klingel in het babyrinth- deel (diamantglitter) 5!!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door klingel, 23 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Emma doe je niet verontschuldigen!!!!
    Het is ook heel sh*t dat het gewoon niet zo lukt zoals we willen dan.
    Dus zeg het gewoon:)
    Soms is van je afpraten ook heel fijn:)

    Bright hoe voel jij je>
    Ben je nog erg rustig?

    Hier hypernerveus ( bah bah en wil dat niet)
    Maar weet niet goed hoe ik van het nerveuse afkom:p
     
  2. lauwtje

    lauwtje Fanatiek lid

    21 mei 2007
    1.358
    0
    36
    Even snel:

    Emma, wat ontzettend k*t! :( zo niet eerlijk! En je zeurt echt niet!! Gewoon je hart luchten hier! Is logisch dat je gefrustreerd en boos bent! Dikke knuffel lieverd!

    Nyn, ook jij een dikke knuffel. Voor ellende van oude buuf, een verschrikkelijk verhaal. Brrrr..
    En ook voor al het andere!
    Smak!

    Sas, eng van mama! Hier ook mn moeder mn beste vriendin dus kan me voorstellen dat je dat bang maakt! Dikke knuf!

    Wel een hoera voor cryo!
    En wat veel klavertekens! Ik duimmmmmmm!

    Sil, ook een dikke knuffel! Vind je zoo sterk, hoe jij je er elke keer weer doorheen weet te slaan! Jammer dat je er volgende week niet bij bent.


    De rest, SMAK!
     
  3. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Emma, vandaag toch bloedprik?
    Dikke knuffel!!!
     
  4. natascha01

    natascha01 Bekend lid

    13 sep 2008
    797
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    zuilichem
    even voor em:

    [​IMG]
     
  5. Emma 79

    Emma 79 Fanatiek lid

    26 feb 2009
    2.834
    3
    38
    @Natas, wat LIEF *smak* :)

    Vertel eens, hoe gaat het met jou lieverd?

    @Sikki, nee morgen pas bloedprik ;)

    Denk dat utro doorbreken ongi een beetje tegenhoud, heb nl vooral veel bruine afscheiding. Ik zit ook te hopen dat ongi pas morgen of anders dit weekend begint, des te groter is de kans dat we door mogen van het VU aangezien teepee dan in het nieuwe jaar valt ;)
     
  6. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Emma dikke knuffel.
    Heb je echt verdient!
     
  7. Emma 79

    Emma 79 Fanatiek lid

    26 feb 2009
    2.834
    3
    38
    *kijkt verlegen*

    SMAK en dikke knuffel terug :)
     
  8. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    @Emma: als het dan toch niet zo mag zijn deze keer:( ga ik maar duimen en klaveren dat je ongi pas het weekend doorbreekt.

    @All: dikke pletknuff voor jullie.
     
  9. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    Emma en toch hoop ik dan nog even!
    Hier nooit bruin door utro, altijd meteen bam ongi!
    Nogmaals knuffel lieverd.
    Als dan toch ongi dan in het weekend!

    Seg meisjes wie komen er nu eigenlijk allemaal piemelen volgende week.
    Sikki, klingel, loesie, nynke, alex, taaltje, sas, emma, zorraatje, bright. Komt lieve blij meis ook nog?
    En wie mis ik nu?
     
  10. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    Ennnnne iedereen een knuffel van zorraatje
    En een speciale dikke voor emma van haar.
    Pc is nog steeds stuk bij zorraatje...
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Dank je wel:)
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.060
    2.201
    113
    Brabant
    lieve emma,
    ben ik dan te optimistisch als ik vraag of je niet toch een stiekem testje gaat doen?
    en sowieso dikke, dikke smak!!! En als het toch, dan hoop ik inderdaad na het weekend!

    alexje, haha, weetje, als je de kleur weet, is het ook meteen HEEL echt! ik vond het heerlijk, ineens had ik niet een baby in mijn buik, maar een meisje. zo vreemd.








    (even kleine meisjes zorgen: ben met isab weer naar de fysio geweest en zij zag meteen wat ik al een jaar zeg: ze loopt niet normaal. Ze gaat nu onderzoeken wat en hoe, en ook of ze een motorische achterstand heeft (waarschijnlijk wel). En wat we gaan doen... Ze ziet nu al wel wat dingen: tenen wijzen naar binnen, ene been is íets langer dan de andere, 1 bil is beduidend kleiner dan de andere (heeft ze niet van mij, haha) en dus minder spieren. Het is een beetje het kip en het ei verhaal, en daar gaan we 4 jan. verder mee. Aan de ene kant blij dat er erkenning is, aan de andere kant ook een beetje sip...)
     
  13. blijmeisje

    blijmeisje Fanatiek lid

    16 jan 2009
    2.188
    0
    0
    Hoge Noorden
    Ik denk dat ik ook kom!!
     
  14. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    hallo, als je komt dan weet je het echt wel zeker hoor! dat kan niet missen, als je komt!
     
