December 2009 mama's, Deel 13!!

Discussion in 'De mama's' started by BLiS, Nov 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Roeltje
    Wat een avontuur voor een nieuwe telefoon. Fijn dat alles weer okwas bij de vk.

    Hier
    Net even met zijn allen liggen slapen, maar weer niet lekker geslapen. Kwam vanmorgen ook moe-er mijn bed uit dan dat ik er in was gegaan. Bah.
    Gelukkig zijn onze kndjes ook lekkere slaapkopjes overdag.
     
  2. littlewonder23

    littlewonder23 Niet meer actief

    @joyce van harte met de geboorten zoontje.wat een leuke naam.

    @jarige jobjes van harte met jullie 2e verjaardag.
     
  3. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Kaartjes
    oww sollie, wist niet dat het idee was om dat elk jaar te doen! Sorry!!
    Heb tot nu toe wel iedereen gefeliciteerd als t goed is;).

    Xxx
     
  4. RiTi

    RiTi VIP lid

    Mar 24, 2009
    7,587
    0
    0
    Utrecht
    Sorry,waarvoor? Alleen kaartjes sturen wanneer je dat leuk vindt, en het vooral niet doen als het niks voor jou is of als het even anders loopt. Geniet van de kaartjes die je krijgt en verder lekker nergens druk om maken :).

    @ Roeltje; fijn dat alles goed was bij de vlos, ik denk ook dat jij uitgerekend die ene krijgt die niet gelooft in snelle bevallingen, zal je namelijk altijd zien ;).

    @ Collo; balen dat je zo moe bent, hopelijk slaap je lekker vannacht en sta je wat beter op.
     
  5. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Wow, Lenn ligt te zingen boven en ik zit beneden.. Gisteren een avond zonder tv gehad en dat beviel me prima.. Vanavond dus weer.. En dan op tijd naar bed..
     
  6. suus1982

    suus1982 Fanatiek lid

    Nov 27, 2008
    3,422
    0
    0
    Brabant
    ZWANGERWORDEN EN MAN EN MARIEKE: GEFELICITEERD MET JULLIE MEISJE NIENKE! GENIET ERVAN!!! (dat zal wel na dat lange wachten ;))

    LIEVE JOYCE, STEPHAN EN LIANNE: GEFELICITEERD MET JULLIE KLEINE MAN YOERI! WAT EEN RIJKDOM, EEN KONINGSGEZIN! :D
    Kei leuk!!!! Geniet en rust lekker uit en als je tijd en zin hebt zien wij graag een spam van die mooie haren en kuiltjes! :D

    Datzelfde geldt natuurlijk ook voor zwangerworden (en wellicht dat ik je gisteren ook al gefeliciteerd had, ik weet het echt ff niet meer...:):D)

    Het komt iig uit een goed hart....;)

    @onze jarige joppen vandaag: GEFELICITEERD en een mooie dag!!!! :D

    @hier: kom straks hopelijk nog ff! Morgen sleutel!!! :D
     
  7. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Suus
    Wow, spannend de sleutel! Jullie hoeven niet veel te doen in het nieuwe huis toch?

    Lemi
    Kaartjes sturen als je kunt/wilt of eraan denkt! Geen verplichting...

    Ga lekker het spijt me kijken. Gelukkig toch nog een beetje opgeknapt vandaag (na een ibuprofennetje). Vanmiddag ook nog even de Stokke stoel voor Lizzy in elkaar gezet. Die had mijn moeder geschilderd omdat wij er maar niet toe kwamen. Hij is heel gaaf knalroze! Staat mooi bij de aquablauwe van Amy en de knalgroene muur erachter..haha Ik hou wel van kleurtjes...
     
  8. suus1982

    suus1982 Fanatiek lid

    Nov 27, 2008
    3,422
    0
    0
    Brabant
    @collo: nee, we hoeven het alleen maar wat op te frissen en te texen en dan volgend weekend lekker daar gaan wonen! :D
    Beterschap...wat heb je? (sorry, niet echt teruggelezen...)

    Leuk een knalroze stokke! :D:D
     
  9. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @Collo; Dat is een leuke frisse kleurencombi geworden.
    Zuurstokke ;)

    @Suus; Wat gaaf zeg, morgen de sleutel!
    Je kan vast niet wachten om te gaan beginnen, leuk!
    In je hoofd ben je vast al net zo druk als mij de kamers in te richten :)

    @hier; Vandaag te horen gekregen dat we uitstel hebben moeten aanvragen bij de bank, mijn loonstrook en werkgeversverklaring + intentieverklaring was niet goed bevonden omdat ik nog in mijn proeftijd zit. Deze verloopt woensdag a.s. de 21e...die week krijg ik ook mijn nieuwe juiste loonstrook en mag ik ook een nieuwe werkgeversverklaring indienen.
    Scheelt dat we nog even de tijd hebben..

    Beau heeft het erg leuk gehad op het KDV, de traktatie is goed in de smaak gevallen en kreeg complimenten over hoe het eruit zag.
    Vol trots liep hij met zijn verjaardagsmuts op :D
     
  10. happy79

    happy79 Fanatiek lid

    Nov 19, 2008
    2,334
    0
    36
    Ergens in Brabant
    Zo hier ben ik ook weer eens...sorry hoor dames het is hier echt een gekkenhuis!

    Eerst alle jarigen gefeliciteerd!! Hierperdepiep!

