Juni 2012 mama's deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloempje83, 19 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    heej,

    ik ben er zo af en toe ook hier te vinden ;)

    Hahah ja als z het eenmaal door hebben zullen ze dat niet zomaar vergeten hahhah. Fijn dat M. nergens geen last meer van heeft !!
    Kuss
     
  2. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    boefje: damian heeft t kabeltje ook ontdekt :p en weet nu ook waar dat apparaatje voor is :p gaat dan heel vrolijk erin zitten kweppen wetend dat wij het hier kunnen horen beneden haha

    les hoe was je echo?!?!?!?
     
  3. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Roozjuh: zover is hij nog niet. Hij weet wel het muziek knopje te vinden.
    Bij het verschonen drukt hij op het muziekje en staat hij te swingen op de commode.
     
  4. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    ja dames ben er weer.
    echo was helemaal goed. wel iets terug gezet ben nu uitgerekend op 1 juli! maarhoop dat ik hier mag blijven kletsen!!!???

    g nu ff liggen ben dood op/
    Ohj beeb was super druk hahahaha
     
  5. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Les TUURLIJK mag je blijven hier!!! Mooi dat de echo goed was :) heb je mooie foto's meegekregen?
     
  6. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    #1486 HVN2013, 12 dec 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 12 dec 2011
    ow fijn zeg dat je echo goed was !!!

    En 1 juli is ook een erg mooie tijd !!!
    Hoe lang ben je nu dan eigenlijk zwanger?

    En wij vinden het alleen maar leuk als je hier bij ons blijft kletsen want nu hoor je bij de juni mama's hoor ahhahaah

    Ppfff... mijn vriend en ik zouden eigenlijk geen kerstcadeau voor elkaar kopen maar ik heb nu iets gekocht voor ons samen en ik heb er al zin in hahahah.
    • Ontvangst door de gastvrouw
    • Reinigingsmassage (5 minuten), de handen en voeten worden tijdens het reinigen heerlijk gemasseerd
    • Dr. Fish Experience (10 minuten)
    • Voor 2 personen

    Dr fish houd in:
    Dr. Fish Massage Fish knabbelt, sabbelt en masseert op een geheel unieke manier je handen en voeten schoon. Deze vis ontleent een geneeskundige kwaliteit voor het behandelen van moeilijk te genezen huidaandoeningen als psoriasis. Dit gebeurt door het knabbelen, sabbelen en masseren. Deze behandeling is geheel pijnloos en effectief voor het reinigen van de huid. De vis bevat een zeer unieke geneeskrachtige kwaliteit als gevolg van de natuurlijke omstandigheden waarin de vis opgroeit. In deze omgeving is hun voedsel aanbod minimaal. Dit ras bevat een natuurlijk enzym genaamd Dithranol, deze injecteren ze in de huid met hun eigen speeksel door zacht te zuigen, dit kan aanvoelen als “knabbelen”. De behandeling heeft al vele mensen geholpen hun huid te verbeteren.


    We liepen een aantal maanden geleden in scheveningen en toen mocht je dat daar even uitproberen en we vonden dat zo lekker en toen zei mijn vriend nog dat we dat een keer ergens moesten laten doen ahahha. En nu heb ik dagenlang via vakantieveilingen biedingen gedaan en nu heb ik eindelijk gewonnen want ik wilde er niet te veel voor betalen ahahh ;). We gaan nu binnenkort dus heerlijk een dagje naar eindhoven want we kunnen dat daar laten doen :) Misschien dat we het wel kunnen combineren om ook langs de babydump te gaan ;)

    Kuss
     
  7. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Chanelle, klinkt leuk! Dat je man dat ook leuk vind joh :p mijn man zou het maar niks vinden met visjes enzo

    Ik wil ook nog een midweekje, weekendje boeken. Even er nog uit voordat de baby er is. Kon 100,- korting op Roompot krijgen maar was dan alsnog dikke 200,- kwijt voor die paar daagjes. Tja dat heb ik nu even niet helaas. Vakantieveiling site goed idee, ben ik al tijdje niet op geweest
     
  8. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Ja mijn vriend zou het ook echt niks hebben gevonden als hij het nog niet had meegemaakt. het is dat hij weet wat het inhoud omdat we het toen hebben uitgeprobeerd ahahah.