  15. blijmeisje

    blijmeisje Fanatiek lid

    16 jan 2009
    2.188
    0
    0
    Hoge Noorden
    Nee dat is ook zo.. Ik ben dat grauwe musje van 1.55 met een hooggesloten witte blouse met parelkettingkje eroverheen, grijze kokerrok, huidkleurige panty's en platte instappers
     
  16. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    Je moet lieve blijmeis!

    Aaaa fijn dat ik weet hoe ik je herken :p
     
  17. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    Och taaltje. Ik snap dubbel gevoel. Aan de ene kant fijn dat je gehoord wordt en het onderzoch wordt. Maar je wilt helemaal niet dat je meiske iets mankeert.
    Knuffel meis!
     
  18. blijmeisje

    blijmeisje Fanatiek lid

    16 jan 2009
    2.188
    0
    0
    Hoge Noorden
    Het hing/hangt vooral van de oppas af. Maar (hoe cru) de broer van mijn sm is vorige week (al) overleden dus dat gaat ws wel door. Zitten we alleen nog met een kerstborrel en verhuizing... Maar ach.. ;)
     
  19. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    pardon voor de volstrekt seksistische opmerking van hierboven!

    en ik kan er niks aan doen, het komt door lady Groentehap want die haalt het slechtste van onderen in me naar boven!

    :x

    :D

    oftewel: ik zat net met zowel nyn als zorra te tellen welke lellebellen er allemaal KOMEN en volgens mij is het, hoe toepasselijk, precies het gekkengetal!

    HA!

    aangezien ik diverse demente PBs krijg maar zelf ook alleen maar weet dat ik de school open gooi:


    volgens mij is het idee: een cosy brunchlunch met (alocholvrije)borrel, ergens vanaf 11, zodat we ANACONDA ook allemaal sien :) maar ook de bright die was om 13 (?) naar binnen flight???

    een lateochtendmiddag dus, maar ik swaffel jullie er wel weer in namiddag uit want anders krijgt klingman een hartaanval :p
    en ikzelf ook denk ik, want ik denk eigenlijk dat ik helemaal niet tegen 10 swaffelsletjes kan! ben zelf namelijk erg maagdelijk, zedig, sereen en ook heul erg muurbloem en grijze muis en stille water en onzichtbare nerd dus ik trek het bij voorbaat al helemaal niet eigenlijk!



    HEHEHEHE!

    en ik zorg voor de theekoffiesapjesborreltjeswijntjesfijntjestaartjessnoepjes, als jullie allemaal een simpel! (prefab! niet moeilijk doen!) hapje meenemen dan zetten we de tafel vol en *YAM*
    florine mag de afwas doen en dan is het allemaal helemaal babyrintherig toch?? :) *glim*

    deze horecadoos had ook wel alles zelf willen maken maar wegens afwezigheid woensdag en vrijdag vroeg naar kerstschoonouders denk ik dat ik mezelf dan te hysterisch in de rondte ga vibreren!

    goed? :)


    so.


    en dan nu:

    @emma: wat onwijs UW. morgen de prik. hoeveel na TP is dat?
    ik hou je vast schatje!!

    @sas en bright: hoest daar met de UW?
    bright, nog een pregnyltest gedaan???

    @natas: hoe kijken je ogen? :)
    lijkt me echt heerlijk. waar heb je het laten doen?

    @taliaa de hebjenogmeegedaaniaaaanhetstommeniettemoeilijkeikhaatgrunbergdicteeiaa: ach jee! nu dan bevestigd wat mamaintuitie en mamaoog allang zag wat betreft I!
    :(

    begin ' 12 dus meer check en een plan? fysio en en?
    meu!

    vraag: heeft ze ook een asymmetrische bilplooi gehad?

    wat een zorgjes. echt onwijs kut. en dat hoeft NIET in geel. dat zijn grote zorgjes. en die mogen zwart. want die kleur voelt het nu ook voor jou.

    kan wel zeggen ' komt allemaal goed ' en dat zal vast wel maar aangezien je dat niet zeker weet, en vooral niet hoe, nog.. is t echt MOK.

    knuffel voor jou!

    lieve taliaadiafragmaania!

    @rest: grote lieve knuffel! ik ga even huisvrouwen nu poppetje slaapt.

    en ik verheug me ONWIJS op volgende week!

    als het doorgaat natuurlijk want ik blijf erbij, jullie zijn me stuk voor stuk veel te breezerig! :x
     
  20. blijmeisje

    blijmeisje Fanatiek lid

    16 jan 2009
    2.188
    0
    0
    Hoge Noorden
    Voor alle lieve schatten hier een enorme knuffel!

    Het spijt me echt dat ik hier zo weinig ben... Het is zoooo extreem druk. Nu weer paar dgn in oude huis en geen computer mee. Bouwvergunningen, verhuizing, creche hier, creche daar, sinterklaas, werk, organisatie wanneer waarheen en hoe en blabla, afscheid creche incl 53(!) cadeautjes, wennen creche, etc etc. Ik trek het echt slecht. Overleefmodus dus. Ik lees meestal wel alles. Leef met elk bericht mee, echt.. Maar geen rea tijd.

    Sorry.

    Xxxx
     

Deel Deze Pagina