December 2011 Mama`s!! Deel 5.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door carrolyn, 28 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een super schattig kerstmutsje gekocht en sokjes bij de baby-dump. Kostte ook echt niets!
     
  2. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Idd gave shirts bij Simply Colors; kerstbengel, kerstmiss en dat soort dingen. Alleen de kleinste maat is 50/56, en ons meisje heeft nog net 44 misschien n kleine 50. Jammer... Heb net wel bij de zeeman een kerstsok met daarop my first xmass gekocht, € 1,50! Fris windje trouwens buiten, ziet er mooi uit maar kleed je maar warm aan als je naar buiten gaat.
     
  3. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Net weer het één en ander aan kerstcadeautjes ingepakt. Ga nu maar even strijken en dan de laatste kerstcadeautjes halen! Blijf het lastig vinden, cadeautjes kopen voor iedereen. Elk jaar weer een hoop denkwerk!
     
  4. jonijoni

    jonijoni Actief lid

    7 mei 2011
    246
    0
    16
    ZH
    Frutsel: wat een leuk idee van die shirtjes! :)

    Ik moet nog steeds beginnen aan de babywasjes. Ben bezig geweest de gewone was weg te werken, liep een beetje achter ;)

    Vandaag gaat de eerste erin. Hoeveel kleertjes in welke maten hebben jullie eigenlijk? Ik heb het gevoel dat alles makkelijk in 1 trommel gaat passen :eek:
     
  5. aapje 2009

    aapje 2009 Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    1.583
    0
    36
    Hier gaat het goed alleen de kleine man heeft nog niks gedronken ,misschien slokjes ofzo
    hij slaapt alleen maar heel veel,hij is waarschijnlijk misselijk van het vruchtwater
    en hij zal hoofdpijn hebben doordat hij eigenlijk gelanceerd is,hij vind het niet fijn. als je aan zijn hoofde zit
    ze wachten tot morgenvroeg en anders moet im gaan kolven
    bv loopt al wel want ik lek steeds dus dat is goed
    hopelijk drinkt hij snel wat
     
  6. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben redelijk wat kleertjes maar in al redelijk wat maatjes.
    Heb van mt 50: 10 rompertjes, 5 broekjes, 2 polo's met lange mouw, 4 t-shirtjes met lange mouw, 2 vestjes, 2 truien, 2 boxpakjes en 2 pakjes om in te slapen.
    Heb van mt 56: 8 rompertjes, 3 broekjes, 6 shirtjes met lange mouw, 1 vestje, 2 truien, 1 boxpakje en 2 pakjes om in te slapen.
    Heb van mt 50-56: 5 rompertjes, 3 shirtjes met lange mouw, 2 broekjes en 1 vestje

    En van mt 62 en 68 heb ik ook al redelijk wat liggen, maar dat kan voorlopig nog wel eventjes in de kast blijven ;)
    Heb trouwens alle kleertjes al gewassen, ook de grotere maten. Meer kleertjes kopen we niet, want we zullen ook wel het één en ander krijgen en anders is het zo bijgekocht!

    Hier toch nog maar niet de stad in. Vind het niet zo heel erg fijn meer om zo alleen nog de stad in te gaan. Heb de eerste strijk al weggestreken. Vanavond kan de rest, zit nu lekker in de droger.
    Zo maar eens het balkon opruimen en dan boodschappen doen!
     
  7. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    He aapje! Tis zonde, arm ventje! Hopelijk gaat de kleine man snel wat drinken en is zijn hoofdpijn snel weg. Wel fijn dat de bv in ieder geval op gang is!! Wachten ze zo lang ja, als een baby niet drinkt?
     
  8. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.328
    57
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Goedemiddag dames,

    Ik las dat er weer een aantal dames slecht geslapen hebben. Ik hoop voor jullie op betere nachten meiden, of een snelle bevalling zodat jullie daarna beter gaan slapen.

    Aapje: je had een lekker snelle bevalling zo te lezen. Toppie meis. Nu lekker genieten van jullie manneke.

    Nog geen nieuws van Robin?

    Hier alles goed. Als het zo goed blijft gaan de rest van de dag dan ben ik morgen lekker naar huis. T.im is echt een heerlijk ventje en ik ga jullie waarschijnlijk jaloers maken (of een aantal van jullie) maar T.im slaapt 's nachts door!! Ben er echt zo blij mee.

    Ik krijg zo bezoek hier van mijn nichtje (tevens peettante van T.im) en haar vriend. Eerst even een bezoekje aan het toilet brengen.

    Ik kom zsm weer online!

    Knuffel voor iedereen en meiden die nog moeten bevallen: kom op he, jullie kunnen het!
     
  9. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    #2469 carrolyn, 9 dec 2011
    Laatst bewerkt: 9 dec 2011
    @aapje, Jammer dat hij nog niet heeft gedronken en jammer van zijn hoofdje.
    gelukkig dat je borstvoeding loopt, en idd hopenlijk gaat hij snel drinken.

    @Nicky, fijn dat je morgen misschien naar huis mag.
    Hij slaapt s`nachts ak door :$ das snel, maar je inderdaad veel meiden jaloers mee denk ik.

    Hier net bij de VK geweest.
    3x bloeddruk gemeten, onderdruk was 2x 91 en 1x 88.
    Dus dat is al beter, maar er zat wel een spoortje eiwit in me urine.
    Daar moet ik even mee oppassen, volgens de verloskundige kan ik maar het beste beginnen.