    Joyce; GEFELICITEERD!! Wat heerlijk dat jullie mannetje er is!Geniet maar lekker!

    Zwangerworden ook gefeliciteerd met jullie meissie!

    Spannend Suus de sleutel van jullie nieuwe stek! Veel plezier met inrichten en prullen!

    Roeltje wat fijn dat jullie meisje nu zo lang is blijven zitten. Nu maar hopen dat ze je niet gaat laat zitten wachten. Misschien met Lenn z'n verjaardag in het vooruitzicht toch nog eventjes wachten met bevallen?!

    Nou hier moeten echt de virus-busters eens langskomen. De kleine mannen blijven snotteren, piepen en hoesten. Echt vastzittende hoest zo sneu. Tijs heeft er nu ook al weer 3 dagen koorts bij, gelukkig vandaag maar 38...Tijs heeft vorige week ook ontstoken ogen gehad, gelukkig na een paar dagen druppelen weer beter. Hij leek wel een bokskampioen arm schaap.
    Job van de week bij het CB geweest hij was goed gegroeid; 6645 gram en 63 cm!Het wordt echt zo'n lekkere dikke baby! Het is een vrolijk mannetje, soms echt al aan het schateren! Slapen gaat nog niet altijd even lekker, 's nacht vaak wakker; hoeft niet te drinken maar wel onrustig...sloopt behoorlijk moet ik zeggen...
     
  11. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Dees
    Zo schattig zo'n verjaardagsmuts. Vind ze altijd zo leuk gemaakt. Heb op facebook ook wat foto's van Amy's verjaardag op het kdv geplaatst.

    Suus
    Niet ziek ofzo. Gewoon een off-day. Al een paar nachten niet zo fijn geslapen. Ben benieuwd wat Lizzy morgen gaat doen que koorts. Toen ik haar net op bed legde was het wel wat gezakt naar 38.7. Gelukkig heeft ze wel goed gegeten en gedronken. Nu maar hopen dat ze een nachtje goed slaapt. Dan kan ik dat ook.

    Muffins staan in de oven...
     
  12. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Beau had een lieve muts met een visje erop, hij heeft de hele dag vol trots "isje!" geroepen :D
    Zal zo je foto's eens bekijken.
    Lekker muffins, alleen smaakt me op dit moment niks...lijk nu zelf weer ziek te worden.
     
  13. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Panos
    Hier vandaag ook het oud op nieuw topic ter sprake gekomen. Ferdy vroeg zich af hoe het komt dat wij altijd mensen uitnodigen bij ond, maar nooit bij anderen uitgenodigd worden? Hmmm, denk dat ik daar maar eens even niet over ga nadenken.
    Is trouwens ook niet helemaal waar, maar dit jaar blijft het wel akelig stil... dus...jullie zijn niet de enige coole mensen die straks thuis zitten...
     
  14. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Dees
    Nee he, niet weer ziek worden.... Gaat lekker bij jullie...
     
  15. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    bah, heb het de hele dag al koud, die kaakholteontsteking lijkt ook nog steeds aanwezig te zijn.
    Vanavond smaakte mij het avondeten totaal niet en heb nu ook een vreselijke hoest :(
    Ik heb weer behoefte aan zon en warmte!
     
  16. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Ik ga mijn bedje opzoeken, hoop dat het een rustig nachtje wordt...
     
  17. RiTi

    RiTi VIP lid

    Mar 24, 2009
    7,587
    0
    0
    Utrecht
    @ Happy; ach wat naar zeg die oogjes, wel fijn dat het weer over is. Hopelijk komen de virusbusters snel en zijn jullie allemaal weer beter en fit.

    @ Collo; beuh, balen zo'n dag, of dagen eigenlijk. Niet leuk. maar dan toch muffins bakken, dat vind ik dan wel weer knap...en lekker :p.
    Afgelopen 3 jaar thuis gezeten met oud & nieuw "omdat we zelf geen feestje gaven". Zo werkt het niet maar kan het echt voelen, niet te lang bij stil staan en zoals je al zegt is het bij nader inzien vaak ook niet helemaal zo.
    Zuurstokke :p leuk!

    @ Dees; super dat Beau het zo leuk heeft gehad!
    he bah weer ziek aan het worden, of eigenlijk nog steeds denk ik het was vast nog niet helemaal weg. Narigheid, kom maar door met die zomer!

    @ hier; Maura en ik zijn er wel weer, Dennis nu ziek naar bed. Lullig voor hem, flink druk met zijn werk en moet echt nog even aan de bak een paar dagen.
     
  18. happy79

    happy79 Fanatiek lid

    Nov 19, 2008
    2,334
    0
    36
    Ergens in Brabant
    Helemaal mee eens Dees! Ik wil ook zon!

    Mmmm lekker muffins Collo, mmm...krijg er lekkere honger van!

    Oud en nieuw....het gaat zo snel....2 januari weer aan het werk :(
     
  19. collo003

    collo003 VIP lid

    Feb 12, 2009
    7,802
    1
    0
    Oeteldonk
    Euh... Waar is Andrea?
     
  20. RiTi

    RiTi VIP lid

    Mar 24, 2009
    7,587
    0
    0
    Utrecht
    Ik dacht dat zij dinsdag een week geleden voor een week naar de UK ging met haar moeder.
    Heb haar inmiddels een mail gestuurd en via facebook wat 'gekrabbeld' maar het lijkt er op of ze helemaal niet in contact is geweest met iets of iemand via internet.
     

Share This Page