zo, weer even bijgelezen. Tgaat bagger hier, toch wel beroerd, tegelijk ziek zijn. Ik heb voor de kids gezorgd, wim voor eten+drinken. En vanmiddag paar uurtjes liggen pitten. mamamia, is het alleen je rug of straalt het door naar je benen? bij mij hebben ze jaren geleden mn rug gekraakt (was lekker!), zaten paar wervels vast en pijn straalde door naar mn benen. Na het kraken was het over euhm, weet niet meer. Kga daniel maar weer op bed gooien, die is er uitgekomen. Hij moet gaan slapen vind ik, en lydia ook dan kan ik ook. Wim ligt al want we moeten uiterlijk 4u weer varen
Mja het is niet echt een komen en gaan gevoel, maar constant hard, als wordt het nu ietsje minder zo in bed. En ik kan me echt niet voorstellen dat deze nu al gaat komen...
Watte? Dat ik boos ben? Ja ik ben boos!! hahaha.. (is natuurlijk niemand van mij gewend dat ik me zo uitdruk via social media, hihi)
Dat gaat over een klant van ons, die niet betaald. Hij houdt ons al heel lang aan het lijntje en beloofd dat het allemaal een misverstand is en dat er betaald gaat worden.. Nu kom ik net terug en tref ik een brief van het incassobureau, Jan Lul heeft zich failliet laten verklaren. Hij is dus nog lang niet van me af!!
Nou he haha hoop toch echt dat nelta als eerste gaat bevallen al weet ik niet of ik 6 weken zulke krampen trek! maarja ik ben nog niet klaar voor ons babytje haha.
Een paar duizend euro ja. In totaal hebben we (schrik niet) tussen de 10.000,- en 15.000,- openstaand onder wanbetalers. Meerendeel krijgen we nooit. Wat me boos maakt; koop of huur niets als je geen geld hebt!! Mijn man werkt zich de benen uit z'n kont, ik zit altijd alleen, dan heb ik hem liever hier naast me op de bank hoor!
zo das een hoop geld! ik snap je goed meid. Erg vervelend en het is z,n strijd om je geld te krijgen. Mijn pa heeft ook een eigen bedrijf en zit idd ook met dat probleem