Juni 2010 mama's deel 3

Discussion in 'De mama's' started by vinisa, Jul 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hihi, ik heb dat ook al met Ward gedaan omdat hij niet naliet om de riem vast te houden. Hij heeft wel moeten wachten tot we thuis waren, want onze woefer kan soms wel eens trekken. En met haar 28 kg... ;)

    Maar na het wandelen was ze moe en liep ze niet achter ward aan zoals hij wilde :p En hij maar roepen :D
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Fijn dat je een manier hebt gevonden! Is altijd een geruststelling als je een goede manier hebt om hem rustig te krijgen. Ik probeer ook altijd over z'n voetje te wrijven, namiddag schoot hij er ineens van in de lach :)

    Hier al 2 middagen dat hij na 1,5 wakker wordt, huilen en ontroostbaar. Gisteren terug bedje in, maar na 10 min een hoestbui en terug wakker. Vanmiddag heeft hij nog meer dan een uur verder geslapen. heel gek, dat ben ik echt neit van hem gewoon dat hij overdag gaat huilen als hij niet uitgeslapen is. Is de ontsteking nog niet weg of zijn er tandjes op komst want hij sabbert zich onnozel op z'n handjes en vingers... Weet niet wat ik er van moet denken. Ga nog 2 dagen aanzien, anders eens een afspraak bij de ka maken. heb de indruk dat deze antibiotica niet zo goed of snel werkt dan de vorige keer.

    Heb vrijdag die Luuf voor baby's gehaald en die smeren we nu ook 2x per dag op hem. Baadt het niet... Denk dat z'n neusje er wel goed van open gaat, want de hele kamer ruikt ernaar ;)
     
  3. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hihihi, hoe lief!! :D

    ik durf de stal niet goed zetten. Ward vindt de ballen te gek (zijn toch onbreekbaar dankzij onze hond die 2 jaar geleden alle ballen eruit gebeten heeft), dus laat hem maar wat doen. Maar hond haalt ook steeds de herder uit de stal, dus ja... (geen idee wat ze daar tegen heeft :p)

    Hij zag de boom met lichtjes: 'wow, wow' :D
     
  4. Dazwa84

    Dazwa84 Fanatiek lid

    Aug 9, 2008
    1,212
    0
    36
    Hoi!

    Alvast fijne dagen gewenst meiden, ben een beetje vroeg, ik weet het :) Hier staat ook de kerstboom al, Mischa vond het erg mooi. Hij heeft trouwens twee weken terug zijn eerste stapjes gedaan, erg gaaf. Gaat nu steeds vaker wat stapjes los lopen (hij kan het gewoon al hartstikke goed, de aap) en vindt het erg leuk om zich dan uit te sloven, hihi.
     
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    @ dazwa: Je bent er vroeg bij, maar dan kan je het al niet meer vergeten :D

    wat super dat hij stapt! je zal wel super fier op hem zijn! ;)
     
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Dazwa: ik heb het idee dat de kindjes die pas later beginnen met lopen het direct goed doen :)

    Nijntje, de figuurtjes zijn vastgelijmd aan het stalletje. Damien kan er dus alleen met de hele stal aan de haal gaan.

    Damiens menu van gisteren: coquilles in bladerdeeg, gebakken aardappeltjes en aardappelpuree, prei met een mosterddressing en feta. Heerlijk vond ie het! Hij heeft zoveel op, dat hij geen toetje meer wilde.

    Vannacht hebben we hem 2 keer heel kort horen huilen. Maken we hem deze ochtend wakker, ligt ie nog half onder de dekens :S Dat doet ie dus nooit en dat had ik ook niet verwacht na die huiltjes. Hij blijft onvoorspelbaar :)
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hier een hele goeie nacht gehad. Om 20u20 neergelegd en om 7u10 ben ik eens gaan kijken. Hoorde hem toen rommelen in z'n bedje, dus snel de deur dicht gedaan. Zit ik op de badkamer: 'mama?' :D Super goed gezind, zalig!
     
  8. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Nijntje, je moet eens weten wat ie gemist heeft alss toetje: bramentaartje met griekse yoghurt. Damien lijkt een voorkeur te hebben voor recepten van Jamie Oliver :)

    Wat fijn dat jullie ook weer eindelijk een goede nacht hebben gehad! Komende nacht weer. Damien slaapt nu al zeker 3 a 4 weken door. We zijn de tel kwijt geraakt hoe lang geleden het was dat we eruit moesten ;)
     
  9. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    .. foutje
     
  10. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Nou ze heeft onrustig geslapen en wat korter. Maar gelukkig nog wel meer dan verwacht.

    Volgens mij is zijn vrouw bij hem weg (we zagen veel spullen in een bus geladen worden en we hebben haar niet meer gezien en hij woont er nog). En sindsdien leeft ie zich wat meer uit.

