Zoo ben ik dan de hekkensluiter hier ofzo hahaha..ik blijf hier in mijn uppie en maar wachten....wachten....wachten Ambrose ik ga niet spieken daar, want dan kan weleens bad luck betekenen haha, dus ik blijf nog effe hiero....al is het maar om tegen mij zelf te kletsen
je zit niet in je uppie hoor , ik zal je nog even in de gaten houden hoor wanneer ga je testen dan of heb je al getest (dat heb ik dan even gemist)
Ik ben daar juni 2010 geweest!!! Op huwelijksreis!!!! Heerlijk!!! Wat een fantastisch mooi eiland!!! Wij zijn maar 10 dgn geweest!!! Een must; auto huren en richting Westpunt!!! Erg gaaf!!! Heb je 2 baaien wat heel mooi is en vooral de Lokals komen, Grote Knip en Kleine Knip... En natuurlijk naar het Sea-aquariom en daarna naar Mambo Beach!!! Mambo Beach is een hip stukje strand!!!! Enne altijd je duikbril mee voor in de zee, prachtige onderwater wereld.... Waar gaan jullie heen, op een resort???
Pco mama wacht ook nog steeds. Heb dus zondagmiddag getest nega.. Durf niet te testen mijn cyclus verloopt altijd 4 dagen vorige maand was ik 2 weken overtijd.. Denk morgen ga testen alleen helaas in de middag wacht heb geen testen meer.. En jij?
Ik ben er ook nog hoor Voor degene die het vroegen: ik heb dinsdag getest maar was negatief.. Ga zaterdag weer testen als ik dan nog niet ongi ben.. Nog ff afwachten dus.. Nog geen spoortje bloed te bekennen in ieder geval CVO wil je mij op blauw zetten? Hopelijk snel duidelijkheid voor ons achterblijvers! Voor de dames die inmiddels toch op rood staan: dikke knuffel en succes in de volgende ronde!
Ik lees nog steeds mee, alle mama's op rood, wees lief voor jezelf en veel plezier met klussen voor de volgende ronde! Roze mama's nogmaals gefeliciteerd en degene op het wachtbankje; spannend!! ik kom nog kijken..
Ook ik kom hier nog af en toe even spieken hoor en zo te lezen ben ik niet de enige Ik hoop zo dat er toch nog een paar van jullie op roze mogen. 15 roze dames is namelijk echt veeeeeeeel te weinig! Dus zet m op.
Helllooow girls! Dus bnen toch niet zo remy als ik dacht Mooi zo! Als ik zaterdag nog niet positief test en ook geen ongi heb...dan weet ik het ook niet meer..dan wacht ik tot maandag middag. Ik moet dan toch naar mijn ferti arts dus dan zal zij wel weten wat er is met mijn vage lichaam Zooo kerstboom is af!
Hier alweer wachten op ei en nog niet iedereen is hier al klaar! Jemig. Wat een verschil zit er dan tussen 1 en 15 december he! Succes nog met wachten meiden.
Thanks Spinnekop.. Dames wordt nu toch wel peu nerveus van mijzelf hoor moet ik zeggen..het is toch vreemd en helemaal voor mij die in de MMM zit en elke week met haar snuut in de VK stoel mag gaan liggen om vervolgens haar binnenste te bekijken hoe het ervoor staat... op 16 nov heb ik mijn cd 1...kom op 25 nov weer gezellig langs nadat ik medicatie heb moeten slikken om wellicht een ei te creeren...blijken er maar liefst TWEE giga eieren te zitten van 23-24 mm... dus dan zou je zeggen daar gaan wat ballen vallen! De Ferti arts zei ook, nou op CD 10 al twee van dit soort eitjes hebben is super goed en je moet vandaag gaan klussen en zondag ook...dan komt het helemaal goed... nou zo gezegd zo gedaan...kom ik op maandag 28 nov terug en jawel hoor weer met de benen de lucht in en wat blijkt...beide zijn gesprongen! Nou top zou je denken...en helemaal om je Baarmoederslijmvlies ook 9.1 mm dik is.... HAPPY hahaha. In mijn beleving zou je dan toch al ongie moeten zijn geworden..... en ook volgens de ferti arts... *zucht* moet ik tot maandag wachten voor een echo....maar dat duurt nog zo lang hahaha...of ben ik nu zo erg en zo onzeker als maar kan sorry, moest het even kwijt
Hier nog steeds geen ongi. Denk ik zaterdag testen als dan nog niks. Voel me al dagen alsof ik ongi moet worden, verwacht elke x dat ik naar t toilet ga dat het zo ver is, maar dan toch niet. Maar je wel ongi voelen, alleen zonder bloed. Lekker verwarrend!
Ja hier precies hetzelfde. Ga van het weekend m'n ei weer krijgen of nrt na het weekend en dan hebben sommige hier nog steeds geen duidelijkheid.
Nou hier is het ook over hoor.. Gisteravond het 1e roze gespot, vandaag al stuk meer en donkerder, dus ongi is aan het doorzetten Baal er flink van, maar ja.. Op naar volgend jaar dan maar.. Hopelijk dan meer geluk :x Ik mag dus op rood!! Hopelijk de rest nog wel op roze die nog afwachten!!
Leo wat vervelend zeg!! Kop op. Ik hoop dat jij een prachtig babytje in je armen mag houden in 2012. Voor de wachtenden: succes succes succes