View attachment 205834 Kom ook weer eens mijn buikje laten zien.. Zie wel wat verschil met paar weken terug maar daar houdt het ook op.. Ach, komt allemaal vanzelf gelukkig
hihi dank je! Ik draag er zelf altijd wel een broek onder, dus meer als tuniek. Ben niet zo van de jurkjes, maar sommige zijn te leuk om te laten hangen he.. dan maar zo!
He meiden, mooie buikjes! Mooi om te zien hoe snel dat eigenlijk groeit, ook al voelt dat niet altijd zo! Ik mag me dus ook bij de mei mama's aansluiten! Ik ben nu 16 weken zwanger..! Zal even wat foto's spammen: Eerste van 8 weken, de tweede van 16 weken.
Heej! Kom ik je hier ook tegen, je hebt me tips gegeven over kamertje (natuur) hihi... we schelen maar 2 dagen zie ik! Leuk!
Dank je BB! Ben ook wel trots, maar nog meer op het mooie meisje wat erin zit. Vandaag de echo gehad, dus ik ben helemaal hyper!
Alles volgens het boekje! Keurig op schema en heel druk aan het duimen/schoppen. Mijn vriend kan het nu ook voelen. Zwanger zijn wordt steeds leuker!
met jullie twins ook alles goed? Ben wel weer benieuwd naar een foto om even bij het topic te blijven
ff snel voor je gemaakt niet heel duidelijk maar je ziet t wel denk ik... met de twins alles goed, nu pas 10jan 20 weken echo en controle.. (pff 1.5 uur in zh voor echo's hihi)
Mooi BB. Ook leuke buikband trouwens! 10jan, dat duurt nog wel eventjes, maar gelukkig gaat de tijd sneller dan je denkt!
Aaah...wat een mooie buikjes allemaal! Leuk om te zien, ik spiek hier regelmatig eventjes. Keep up the good work allemaal
wauw noenz en bb!! :O mooooooooi ik ben (nog) niet zo mooi zwanger hoor... ach al is mn buik niet perfect rond als de kleine maar gezond is en het goed doet toch!! zal zo ff foto maken en plaatsen!!! trouwens noenz gefeliciteerd met jullie meid!!