    Ja ze hebben daar echt leuke veilingen op die website staan. Alleen soms vind ik dat er nog te veel geboden word en dan sla ik die ronde altijd over ahahah. want ik wil ook nit te veel uitgeven ahahha.

    Ik ben betaal nu € 19 en daar kunnen we samen van gaan genieten :D

    Succes met zoeken naar een reis hahahh
    Kuss
     
  9. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    chanelle, ik zag net die aanbieding van jou staan :p 19 is mooie bedrag! ging er net voor 33 uit volgens mij.

    Ik wil t liefst lekker naar een restaurant ofzo, even heerlijk vol vreten en daarna uitbuiken thuis zonder kind die we dan bij opa en oma hebben gedumpt :p maar waar ik heen wil is voor 4personen... Een BBQ restaurant. dus daar heb ik niks aan. tenzij iemand hier mee gaat? whahahaha
     
  10. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Ja van het weekend heb ik ook de hele tijd de aanbieding bijgehouden en toen ging die ook voor veel meer weg. Bijna allemaal van over de 25 euro. Dus ja. En er komt bij die 19 wel €4 verwerkingskosten maar ja dat is ook niet zo erg ahahah.

    hahah bbq restaurant is wel erg gezellig. Misschien kan je wel 2 kandidaten vinden ja hahahah :D succes ;)

    Kuss
     
  11. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    oh fijn dat ik hier mag blijven! hhahaha ik zou dan nu 11 weken zijn! moet ff me banner aanpassen. zal strakkies ff de foto;s plaatsen!

    @chanellle waat leuk dr. fish heb dat ook een keer gedaan, is heel appart he! hahahah
     
  12. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief


    ja dat is inderdaar erg appart ahahha het kriebeld zo. Ik ben benieuwd of ik het volhou als ze aan mijn voeten aan het knabbelen zijn :$ hahah
     
  13. ikke1979

    ikke1979 Lid

    12 okt 2011
    71
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo

    ik kwam dit forum tegen en dacht gezellig is even lezen..
    Ik ben ook uitgerekend in juni...en wel op 7 juni de verjaardag van onze zoon...
    Heel knap van ons...
    Hopelijk mag ik hier af en toe ook mee kletsen..iedereen een fijne zwangerschap gewenst...
     
  14. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    Leuk cadeau! Ik heb dat in de zwaluwhoeve een keer gedaan. Kietelde heel erg! Was wel heel leuk:)
    Brengt me gelijk op een onderwerp.
    "Wat geef jij je vriend/man voor een kerstcadeautje?"
    Ik weet het echt niet!
    Ik hou zelf heel erg van de sauna en ging ook echt heel vaak. De meningen zijn erg verdeeld zo en zo word het de 1e 14weken afgeraden maar gaan jullie weleens? En nu je zwanger bent? Ik vind het altijd zo relax. Ik kan toch de opgietingen en hele warme sauna's overslaan?
    En ik wil wat vaker wat leuks doen met mn vriend. Hoeft niet veel te kosten maar wat doen jullie om het leuk te houden.
    Hier is het vooral, winkelen, film huren, bioscoop. Maar wil wat afwisseling.
    Waarschijnlijk heb ik gewoon last van mn hormonen maar vind het soms een beetje saai. Ik ben geen staptype, uit eten enzo vind ik prima maar de kroeg in hou ik niet van.
    Ben benieuwd:)
    Groetjes!
     
  15. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Hoi dames,

    @les: Wat fijn dat je echo goed was, lekker hier blijven hoor!

