Volgt iemand dit?? Hartstikke leuk vind ik maar jeetje 12 kinderen ik ben al bek af met 2 kinderen Vroeger was het heel normaal om veel kinderen te hebben, maar tegenwoordig zijn gezinnen kleiner. De docusoap Een Huis Vol volgt twee grote gezinnen die beide uit twaalf kinderen bestaan. Drie weken lang zie je elke werkdag op Nederland 1 het reilen en zeilen van de families Baumgard en Deijs. Hoe verloopt een gewone dag in een groot gezin? Is er wel eens ruzie? En wie doet wat in huis? De gemoederen zouden wel eens hoog kunnen oplopen met zoveel mensen op dezelfde plek. Familie Baumgard De Surinaamse familie Baumgard uit Den Haag heeft geen auto en is nog nooit op vakantie geweest. Maar dat mag de pret niet drukken, het is altijd gezellig in huis. Hun oudste kind is twintig en de jongste is 1,5 jaar. De kinderen barsten van de creativiteit en verschillende dochters hebben al meegedaan aan programmas als X-Factor en Hollands Got Talent. Moeder Samatha en vader Eugene zouden het liefst nog een kind aan hun gezinnetje toevoegen, maar helaas laat hun financiële situatie dat niet toe. Familie Deijs Moeder Ingridt, vader Marcel, Peter (26), Stefan (24), Melissa (22), Danny (20, Remon (18), Samantha (16), Wesley (15), Kimberley (12), Chantal (10), Jeffrey (8), Naomi (6) en Jordy (1,5). De familie Deijs woont zijn veertienen in een roze appartementje in Amsterdam-Noord. De ouders hebben het maar druk met al hun kinderen, zeker nu de jongste telg van de familie Deijs het syndroom van Down heeft. Een Huis Vol, elke werkdag om 19.30 uur op Nederland 2
Ik heb net de eerste gezien. Dat zou ik nooit kunnen, pfff het enige wat ik de hele tijd dacht... o 12 kinderen en dan een super klein huurkeukentje En de troep... En zoveel wassen... Ik word spontaan moe
Ik vind het een heel leuk programma, zou het zelf absoluut níet kunnen, maar ik vind het super om te zien hoe deze gezinnen het doen met z'n allen!
Jeetje zeg, ik zou dat ook niet kunnen. Ben nu al weleens bekaf met nog maar 2 kids. En die was die ze zullen hebben pfff moet er niet aan denken, mijn machine draaid al elke dag.
toch wel humor he. Nu zegt iedereen: Geweldig, super, mooi om te zien, wow respect. Maar in het topic over iemand die 20 kinderen had was het egoistisch, slecht voor de kinderen, geen aandacht kunnen geven, belachelijk, absurt , idioot etc. Hoezo hypocriet, ongelofelijk.
Het is ook maar net hoe dit neergezet word door de makers van zulke programma's. Ik vind het in ieder geval een leuk programma
Hoezo hypocriet zijn dat dezelfde mensen die hier ook hebben gereageerd ?? En ja ik vind het bijzonder om te zien hoe het ze doen met 12 kinderen maar mijn ding is het zeker niet. Ik kom zelf uit een gezin van 7 plus heel veel pleegkinderen en ik weet dus uit ervaring hoe lastig het kan zijn om in een groot gezin te leven. Maar om nu te zeggen dat wij hypocriet zijn ???? kan me niet herrineren dat ik in dat topic uberhaupt iets heb geschreven.
Ik kan me niet herinneren ooit zoiets gezegd te hebben, dus het is nogal vreemd om meteen te gaan roepen dat mensen hier hypocriet zijn...
degene die devil bedoelt weten dat zelf wel. ze noemt geen namen toch, of dat mensen in dit topic gereageerd hebben
Ik volg de serie ook via uitzending gemist. Vind het een erg leuk "reallife" serie. Vond alleen de redenatie van de moeder uit Amsterdam een beetje vreemd toen de interviewer vroeg waarom ze zoveel kinderen hadden. Ze vertelde dat ze 2x door de pil heen zwanger was geraakt dus daardoor maar niets meer slikte en hierdoor de "ongelukjes" door kwamen. Verder vind ik het wel een beetje te ver gaan dat je kindjes altijd op een matrasje op de grond moeten slapen ivm ruimtegebrek. Op 1 kamer stonden dan 2 stapelbedden en dan werden er 's avonds nog 2 matrassen op de grond bijgelegd. Vind wel als je voor zo'n groot gezin kiest redelijke woonruimte moet kunnen bieden aan je kinderen. Die andere vrouw vertelde eerlijk dat ze zich geweldig voelde als ze zwanger was en dat vond ik een eerlijke goede verklaring. Het huis zag er ook een stuk netter en geordender uit dan het gezin in Amsterdam. Ik blijf de serie zeker volgen.