    Volgens haar rommelt het al bij mij, maar dan ben ik dus te druk bezig om het te merken, ik merk wel dat me buik pijn doet en steken in me buik.Maar ik weet niet dat het betekend dat het rommelt.De verloskundige zei dat haar bevallingsdienst tot morgenavond was, en ze wil mijn bevalling doen.Dus ik moet maar beginnen.

    Dus ehhh prinssesje, schiet je een beetje op???
     
  10. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Zo, er heeft zich weer een heuse babyboom plaatsgehouden gister zie ik!
    Welkom op de wereld Tim, Koen, Daan, Djaydian en Nikita!! :D

    Zet hem op Robin, doe je best!!
    Oeh Daisy ga je het nu ook spannend maken? Had je al ontsluiting of rommelde het op een andere manier? Succes in ieder geval!
     
  11. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Kerstmutsje is wel leuk inderdaad voor zo'n kleintje, alleen ligt Mila dan zeer waarschijnlijk in het ziekenhuis nog en dan vind ik het niet zo leuk. En ze draagt nooit meer een mutsje in bed, heeft het al warm zat van zichzelf ;) Dus hier even erover nadenken nog!
    Vandaag was ze heel wakker en alert en ze probeerde me op te eten tijdens het buidelen hihi :D Zat eerst driftig aan haar vuistje te zuigen en daarna aan mijn trui.. En dat terwijl ze de fles niet wou en dus alles via de sonde had gehad net. Gekke meid!

    Ze heeft waarschijnlijk verborgen reflux en vandaag voor het eerst johannesbroodpitmeel (zoiets) door haar voeding gehad zodat het wat dikker wordt en niet zo snel weer terug in haar slokdarm kan gaan. We hopen dat ze nu minder dalingen krijgt in de zuurstof hierdoor. Tot nu toe lijkt het te werken dus hopen dat dit het wondermiddel is! Ook was haar hb-gehalte weer wat aan de lage kant dus misschien nog een bloedtransfusie erbij (wordt nummer 7 dan). Dat kan ook helpen. Verder heeft ze spruw maar dat valt in het niet met de rest, krijgt nystatine en dat gaat verder goed!
     
  12. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Ooh en het wordt al tijd voor haar eerste prikjes! Daar zijn ze verder nog een beetje voorzichtig mee omdat ze zo heftig kan reageren op veranderingen en ze van de prikjes koorts kunnen krijgen etc. Dus even kijken wanneer dat dan de juiste tijd is. Ben er zelf nog een beetje huiverig voor, het gaat net weer wat beter en dan opeens weer die spuiten erin klinkt nog een beetje vroeg.
     
  13. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    #2473 carrolyn, 9 dec 2011
    Laatst bewerkt: 9 dec 2011
    Ontsluiting nog niet, maar ik heb behoorlijke steken in me buik.
    Dat zijn blijkbaar geen steken maar weeen, wist ik veel.
    Ik heb geen flauw idee wat weeen zijn, nooit gehad.
    Nu bezig de box in orde te maken, kleed erin en even weer goed schoonmaken, knuffel eraan hangen.

    Voor de meiden met een lade onder de box: wat doen je daarin?

    Ik heb nu hydrofiele doeken, monddoekjes, van die vochtige babydoekjes, extra boxkleed en speelgoed.
    Maar gebruik je bijv ook een kruik in de box?

    Maar wat kan/hoort er nog meer in?
     
  14. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Jammer dat ze misschien met kerst nog in het ziekenhuis ligt, flink balen.
    Ook die reflux, gatver, heeft mijn nichtje ook gehad.
    Alweer een bloedtransfusie? En dat terwijl ze nog zo jong is.
    Hoe groot/zwaar is ze nu?
     
  15. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Daisy, hier ligt er in 1 la speelgoed van Fenna.
    In de andere spuugdoekjes , billendoekjes en luiers.
     
  16. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Luiers ook beneden?
    Misschien hele stomme vraag maar verschoon je dan niet je kleintje op de commode?
    Verschoon je ook beneden?
    Boven hebben wij slaapkamer met commode, luiers en billenzalfjes.
     
  17. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Ik heb de luiers er tijdelijk in liggen aangezien ik nog niet te veel trap mag lopen.
     
  18. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Misschien voor de zekerheid erin leggen dus.

    Ervaren mama dank je wel.
     
  19. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Ik verschoon ook wel in de kamer hoor!

    Vanmorgen eerst met e.mma en mijn moedere gewandeld. Daarna met zijn drietjes naar het dorp, kruidvat, Hema, ah, kleine E.mma vindt het allemaal prima! Net allebei geslapen, was echt moe ervan en E ook want die pit nog!

    Aapje; wow speedy!!

    Nog geen Robin nieuws?!

    Daisy; k ben benieuwd!
     
  20. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Daisy; wat voor steken voor je dan? Hier al dagen last van steken, maar zoek/zocht er niet echt iets achter..
    Gelukkig is je bloeddruk beter! Maar hoop voor je dat je ook snel gaat beginnen, zeker met dat eiwit.

    @ Box; hier ligt er een beetje speelgoed in en voor de rest is hij nog leeg.
     

Deel Deze Pagina