    Wil er niet snel wat van zeggen, voel me zo'n zeikerd dan :)
     
  11. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ja, het ging redelijk snel weer beter. De volgende dag at ze nog slecht, maar de dagen erna ging het al beter :)

    Ja, weet je. Ik wil niet zeuren. Volgens mij is zijn vrouw ook pas bij hem weg (denken we tenminste). Hopelijk is het een fase geweest. Hij is de afgelopen dagen rustig geweest :D
     
  12. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Een beetje laat, maar fijne vakantie! :D Geniet er maar goed van :)
     
  13. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    In maart van volgend jaar. Deze maand is wel haar laatste maand bij haar huidige kdv. Daarna vangen mijn ouders V. 2 maanden op i.v.m. het feit dat mijn man in de WW zit officieel, maar al wel een opleiding/cursus(sen) volgt en deels werkt om ervaring op te doen (hij gaat ook bij dat bedrijf werken vanaf maart volgend jaar).

    Heb het hierboven al gezegd, maar kijk het toch nog maar even aan. Wil geen zeur zijn.
     
  14. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    @ kdv gezeur: ik wil voorkomen dat ik nog gezeur ga krijgen door hun. Ze is er bijna weg en dan ben ik van ze af. Normaal zou ik me er niet druk om maken, maar dat deed ik met de elleboog uit de kom en met het blauwe oog ook niet en blijkbaar denken zij heeeeeeeeeeeeel anders ;)

    @ bellen: hier ook een bel fanaat. Ze pakt dan haar telefoon en houdt hem bij haar oor en zegt "haalllooo" en dan "ja" en dan "daaagg" Verder pakt ze het liefst onze mobiele telefoons of vaste telefoon. We hebben wel een oude mobiel van mij voor haar hier liggen, maar die is natuurlijk lang niet zo interessant ;):p

    Wanneer ik/mijn man of haar oma haar door de telefoon spreekt zegt ze hallo en geeft kusjes en noemt vaak wie ze spreekt. Dus dan hoor je "mama!!" of "oma!!".

    @ kerstboom: het verbaast ons, maar ze blijft er goed vanaf :D

    @ in de winkel: ze pakt niet zozeer spullen, maar wilt het wel graag aanraken. Dus ik moet wel opletten met haar :)

    @ nijntje: hoe is het met Ward?

    @ dwaza: super dat ie loopt! :)

    @ vogelinnetje: haha een jamie oliver fan. Nou weet je welk kookboek je het meest uit moet koken voor hem :p
     
  15. Dazwa84

    Dazwa84 Fanatiek lid

    Aug 9, 2008
    1,212
    0
    36
    Schattig he dat praten in de telefoon. Mischa praat overal in, in de telefoon, maar net zo lief in de afstandsbediening hahaha.

    Oh ja, hij is in de 'slaan' periode. Hij kan ineens van heel lief, ondeugend, of juist stuurs, gaan kijken en je dan een pets verkopen (niet hard ofzo). Puur om te kijken hoe je reageert. Herkenbaar? Ik pak zijn handje, doe deze naar beneden en zeg dat het niet lief is dat hij slaat, dat dat pijn doet. Dat hij liever aait, en dan zeg ik: "Wat zeg je dan? Sorry mama" Hihi. Hij zegt nog geen sorry natuurlijk maar hij kijkt wel zo van: hmm, oke, dat mag dus niet.
     
  16. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ja mama, dan weet je wat je moet koken he :p

    Vannacht 1x eruit gemoeten. En om 6u10: 'MAMA!!!' ;) :D Heeft wel nog ff bij ons gelegen, met z'n handjes had hij m'n gezicht vast... *smelt*
    gisterenavond ging m'n man in bad, je moest eens zien hoe snel hij langs m'n man doorschoot richting trap :p Zo graag zit hij dus in bad.
     
  17. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Beter. Volgens mij heeft die luuf hem ook wel geholpen want de slijmen bij het hoesten en in z'n neus zijn zo goed als weg. Gelukkig maar. Nu nog tem donderdag antibiotica geven.

    @ dazwa: Slaan neem ik ook z'n handje vast en zeg heel kordaat dat het niet mag. Na 2x verwittig ik hem dat hij de hoek in moet, bij de derde keer gaat hij de hoek in. Blijft niet staan hoor, maar zet hem een paar keren terug en leg hem uit waarom ik hem straf. Daarna is het gedaan. Is een testfase volgens mij hoor. Gewoon een kwestie van consequent te zijn...
     
