Ja ik wens jullie echt sterkte. Wat rot die onzekerheid. Hoop dat jullie snel meer duidelijkheid hebben en dat het toch goed nieuws mag zijn.
die acount is gesloten e Lyn ,niet dat je daarop iets zou terugsturen ,deze is de goede. Ben je al terug in je thuisland en kun je daar terecht? Ik gun het je zo ... *knuffel*
Pff.. ik roep altijd dat mensen niet steeds moeten testen.. maar wilde nog één keer een knaller zien van de week. Dus ik test nog een keer, en de streep was lichter dan de vorige. Geen paniek denk ik.. kan gebeuren, waardes wisselen, maak je niet druk. Vandaag kon ik het niet laten om toch nog eens te checken.. weer lichter.. Had ik nou maar niet getest! Ach, het voelt wel goed allemaal.. het zal wel toeval zijn. *spreekt zichzelf moed in*
Lyn en goof heel veel sterkte... blijf toch nog duimen voor jullie! Bah wat een onzekerheid! Lilalief was ie veel lichter dan?? Heb je niet een foto? Wat een rotnieuws hier vandaag... zijn er vandaag nog anderen geweest met een echo? Ik mag maandag... heb vandaag laatste kv test gedaan en was superduidelijk. Ben erg benieuwd maandag...
Jeetje wat een nieuws allemaal!! Kom op meiden! Ga heel hard voor jullie duimen! Vanmorgen hier ook wat bloedverlies, mocht gelijk bij de gyn komen maar ja was gewoon nog te weinig te zien om wat te zeggen! Hij wilde dat ie meer ervan kon maken maar ja op dit termijn is het allemaal nog zo onduidelijk te zien! Rest vd dag geen bloedverlies meer gehad! Nu gewoon vlgnde week vrijdag weer heen! En afwachten wat het allemaal gaat doen! Blijft spannend!! Voor de rest heb ik nog steeds elke keer last van ongikrampen en veel meer dan de vorige zwangerschappen.. hebben meer mensen dat???
Oh wat vervelend meiden! (het bloedverlies, onzekere echo's en lichtere testen). Ik voel met jullie mee en ik hoop dat het allemaal goed eindigt! Ik dacht dat Yasmin en Balou vandaag een echo hadden, ik hoop dat die mooie echo's hebben gehad.
Ff snel een berichtje Echo was wel goed. Leek erop dat het hartje echt net was gaan kloppen! Kom nu naar schatting uit op 6 weken.
Oké ik word gek.....of was ik dat al.... Dit gaat over toeval....of juist niet: 15 mei 2008 we trouwden in het oude stadhuis in A. - 5 weken zwanger van mijn oudste 24 april 2010 vrienden gingen trouwen in het oude stadhuis - 5 weken zwanger van mijn jongste. 16 december 2011 (vandaag) concert in het oude stadhuis - 5 weken zwanger...... Klap op de vuurpijl zat mijn vk achter me (hebben wij weer)
Dank jullie wel! CenM het hartje klopte nog vrij rustig. We hebben het trouwens zien kloppen en niet gehoord.
Nee een klein beetje lichter. De eerste test had een vage controle lijn en knal testlijn. De tweede een knal controle lijn en vage testlijn. De derde er tussenin.. Maar eigenlijk zegt dat ook wel iest over de tests! als de kleurintensiteit van de controlelijn ook wisselt.. Ik heb nog een ander merk test liggen maar ik mag van mezelf écht niet meer testen, krijg er toch geen uitsluiting of zekerheid mee, ik maak mezelf gek zo! (al kriebelt het wel..)
Terug in de chillmode, het lag aan de test!!! Heb toch dat andere merk gepakt ff.. *bloos* en die wist niet hoe snel hij moest verkleuren, blauwer dan blauw kan die streep niet!!! *zucht van opluchting*
Hoi meiden even een ego berichtje. Hier de echo gehad en gelukkig was alles goed we hebben zelfs het hartje al zien kloppen ben zo blij heb de hele dag met een groote glimlach rond gelopen. Morgen ga ik even bij lezen en reageren nu lekker slapen. Slaap lekker allemaal.