Wow, wat klink jij blij en gelukkig! Zo te lezen genieten jullie heerlijk van elkaar. Beginnen jullie al een beetje in een soort van ritme te komen? En wat vinden jullie huisdieren van Melle?
lieve annedore! ik herken je onzekere gevoelens van toen florine er net was. en trouwens, ik heb ze nog steeds wel een beetje hoor! het is makkelijk om te zeggen, maar pas als je het zelf ervaart dan 'kan' je het waarschijnlijk: vertrouwen op melle en weten dat er nu nog heel weinig moet. zeker niet een vast ritme! heeft hier wel een half jaar geduurd voordat ik echt een patroon begon te ontdekken en kon beinvloeden. melle mag lekker veel drinken, dat is altijd goed! en melle mag lekker slapen als hij moe lijkt. waar? wat jij fijn vindt. in wiegje is natuurlijk het rustigste. als hij het wil zou ik het zeker doen. en natuurlijk mag en zal hij aan (blijven ) rommelen. de faaaaaaaaaaaaaaasen komen en gaan jij mag trots zijn op wat voor lieve, liefhebbende, zich bewust van haar geluk en rijkdom-mige mama je bent. aan de pil, dat is wel gek he. lijkt me. maar inderdaad, als je nu echt niet mag zwanger worden (en je weet maar nooit als je er niet mee bezig bent en je op vakantie gaat met je hond! ) is dat wel zo verstandig. geniet schatje. en wees trots op jezelf! maar nogmaals ik herken echt de onzekerheid. en het heeeel goed willen doen. zolang jij melle alle liefde en aandacht geeft kan het niet beter! MMMaMMMa 2 MMMaMMMa smak!
hey anne! geweldig he! mama zijn van zo'n prachtig jochie! En die onzekerheden.... heeel bekend hoor! ben het helemaal eens met KLingel... dus zal het niet allemaal weer opschrijven haha waarvan JIJ voelt dat goed voor Melle is , dat moet je doen!!! super dat je je zo gelukkig voelt! En dat zowel jij als Melle het helemaal goed doen! ik zit ook aan de pil!! het schijnt ook nog eens qua hormonen beter te zijn als je pcos hebt om dan aan de pil te gaan! Ook wij hoeven niet meer te wachten (als de wens voor een 2e er is) dan mogen we gelijk contact opnemen met het zh. Super dat je er nu anders instaat wb eventueel een 2e kindje! en straks op naar een heeeeeeeeeeeeeeeerlijke kerst!!!!!!!!
Heyyy, wat een leuke, lieve reacties @Ella:Jij ook aan de pil dus. Is eigenlijk wel prettig zeker, qua regelen menstruatie als het niet uitkomt? Willen jullie in de toekomst een broertje/zusje voor Evan? @Klingel: Zoals jij het schrijft, zo denk ik er helemaal over. Rationeel gezien, maar gevoel kan zo anders zijn he Voel me soms gewoon onzeker. Maar als ik dan weer feitelijk kijk naar hoe ik het doe, denk ik: je doet het goed! Hoe is het nu eigenlijk met Florine? Lees veel te weinig van jullie in het babyrinth! Misschien staat er nu wat, zal zo even kijken @Murphy: Hoe gaat het met jullie nu? Onze huisdieren reageren supergoed op Melle! Vanaf dag 1 al
Wat goed dat ook de beestenboel het heel gezellig vindt! Toch altijd afwachten hoe huisdieren reageren op de komst van een kindje. Toen pleegje bij ons was, reageerden onze dieren ook heel goed. Maar toen ze weg was, namen ze meteen weer hun oude plek in! Met ons gaat het goed. We staan sinds een aantal weken weer beschikbaar voor pleegzorg. Daarnaast hebben we besloten om in 2012 het medische traject weer te hervatten. Lange pauze heeft ons goed gedaan en binnenkort gaan we met nieuwe hoop en moed weer verder. Spannend dus!
pfff tjeee.... zit hier heel jouw topic door te lezen.. wat een doorzettingsvermogen en wat een verhaal. Zit gewoon met tranen in mijn ogen ! Van harte met jullie prachtige zoon ! Geniet ervan.. jullie hebben het dubbel en dwars verdiend !
