijven we daar ook eten. Voor Stijn is dat maar 1 euro voor een bord poffertjes, ijs en wat te drinken dus dat kan er nog wel vanaf in de dure decembermaand haha.
    Als het in de auto past kopen we gelijk weer zo'n trofast opberg kast voor op Stijn zn kamertje. En anders moet ik mn schoonvader een keer lief aankijken.
     
  16. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Wj waren vandaag ook bij de ikea. Er was eindelijk eens zo'n autowagentje over. Nou, Damien vond dat fantastisch! Auto, auto was het de hele tijd. We hebben er ook een kerstboom gekocht. Tijdens Damiens slaapje hebben we die opgezet. Toen hij beneden kwam moest ie even heel goed kijken. Hij laat wonder boven wonder de boom met rust. De overige versieringen vindt ie veel interessanter :)

    Ik heb een manier gevonden om Damien rustig te maken als ie niet wil slapen 's middags: ik aai hem dan over zijn slaap, dan wangetje en daarna kaak. Daar wordt ie zo rustig van. Gisteren leek ie wel in trance.
     
  17. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    ff snel:

    @ vogelinnetje: klinkt ook ontspannend! Leuk hoor :) Zo lief dat ie het lekker vindt!

    @ iedereen: wie wil er op de hoogte worden gehouden van brabbel? Ik kan niet veel online zetten, maar wil het best pb-en (voor wie haar niet op hyves heeft). Stuur mij een pb, dan onthoud ik het haha.

    Morgen reageer ik meer.
     
  18. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Sabse, o als je groot nieuws hebt, dan ben ik zeker geinteresseerd :)

    Damien viel door mijn methode vanmiddag weer lekker in slaap :) O en onder voetjes kietelen vindt ie ook heerlijk. Vanochtend pakte hij mijn hand en deed zijn voet omhoog toen ik stopte :)

    Vanochtend even naar intratuin geweest. Eerst langs de vissen, daarna langs de papegaai en flamingo's (ja, echt die heb je bij ons) en toen kwamen alle kerstlichtjes. Het megagrote kerstdorp vond ie prachtig. En ik heb een leuk kerststalletje gekocht. Damien tegen jezus: baby, baby!
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ik lees later bij. Ben nog even foto's aan't doorsturen, dus als het te lang duurt, kom ik dan verder reageren.

    @ sabse: Je mag mij ook pb'en! ;)

    @ cin: Nee, hij vindt die antibiotica helemaal niet zo lekker als de vorige. 't Is knalrode die heel erg naar aardbeienkauwgum ruikt. Nu gaat het ondertussen iets beter met het innemen, maar we hebben hem toch soms met een koekje moeten omkopen ;)
     
  20. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Lief!! :)

    Hier ook eentje zot van telefoons! Hij neemt er een en zegt dan 'ja ja' :p Brengt de telefoon ook naar het oor van de hond :D

    Als ik bel van op 't werk ofzo, dan komt hij wel luisteren aan de telefoon, maar meer dan ja of nee antwoorden op een vraag doet hij dan niet :)
     

Share This Page