mirell> gaaf dat kerstsetje kdv zeg! Heb jij die stropdas gemaakt van lint? Ooo leuk giletje hoor! emmamick> setje kiezeltje is ook top! Zo groen groen bij elkaar vind ik mooier staan. Sorry geke. Al ben ik benieuwd naar jou combi aan. In mijn ogen twijfel ik. Ahhh baby foto's hoe lief! Ik wilde die van mij zoeken naar moet constateren dat ze op de externe harde schijf staan. Hier is kleding shoppen echt op! (nouja doerak en jubel daar zou ik nog een setje van willen) Bij de marktplaats topic hier heb ik wat kleding te koop staan. Oa het rokje glimlachje. Alleen die valt echt echt als maat 92 en ze kan er nog steeds in. En ik had het rokje gekocht als MP domper van het jaar, zo goed als nieuw en constateren dat er vlekken op zitten :-s gdv!)
@jo79, dat h&m rokje lag overigens alleen op de babyafdelung. Wellicht heb je hem daarom niet gezien?
ah, lieve kleintjes zeg! de mijne had vorig jaar kerst een Noppies setje aan, grijs met rode en roze details. niet bijzonder kerstig maar wel lief. Ik ben daar niet zo van om mijn kinderen helemaal in kerststijl te doen, wel leuke kleding maar wat ze anders ook dragen. slc, okok, vanmiddag even proberen dan, we hangen nog in pyjama, ze gaat straks eerst toch weer slapen. eindelijk weer eens een rustige nacht gehad! ze was wel om 6.00 wakker maar vannacht niet gehoord. was zelf om 21.00 gaan slapen maar om nou te zeggen dat ik uitgeslapen ben... nouja, heel verhaal. en verder niet geshopt!
en heel mooi setje Mirell met dat wit en zwart, zou ik zelf wel willen hebben (haha, maar ze hadden mijn maat niet meer).
@geke: lekker he als ze doorslapen. Hier lag ik gister ook om half 9 in bed...ben gelukkig wel uitgerust. maar draakje is hier ook al sinds 6 wakker en wil spelen..rennen....ben alweer aan een slaapje toe ga straks even de name it rokje passen...en dan beslissen of ik ze hou. Verder hier al een aantal zomer items gezien die ik graag wil hebben en gezien de verandering van financiele situatie hier geen wintercollectie meer..ze heeft genoeg en voor de zomer moet ze natuurlijk ook weer kleertjes hebben. Daarbij nu al uitgekeken op de wintercollectie en op heel veel dingen uit haar kast. gelukkig hebben we nog genoeg ongedragen spul ik ga straks wat bakkaboe setjes te koop zetten..misschien liefhebbers (maatje86) zal straks ff foto's in me album plaatsen en hier. @wonderteam; lekker veel gekocht...niet mijn smaak behalve dan het rokje van hm..heb ik hier ook.. @kleintjes...wat schattig die kleine kerst dametjes.....lief hoor.
o ok! Volgens mij had h&m dit vorig jaar bijna hetzelfde in het blauw. (mijn nicht had die voor haar kindje)
Zo ben ik weer eens, beetje druk.. Er wordt genoeg geshopt.. Ik heb niet zoveel geshopt, ben gisteren wel even naar de stad geweest maar heb alleen de antraciet longsleeve van name-it meegenomen voor bij haar petticoat en het name-it laagjesjurkje.. Ik heb trouwens de antraciet rok en twijfel ook al heel lang om de roze te kopen maar heb het jurkje ook al in roze..
@ise...ik heb dat jurkje hier ook in roze besteld ....en heb net wel besloten dat ik niet dezelfde kleur jurkje als rokje neem...het is 1 van de twee, ben bang dat ik er snel op uitgekeken raak
Glimlach, ben ik idd ook bang voor.. Maar ik zou de rok dan een maatje groter nemen. O ja, name-it heeft ook bontjes he, stone grey en black..
Ik had dat trouwens ook met het jurkje, had ik ook nog wel in grijs gewild, maar ja dan is het op een gegeven moment niet meer leuk..
ze zijn niet de goede maat voor mijn moppie. Maar ik zie dat jij de rok van de v&d ook nooit aan doet hihi. Emma heeft hem 1 keer aangehad...
ik wil eigelijk die name it rok nog hebben. Maar mijn portemonnee is een beetje leeg en ik ga volgend weekend dus 3 dagen naar londen en ik wil niet van mijn spaarrekening kopen... twijfel, twijfel, twijfel (waar is die bestel knop )
@ise: heb dat bondje idd. gezien..die ga ik straks halen @debby....soms zie je hier dingen langs komen bij andere kindjes en denk je oooh leuk...dan heb je het zelf en denk je hmmm..toch maar niet. een beetje impulsaankoop geweest heb ik met meerdere artikelen helaas vandaar nooit aangedaan.
@ise...we gaan zo ff winkelen....moeten op schoenenpad voor haar. en haar benetton jas omruilen. Had een 82 besteld maar past precies 2 cm groeien en hij past niet meer...dat is zonde..Heb nu in Amstelveen een 90 kunnen reserveren in de kleur die ik echt wilde hebben. Probeer vanavond anders morgen foto's te plaatsen.