Laraxx; wat een moppie! Mooie fotos. Hoe gaat t met kou na de ks? Babyboo; wat een mooie foto's ook van jullie meisje! Heb nog meer foto's voor bij zien komen volgens mij, weet t niet precies meer, maar wel dat t allemaal prachtige baby's zijn! Verder nog geen geboortes na babyboomdag vd week? Prinsesje; alles nog rustig bij jou ook? Hier lekker weekend gehad, wel druk maar gezellig. Gister lekker geshopt met mam en goed geslaagd, wat nieuwe kleding voor mezelf. Verder een aantal kraamvisites, blijft geweldig je kleine trots showen!
@Blondje: Ik dacht dat ik jou toegevoegd had aan hyves.. Maar het blijkt een vreemde te zijn haha!! En ze heeft me wel geaccepteerd haha. Ik las op Robin haar hyves dat ze is bevallen (bij haar krabbels, geen bericht van haar zelf). Was zo benieuwd! Maar op het verhaal en de naam moeten we nog even wachten. Hoop dat alles goedgegaan is. @Lara: Wat een schatje!
Heb jij niet toevallig iemand uit mijn hyves lijst haha. Ik zag ineens dat een vriendin van mij vrienden met jou is geworden. Ik vroeg mij al af waar jullie elkaar van kennen.
Haha ja dat klopt!! Nu weet ik het weer. Er stond als kindje Isa in de naam en als profielfoto een heel klein handje met een grote hand. Dus ik dacht oohh dat is Blondje haha Maar toen later zag ik dat dat kindje al ouder was.. Hee maar ik zag trouwens laatst dat iemand uit mijn hyveslijst jouw oude profielfoto had gerespecteerd, en vroeg me weer af of jij hem dan weer kent? Jullie waren verder geen vrienden..
Hello dames, Alles bijgelezen maar als jullie het goed vinden ga ik vanaf hier weer inspringen. Ik wil al de hele tijd weer mee schrijven maar telkens komt het er maar niet van Onze kleine dame hier is geweldig! Ze loopt qua poepluiers al ruim een week voor. Ze poept als een baby van 8 dagen. Verder zit ze gewoon al bijna weer op haar geboortegewicht binnen 4 dagen! Echt niet normaal. We hoeven haar helemaal niet meer wakker te maken., waarschijnlijk van de week al een keer met haar naar buiten! Daar heb ik nu al zoveel zin in! Met mij gaat het ook aardig goed. Nu de adrenaline uit mijn lichaam komt, komt ook alle pijn wel omhoog maar dus gewoon zorgen voor genoeg rust. Onze kraamhulp is echt geweldig en we zijn zo ongelooflijk blij met haar. Borstvoeding gaat ook eindelijk stukken beter. Gisteravond de kraamzorg opgebeld dat het echt niet meer ging. Het aanleggen ging zo moeilijk en het deed zo verschrikkelijk veel pijn,! Maar sinds vandaag tepelhoedjes, perfect! Het gaat nu stukken beter! Mijn tepels zijn gewoon echt veel te vlak. Bestaat er trouwens na je bevalling ook zoiets als nesteldrang. Die was bij mij Vanavnd aardig aanwezig. Ik hèb daarnet alles afgestofd, opgeruimd en afgewassen. Toen nog een voeding gegeven en ik lig nu lekker in bed. Tijd om te slapen!
@ Blondje; tot op heden is het bij mij weer rustig. Wordt dus gestript vandaag (als dit mogelijk is). Ben er best wel zenuwachtig voor.. @ Laraxx; wat een mooie foto's meid en wat een heftig bevallingsverhaal!! @ Babyboo; natuurlijk kun je gewoon inspringen Wat gaat het toch goed met jullie kleine meid!! Lekker van genieten! Wel goed opjezelf letten en niet teveel schoonmaken he, daar is de kraamhulp voor Hier wederom een rotnacht! Zou weleens te maken kunnen hebben met vanmiddag, toch een soort van gezonde spanning. Heb sinds 2 uurtjes ook ontzettende last van mijn nek, zal wel verkeerd gelegen hebben, maar dat kan ik er nu echt niet bij gebruiken. Weten jullie of je gewoon midalgan kan gebruiken tijdens de zwangerschap?
Zij heeft inderdaad een dochtertje met die naam. De profiel foto is haar overleden zoontje. Dat verhaal heb ik hier wel eens verteld. En die respect van jou vriend, ik ken hem niet schrok mij kapot toen ik die foto zag haha. Ik dacht wie is dat. Later zag ik pas dat het een respect was op mijn reactie bij jou haha.
Hier net na de flesvoeding spuugte ze met een boog terug. Vet raar om te zien. Maak mij natuurlijk meteen weer zorgen.
Dank je wel meiden voor het advies! Ik ben blij dat ik het dus vannacht ook niet heb gedaan! Dan maar met een dikke shawl aan lopen Het is toch logisch goofie dat je je zorgen maakt. je doet het allemaal voor de eerste keer en vrijwel alles is dus nieuw. Denk dat je je er niet al teveel zorgen om moet maken, maar als je dat wel doet, gewoon bellen
Goedemorgen ! Goofie, dat spugen met een boog moet je wel even in de gaten houden hoor. Dat het niet te vaak gebeurt, anders even contact opnemen met het consultatiebureau .
Ik zit weer te kolven. Ik heb volgens mij minder bv dan bij Fenna. Ze ziet er wel tevredener uit. Maar het kost wel veel moeite om de voeding eruit te kolven. Mijn schoonmoeder neemt zo een pak nutrilon mee. Dan heb ik het iig in huis.
Wat fijn om te lezen dat het bij de meeste moeders goed gaat! Zo vreemd dat bijna iedereen al mama is! Ik denk dat ons kindje tussen 18 en 22 december geboren gaat worden, geen idee waarom. Als ik volgende week dinsdag nog niet bevallen ben, moet ik naar de gyn en dan ben ik bang dat ik ingeleid ga worden. De baby is volgens mij nog niet ingedaald (buik ziet en voelt nog steeds hetzelfde, geen krampen gehad), we zullen zien. Verder gaat het eigenlijk heel goed. De nachten vind ik vervelend, maar overdag heb ik veel energie en ik doe veel leuke dingen. Ben het zwanger zijn nog niet zat! Hoe vinden alle vaders het eigenlijk om (weer) een baby te hebben? Hebben jullie fijne kraamweken? Veel visite?
Janco is weer net zo trots en verliefd op Meira. Wij hebben af en toe visite. Dat bevalt me prima. In de kraamweek haast geen visite gehad, wel in het zkh , maar niet thuis.
Het is nog niet veel gebeurd en ook alleen meteen na de voeding. Mevrouw drinkt ook echt te snel. 15min haalt ze niet. Ga nu maar eens kijken of het helpt als ik de fles er af en toe even uit haal. Verder misschien iets rechter op bij het drinken. Ik hou het wel in de gaten hoor. Deze over bezorgde moeder doet niet anders haha. @vader: mijn vriend is helemaal verliefd. Zo schattig!