@Kris: dankjewel Weet niet zo goed wat ik moet zeggen. Vind het zo bijzonder dat er blijkbaar mensen zijn die de moeite nemen mijn topic door te lezen Als ik mezelf met anderen vergelijk (ivf, icsi) dan vind ik het wel meevallen. Aan de andere kant duurde alles bij elkaar wel 4 jaar en hebben we een hoop verdriet gekend. Beetje dubbel dus. Maar in ieder geval nogmaals bedankt voor je reactie, het lezen van mijn verhaal en de felicitaties @Murphy: binnenkort dus weer een pleegje. Wat goed van jullie! En volgend jaar weer proberen jullie wens in vervulling te laten gaan. Jullie verdienen het!! Laten we hopen dat 2012 voor jullie zo mooi wordt, als 2011 dat voor ons was!
Murphy wat fijn!!! super te lezen dat de lange pauze jullie goed heeft gedaan... nu vol goede moed 2012 in!! ontzettend spannend allemaal.... en ik wens jullie daarbij heel veel sterkte en kracht toe! Hopelijk gaat jullie grote wens in vervulling! wat spannend miss binnenkort weer een pleegkindje!
Annedore: ik hoop dat ik volgend jaar rond deze tijd net zo'n trotse en blije berichten schrijf als jij nu! We gaan er voor! Ella: bedankt voor je lieve reactie! Ja, spannend misschien binnenkort weer een pleegje in huis. We kijken er echt weer naar uit, en hopen dan ook dat de telefoon snel gaat! Daarna gaan we IVFen, bibber bibber.... Hoe gaat met jou en de kleine man? Al weer 9 maanden, zie ik. Tjonge, wat gaat de tijd toch snel!
oo wat spannend Murphy , IVF! dat is niet niks zeg.... kan me voorstellen dat jullie er al veel aan denken en het spannend vinden! ooo en dan die telefoon! hoop dat jullie ook snel een telefoontje krijgen en een pleegkindje mogen opvangen!!! spannend hoor!!!!!!!!!!! kan dan elk moment de telefoon gaan? Met de mededeling dat er een pleegje is? spannend! Hier alles goed hoor! idd alweer ruim 9 maanden....! gaat hard!!! hij veranderd ook enorm en kan sinds 3 dagen nu goed staan en ook al een paar stapjes lopen langs de tafel. Zo schattig! ook zwaait hij nu de hele tijd haha, ook op momenten dat ik denk ''maar nu hoef je niet te zwaaien haha'' Verder was hij vannacht 4x wakker.... en soms slaapt hij een nachtje door, maar vaak is hij wel wakker , dit gebeurde vanaf 7 maanden..... Soms niet echt leuk , maar goed , mannetje kan er ook weinig aan doen. En als hij dan zo lief lacht..... dan kan ik ook niet meer geirriteerd zijn!
Ja, dat zwaaien kan ik me nog herinneren van ons eerste pleegje! Die zwaaide ook de hele dag toen ze ontdekte dat ze dit kon, behalve als er iemand wegging en er ook echt iets te zwaaien viel! Dan had ze er net even geen zin in... Ai, gebroken nachten vallen niet mee, zeker als hij daar al twee maanden mee bezig is....succes hoor! Ja, ivf is spannend, maar dat zal nog wel een paar maanden duren. (misschien eerst nog een iui tussendoor.....) Telefoon kan idd ieder moment gaan, vorige pleegje was na het telefoontje binnen een uur hier! Maar het kan best nog een paar weken/maanden duren. Ach ja, eigenlijk alleen maar goed als niemand ons plekje hier nodig heeft!
@Ella: ja, leuke leeftijd heeft hij nu. Twee van mijn vriendinnen hebben een kleintje van januari. Idd ook klappen, zwaaien, staan, lopen. Leuk, leuk, leuk!! Geniet ervan! @Murphy: misschien toch nog een IUI tussendoor. Nou, dat is dan toch weer een extra kans. Kun je dat ook zo voelen, ondanks alle mislukte IUI's? Of is alle hoop nu echt op de IVF voor jullie? Volgens mij heb ik een rare stoornis ofzo Durf het nergens anders te plaatsen, want ben bang dat ik mensen voor het hoofd stoot, omdat er zoveel mmmeisjes zijn die nog nooit een baby in hun buik hebben mogen hebben. Maar in mijn eigen hoekje moet het toch kunnen: Ik mis het zwanger zijn zo erg!!!! Ik zou echt NU wel weer willen Zo raar, want ik vond de bevalling echt traumatisch en zei daarna dat er waarschijnlijk geen 2e zou komen. En nu...nog geen 2 maanden later wil ik weer! Terwijl ook mijn zwangerschap niet eens heel lekker was aangezien mijn bekkenklachten... Ik vond het gewoon zo'n prachtig mooi wonder om ons kindje in mijn buik te dragen. En als ik dan kijk naar Melle en me besef dat hij in mij is gegroeid. Dan wil ik niets liever dan dat nog een keer meemaken Maar ja , moet nog zeker 10 maanden wachten en dan weten we niet hoe het loopt qua PCOS. Dus het zal nog wel even duren. En dat geeft ook niet, want ik wil nu toch wel echt graag gaan afvallen. Heb zelfs hulp gezocht!! Ja ja, hulp bij het afvallen, ik ga het echt doen nu En daarna....daarna stop ik gewoon met de pil (die nog moet halen), over een jaar of zo en dan zien we wel of en wanneer ons nog zo'n wonder is gegund en hoe. Weer met hulp, of nu misschien spontaan? We kunnen er altijd op hopen natuurlijk!
