hallo 1 dec is onze zoon geboren , we zitten nu dus op dag 9 grote kans dat hij een regeldag heeft hij heeft t de eerste 8 dagen zo goed gedaan , bijna niet gehuild en goed geslapen . maar vandaag pppfff de kraamhulp is weg en t begint . niet slapen veel huilen en steeds maar zoeken . als ik m aanleg valt hij met 5 min in slaap . heb m nu net de puckababy aan gedaan en nu slaapt ie gelukkig ff . maar vind t moeilijk om dan te weten of hij een regeldag heeft of gewoon zuigbehoefte !! wie kan me helpen en wie weet wat ik moet doen ....??
Aanleggen aanleggen aanleggen! Als hij in slaap valt, prima. Wordt hij wakker? Aanleggen! Gewoon aan zijn verzoek voldoen, dan zijn de regeldagen het snelst voorbij!
Gek he, dat ze meestal de eerste dag dat je er alleen voor staat daarvoor uitpikken... Niet in de puckababy doen, maar aanleggen, aanleggen, aanleggen, en lekker vasthouden. En zelf ook zoveel mogelijk blijven liggen, je bent net bevallen, je hebt je rust nodig. Regeldagen zijn er niet alleen om kinderen genoeg melk te bezorgen, ze zijn er ook om mama's te dwingen voldoende rust te nemen.
Helemaal eens met wat dirksmama en kruimel zeggen. Zowel voor regeldag als voor zuigbehoefte lekker aanleggen, heerlijk voor je kindje.
wel lastig als je nog een kindje hebt lijkt me zo. Ik denk ook dat hij een regeldag heeft. Het is altijd als de kraam weg is he haha. Veel aanleggen meer kan je niet doen denk ik.
Ja, kan nou eenmaal niet anders, in de kraamtijd (dus de eerste 6 tot 10 weken!!!) moeten andere huisgenoten wijken voor moeder en baby. In zo'n geval is de omgeving heel belangrijk om de zorg voor oudere kinderen op zich te nemen en moeder te ontlasten. .
Vandaag al vaak aangelegd maar hij drinkt maar 5 tot 10 min valt dan in slaap. De andere borst pakt ie dan niet meer is dit normaal bij een regel dag
Als hij in slaap valt, verschoon dan de luier, laat hem boeren en leg hem dan aan de andere borst aan.