Meiden ik lees nog mee hoor. Vind het zo vervelend voor jullie. Ik gun het jullie echt. Ik hoop dat 2012 jullie veel geluk gaat brengen. Dikke knuff.
Gezellig Meid, zitten we lekker met z'n 3tjes dan nu? Mijn nod is a.s. wo. Maar goed, heb altijd goed voorgevoel en weet dat dit nu niks wordt! Komt goed!! Ik vind 't nu eigenlijk weer minder spannend deze keer. Word er soms gewoon een beetje zat van. Volgende keer misschien meer moed als ik eindelijk eens 2 eitjes ga hebben!! Daar duim ik voor! @ All: Heerlijk met en Kerst cd op thuis an 't werk met de boom mooi in de woonkamer en de lichtjes aan! Zou bijna aan de gluhwein gaan, haha!! Dikke knuf voor iedereen, Elvi
@ elvi...dan duim ik met je mee voor twee ik heb deze keer echt geen voor gevoel, tot nog toe geen kwaaltjes van ongi of zwangerschap...alleen zere boobjes, maar dat het ik iedere maand. Mocht het deze maand niet gelukt zijn dan is het volgende maand kiele kiele. De ferti gaat dicht vanaf 24-12 en als me cyclus weer precies is zou 25-12 de iui zijn. Ach miss is op dat moment een rust maand niet verkeerd. Maar eerst deze maand maar afwachten. Knuff
Gister met moeite de fertiliteitsassiste te pakken gekregen. Vrijdag 16 dec een echo en dan kijken wanneer er weer geprikt gaat worden en wanneer de inseminatie plaats gaat vinden. Heb vanmorgen de pregnyll opgehaald die ligt nu in de koelkast. Vanmorgen zei mijn zoontje ineens "mama, ik wil graag een broertje of een zusje" Dit is voor mij wel een teken dat er een kindje aan zit te komen. Omdat toen ik zwanger was en we hebben mijn zoontje daar totaal niets over verteld, had die het er ook telkens over dat die een broertje of een zusje wilde. Na de miskraam heb ik mijn zoontje er totaal niet meer overgehoord, tot vanmorgen dan.
Ik zie dat er weer wat NOD's in zicht komen! Spannend meiden, ik duim weer! En Es, een voorlopige punctiedatum zie ik! Ohh dat is al over een paar weekjes, superspannend!!!
Ellen: welkom! Augustus: wanneer is je eerste echo??? En ik heb geen 1x hoeven spugen hoor dus hoeft ook echt niet, is alleen maar fijn! Hopelijk gaat de tijd een beetje snel voor je!! Citroen alweer 9 weken, wooooow!!! Super!!! Queen vandaag geslachtsecho...he jammer dat wij het niet mogen weten!!
Hallo dames, daar ben ik dan weer!! Heb t even heeeeel erg druk gehad de afgelopen weekjes.........En had even geen zin in ZP sorry Maar heb jullie wel allemaal gevolgd hoor !!! Ik ga niet reageren op 25 pagina's haha. Maar vanaf nu ga ik weer netjes reageren!!! Hoe is t met iedereen?? Veel liefs van mij
drufje : welcome back !! Huggg Natas: hier ook kippevel over de uitspraak van je zoontje nou maar hopen dat hij gelijk heeft Hier: gaat alles goed erg druk met werken dus vandaar dat ik ook weinig reageer hoop dat het binnenkort weer wat rustiger wordt vanaf volgende week donderdag ben ik lekker 6 dgn vrij heerlijk heb er al weer zin in Veel liefs
Hey meiden, Het is rustig geweest hier gister. Even een kleine up-date....nog geen bloed, geen kramp, wel nog zere boobjes. We wachten af...alsde dijken vandaag niet doorbreken wil ik toch morgen wel testen. Hendrika en elvi.....hoe is het bij jullie? knuff
Goedemorgen dames. heb even jullie advies nodig. Wij hebben van de gyn te horen gekregen vanaf zondag avond klussen maar ik verlies zo nu en dan nog steeds helder bloed. wat nu?
@ Senna: meid ik zou zeggen dan gewoon klussen.........Ik weet t het is niet zo fijn maar alles voor een beebje toch?!
Hey meiden, hoe is het hier? Druuf welcome back! Totaal begrijpelijk hoor ff geen zin in zp, je kon tenslotte zelf ook niet door met iui en dan wil je ff afleiding... Wanneer de volgende fm/iui? Forever lekker bijna een weekje vrij! Debby spannend! Senna ik zou ook klussen....wel vervelend maar alles voor een beeb toch? Hoe is het met de rest? Hier morgen 17 weken! En nog 2 nachtjes slapen voor de echo! Zooo'n zin om straks weer lekker ons kleintje te zien! Zometeen de kerstboom optuigen, staat nu al 2 dagen in de kamer kaal te wezen, niet zo gezellig haha! Fijne dag dametjes!
dank jullie wel dames. echt sorry dat ik niet zo actief ben. manlief is weer volledig aan het werk en dan het gezin van me vriendin nog waar we mee bezig zijn. Heb wel ff zh gebeld omdat het slijmerig is ( sorry) is het niet van een menstruatie kan zijnd at ik een klein wondje heb wat open gegaan is vrijdag met de FM ofzo
@heit: morgen om half negen krijgen we een echo, manlief en ik zijn er toch een beetje angstig voor. Krijgen we weer een klap te verwerken of voelen we het ultieme geluksgevoel? We weten het gewoon niet. Ik houd je op de hoogte! Liefs, Augustus2009
Heel veel succes Augustus!! Met 5.5wk is de kans op een zichtbaar kloppend hartje nog niet zo heel groot he, hou je daar wel rekening mee? Maar hoop echt dat ze het al in beeld kunnen brengen!!