annedore , hahaha herkenbaar hoor! tenminste ik lees het wel vaker... ik heb het zelf nog niet zo ervaren! maarre meid dat is juist super fijn!!! aangezien je toen je je bevallingsverhaal plaatste toch zei dat je even niet aan een 2e moest denken!!!! enne nee hoor tis geen rare stoornis! hihihi hihi de pil nog niet gehaald je hebt gelijk , het is en blijft een prachtig wonder!!!!!!!!!!!!!! Ik hoop echt van harte dat Murphy dit ook mag meemaken volgend jaar!!! Meid wat spannend allemaal... en dan ook weer IUI's tussendoor.... ik hoop zo dat IVF niet nodig zal zijn , en dat de IUI aanslaat!!!!!! Anne wat een leuke feestelijke banner trouwens....!! wil ik ook hahahhaa
Jaaaaaaa, eindelijk!! Vandaag mijn eerste verjaardag als mama!! Blij, blij, blij!! En als hoogtepunt gaan we vandaag voor het eerst een stukje fietsen met de fietskar. Mag vanaf 2 maanden (dat is ie morgen, die ene dag ). Ben helemaal voorzien van prachtige Croozer fietskar, met babyschaal en hoofdverkleiner!! En voor mij dit jaar geen cadeau. Ik wil niks. Heb van familie geld gevraagd (en man 6 weken geleden ook) en daarmee gaan we 9 januari een midweekje naar Landal. Is al geboekt! En donderdagmiddag/avond gaan we lekker naar de Japanner!! Lekker samen eten En opa, oma en oom komen gewoon bij ons thuis eten en zorgen dat Melle gebadderd en gevoederd wordt en dan zorgen wij dat we weer thuis zijn om hem zelf in bed te leggen Het restaurant zit op loopafstand En nu tijd om te douchen en te tutten
anne van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hele fijne dag/avond!! wat gaaf lekker weg naar Landal park!!! en lekker fietsen met de kleine! gezellig!! Leuk he as donderdag naar de japanner... wordt vast gezellig en lekker! Fijn dat Melle dan goede oppas heeft! Geniet er lekker van , en fijne dag!
GEFELICITEERD Mama Annedore! Geniet ervan vandaag! Ik hoop voor jullie dat het afvallen zijn vruchten afwerpt en je de volgende keer zonder die ellendige mmm zwanger kunt raken! We hebben onze plannen een beetje bijgesteld: we staan voorlopig even niet meer beschikbaar voor pleegzorg, en gaan weer even helemaal voor ons eigen wondertje. Eerst nog een iui (hoop dat mjin lijf zich rotschrikt van de hormonen na 8 maanden hormoonvrij te zijn geweest en daardoor voor de verandering een keertje meewerkt..) maar ik maak ook alvast een afspraak voor de intake voor ivf in februari, voor het geval het nodig is. Pleegzorg heeft het op dit moment toch erg rustig, dus er zin genoeg gezinnen beschikbaar. Nu aan de provera en als het meezit mag ik op 1 januari beginnen met spuiten!
Dank Murphy! Oohh, ik hoop zo dat je 1 januari mag beginnen met spuiten en dat die IUI die 2012 inluidt jullie wonder mag brengen!! I believe in miracles
super spannend murppy! ikhoop dat de IVF niet eens meer nodig zal zijn!!!!!!!!!!!!!!!!! heel veel succes met de geestelijke voorbereidingen! Anne , veel plezier morgen bij de Japanner!!! ik moet even snel.... nu eerst beneden alles cleanen en dan vanmiddag bezoek!!! wel ff zin in...!!