moe en weinig eetlust

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door koter, 13 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. koter

    koter Bekend lid

    19 mrt 2011
    686
    4
    18
    Hallo allemaal,

    Ik ben momenteel 8 weken zwanger. Tot nu toe weinig klachten , alleen wat lage rugpijn. maar sinds afgelopen week erg moe!
    Heb de afgelopen 2 dagen bijna de gehele dag geslapen...
    En erg weinig eetlust! Vorige week gingen we nog naar onze favoriete restaurant , paar happen gegeten en dat was het. Inmiddels ben ik al 2 kilo afgevallen.
    Ik krijg er gewoon alles met moeite in! Niet dat ik misselijk ben, maar het gaat allemaal erg moeizaam.
    Hoewel ik op het forum heb gelezen dat dit bij meerdere gebeurd vraag ik me toch wel af of dit goed is! Ik probeer heel regelmatig te eten, en met allerlei kleine hapjes tussendoor, maar de verminderde eetlust blijft..
    Wat kan ik hier tegen doen?
     
  2. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    4 okt 2011
    1.528
    59
    48
    Hahaha :p bijna elke pas zwangere heeft hier last van, vooral lekker niet druk om maken, je eetlust komt in 99% van de gevallen over week of 4/5 weer terug. En tot die tijd neemt de baby alles wat hij/zij nodig heeft van jou. Dus relax!!
     
  3. kwekkie4u

    kwekkie4u Bekend lid

    18 okt 2011
    649
    0
    16
    Fulltime Mama
    Heemskerk
    Ik ben pas bij 17 weken echt weer gaan eten. Tot die tijd was ik moe, misselijk, veel overgegeven en kon ik bijna niks verdragen.

    Sterkte verder!
     
  4. Metire

    Metire Niet meer actief

    Ik had ook weinig eetlust in het begin, (nu trouwens ook soms niet) maar probeer gewoon altijd zo gezond mogelijk te eten, ik doe het voor mijn kindje denk ik maar zo! :) ik neem altijd wel mama multivitaminen en visolie capsules (want vis krijg ik al he-le-maal niet door mn strot;)) dat geeft me ook wel een goed gevoel, dan krijg ik in ieder geval de juiste vitamientjes binnen!

    en zoals dippertje al zegt, anders neemt de baby wel alles wat hij/zij nodig heeft van jou! dus geen stress (maar zorg ook voor jezelf :) hihi)
     
  5. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Hier ook moe en de ene dag geen eetlust of dan ruik ik een luchtje wat mijn eetlust compleet wegneemt. Maak je geen zorgen. Probeer van alles een beetje te eten dan komt het heus goed.
     
  6. Marik

    Marik Bekend lid

    21 okt 2011
    885
    0
    0
    Ik ben nog maar net zwanger, maar eet vrij weinig, heb nooit trek
     
  7. sweet84

    sweet84 Bekend lid

    16 apr 2011
    607
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik weet precies wat je bedoeld! Ik ben nu 10wkn en 5dgn en langzamerhand komt de eetlust weer wat terug. Maar vooral de trek in slechte dingen (haha).
    Brood krijg ik niet door mijn strot. De enige tip die ik heb is probeer kleine beetjes per keer te eten. En van de verloskundige op dit forum kreeg ik de tip vooral calorierijk voedsel te eten (ik ben namelijk 5,5 kilo afgevallen)
    En die moeheid, de ene dag gaat beter als de ander. De ene dag gaat het prima en de andere dag dan kan ik alleen maar slapen....

    Ik trouwens als tip gekregen om 's ochtends voordat ik opsta iets te eten. Dat moet helpen tegen de misselijkheid. Bij mij werkt het niet tegen de verminderde eetlust, maar misschien bij jou wel....En gewoon toegeven aan die moeheid, je hebt het waarschijnlijk nodig.
     
  8. koter

    koter Bekend lid

    19 mrt 2011
    686
    4
    18
    bedankt voor jullie reacties ! Ik hoop maar dat het vruchtje genoeg van mij pakt dan, en dat dat voldoende is!
    Overigens ben ik totaal niet misselijk, heb gewoon geen eetlust!!

    gebruik wel de compleet mama vitamine pillen van davitamon met visolie, dus hoop dat dat een goede aanvulling is!
     

Deel Deze Pagina