    Heb vandaag even een afspraak voor de fysio gemaakt (donderdag), en de donderdag daarop voor het eerst naar de verloskundige.. Dan ben ik ruim 13 weken, hoop dat ze dan wil proberen het hartje op te zoeken.
    Ondertussen ook aan het zoeken naar een echobureau die vroege geslachtsbepalingen doet. Heb er nu 1 gevonden in Amsterdam.
    Ik weet dat je net zo goed kan wachten tot de 20 wekenecho, maar ik kan het maar niet loslaten,..
     
  16. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    Welkom ikke!
    We zitten op dezelfde dag dan:)
    We hebben om het overzichtelijk te houden een juni site
    Juni 2012 mama's
    Er staan buddy's op die je zelf kiest zo kan je mocht je niet in de gelegenheid zijn je buddy smse dat de kleine geboren is dan kan die voor je posten want we zijn hier heel nieuwschierig.
    Er staat ook een lijstje op met voorspellingen wat je denkt dat t word en wanneer het komt.
    Nou kijk maar.
    Roozjuh kan je even PB sturen als je er ook op wilt.
    En natuurlijk nog gefeliciteerd!
     
  17. ikke1979

    ikke1979 Lid

    12 okt 2011
    71
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heej dank je wel...
    Ja das dan wel leuk om daar ook op te komen hoe werkt dat precies...enne moet ik dan naar dat andere deel toe of op dit deel...
     
  18. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    hallo,

    @ikke1979. Welkom. Tuurlijk mag je hier mee komen kletsen. Hoe meer zwangere dames hoe gezelliger het is hier ahhahah :D

    @lin2011, hier een paa ideetjes. Ik weet niet of je er vanuit maar je moet maar kijken wat erbij staat.
    - musical.
    - weekendje weg.
    - uit eten bon.
    - theater.
    - massage.
    - dierentuin.
    - museum.

    Wij gaan de laatste tijd niet veel weg maar als we gaan is het ook vaak winkelen, uit eten, bioscoop en ongeveer 1x per jaar een weekendje weg.
    Ik ging voor mijn zwangerschap maar af en toe naar de sauna dus dat sla ik nu 9 maanden over ;) Wel ging ik bijna elke week zonnebanken en dat mis ik heel erg want sommige zeggen dat je best mag zonnenbanken maar dat je dan kans hebt op een zwangerschapsmasker (als je de gezichtbruiner uitzet dan niet) en sommige zegge dat het gewoon helemaal niet goed is. Dus ja ik neem het zekere voor het onzekere en ga dus 9 maanden lang niet zonnebanken :(

    @ kylie1986.
    Fijn dat de afspraak voor de fysio nu vast staat.
    Ja dat is wel fijn als ze naar het hartje gaan luisteren, ik heb het bij ook nog niet gehoord en ben super benieuwd !!!
    En vanaf hoeveel weken is zo een vroege gslachtsbepaling dan?
    Ik heb een afspraak staan met 20 weekjes. Ik hoop dat ze het dan wel kunnen zien want bekende van ons zijn ok zwanger en het was met de 20 weken niet te zien omdat het kindje zijn beentje bij elkaar hield ahhaha ik hoop dat dat bij ons niet het geval zal zijn hahah :p

    Kuss
     
  19. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Afspraken voor op de site:
    Donderdag 22-12-11: Verloskundige om 11.00u
    Maandag 02-01-12: Geslachtsbepaling A'dam (15 weken)
     
  20. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    nou omdat dit best wel druk is en lastig bij te houden hebben we die site voor handige datum's en bijzonderheden bij te houden.
    Dus via dit forum stuur je roozjuh een prive bericht als je er iets op wilt hebben. Dan zet ze het erbij. En als je een buddy zoekt zeg je hier gewoon. "ik wil een buddy' dr zijn er nog best veel zonder hoor. En dan stuur je elkaar een prive bericht met je nr
    Verder gewoon lekker kletsen:)
    En goed gedaan trouwens op de verjaardag van je zoon! hoe oud is hij? En weet hij al van de baby?

    Groetjes
     

Deel Deze Pagina