  18. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,269
    6,732
    113
    Slaan: Damien slaat vooral als ie aan het spelen is. Hij heeft dan niet door dat het met armpjes zwaaien ook pijn kan doen. Ik corrigeer hem dan wel. Dit weekend wilde ik hem echter bij zijn polsje pakken, maar ik greep mis en kwam met mijn nagel langs zijn lip. Auw, hij huilen natuurlijk. Eén keer heeftie me echt geslagen toen hij geen pepernoot van me kreeg. Toen ben ik wel even boos geworden. Hier is het trouwens ook: bij 2e keer waarschuwen zeggen dat de volgende keer straf is. 3e keer ook echt straf geven. Hij heeft trouwens al een half jaar geen straf gehad :)

    nijntje, wat fijn dat Ward nog wil knuffelen in de ochtend. Hier niet hoor.

    Gisteren wilde Damien niet mee uit het kdv. Hij was zo leuk in de gang aan het spelen, dat ie me nog eens niet zag staan :(

    Vannacht zijn we er ook weer uit gemoeten, omdat ie aan het huilen was. Hij zat op zijn knietjes en ik denk dat ie wakker is geworden van de storm.
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ja hier ook consequent derde keer straf, zo leren ze het ook. Moet het niet vaak toepassen hoor, maar merk wel dat hij de laatste tijd, zeker nu hij terug beter is, enorm aan't testen is. Hij doet maar, maar geeft ook snel op omdat het toch niet werkt ;)

    't Is een kleine knuffelaar, mijn schattebol ;) Maar ook alleen 's morgens en 's avonds als hij moe is hoor :p

    Ik heb ook slecht geslapen met de storm. Denk eigenlijk dat ward daar ook wakker van geworden is, want hij kwam met Ernie uit bed, kopje op Ernie en sliep al bijna terug :D Maar de wind joelde echt over z'n kamer, denk dat de wind ook van daar kwam want op onze kamer aan de andere kant van de gang hoorde je dat lang niet zo hard. Na een half uur lag hij al terug in z'n eigen bedje.
     
  20. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    Snoepafdeling... tot nog toe valt dat hier heel erg mee gelukkig. Als Maud mee is naar het Kruidvat, dan wil ze wel altijd naar de snoepbakken toe, maar het komt niet eens bij haar op om een snoepje te pakken... Nee, mevrouw vindt dat alle deksels dicht moeten :D

    Telefoon vindt Marit ook interessant, al gebruikt ze 'm nog niet om te bellen. Maud was daar ook wel 'laat' mee, denk dat die pas een half jaartje ofzo echt belt (wel heel duidelijk vanaf het begin, heb het bij andere kindjes ook wel anders meegemaakt, dat je er niets van kan maken enzo). Daarvoor vond ze het alleen maar doodeng dat ze iemand door de telefoon hoorde praten :p
    Marit "praat" er dus ook nog niet door, al heb ik niet het idee dat zij het net zo eng vindt als Maud destijds. Zij vindt de touchscreens van onze telefoons gewoon veel interessanter. Belfunctie, ach, het zal wel, "where's the fun in that" ;)
    De krak kan ook al prima overweg met de iPad trouwens ;) Moet dat ding echt verstoppen voor d'r, anders wil ze die de hele tijd hebben en is het echt krijsen als ik zeg dat ze 'm nu niet krijgt...

    Nee, oma heeft er geen filmpje van gemaakt, ook (nog) geen foto's, maar volgens mij wil ze dat wel binnenkort nog eens doen ;) Moet er wel iemand nog meegaan denk ik (ze was nu alleen met Marit gaan lopen). Kan zij rustig foto's/filmpje maken, terwijl er nog iemand is die kan ingrijpen als ze bijv. de riem loslaat. Maar goed, moet het weer ook eerst weer wat beter worden, want met dit weer is het geen doen...

    Ja, met de dierentuin kan Maud zeker heerlijk spelen :) Die heeft ze al een tijdje trouwens, heeft ze met d'r verjaardag gekregen (ze is in mei jarig). Voorheen moest die alleen telkens op de grond opgebouwd worden als ze er mee wilde spelen. Was je al een half uur bezig om het op te bouwen, schoot allemaal niet zo heel erg op. En als het dan eenmaal stond, ging Marit er midden tussenin zitten :p of de hond liep dwars door de hokken heen... Marit kan er nu nog altijd ook wel bij, maar het blijft nu tenminste staan hoe het bedoelt was en het kan vooral ook blijven staan :)
    Maar vindt Maud dus inderdaad helemaal geweldig, ze is gek met Playmobil, kan ze ook zulke leuke verhalen mee maken...

    Grappig, wij waren zaterdag ook al bij de Ikea :D Hadden Maud meegenomen (Marit bij oma gebracht), die wilde graag weer in de ballenbak spelen en lekker gehaktballetjes eten :)
     

Share This Page