November 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Aowyn, 4 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    j. Kwart over acht fles gehad ligt nu heerlijk te slapen ben benieuwd holaat hij komt heeft vandaag gewoon al 840cc op moet 675 inhaal slag aan het maken. Dus laat maar iets later komen wand kom aardig dicht bij de max in de buurt zo. Als hij beter is ritme er in brengen kan nu echt niet. Oja en niet gespuugd jeuh en vanaf vanavond niet meer gehuild zonder reden zeg maar oooo hoop voor het mannetje dat dit het begin is van weg omhoog.
     
  2. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    slaap lekkerrrr allemaal, ik lees niet meer bij, tot morgen
     
  3. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    wat fijn mvc..lekker toch..straks nog ritme en wat wil je nog meer..
    is wel veel maar hij zal het wel nodig hebben dan toch...hij zal echt niet tegen zijn zin drinken
     
  4. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    Thans meiden ligt erin
    Hier druk en weekend ook dus zal er niet veel zijn. Alleen van vandaag Teruggelezen niks bijzonders zag ik.

    Mvt...tjonge. Wat nu weer?en wat is dat voor figuur?al wat bekend

    Mvc ....hoe is het met j. Gaat nu wel oké met drinken? Heb je al bij kunnen tanken. Ze voelen goed de spanning aan dus kan best dat hij daarom ook niet in hum is

    Hoe is met tetra d,r meisje? Zag gister wel dat ze opgenomen was net zoals j van Mac

    Hier gaat aardig tot goed. Blijft moeilijk dat gemekker en niet weten wat er is. Slaapzak en babywrapper van prenatal gekocht vandaag, ligt Nu in slaapzak, net bv gehad, speentje erbij, is weer stil. Gaat goede kant op, hij krijgt door dat hij moet gaan slapen

    Napoleon .....ik kan ook geen fles geven met medela..pakt hem niet bij anderen wel

    Ga nu bed in trustee
     
  5. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    nee nog niks bekend....afwachten..tegen me nichtje is het een lieve vader..maar hij weet wel wat hij met zijn handjes kan doen...ken het "vakantieoord" ook van binnen dus ja hoe zal ik hem eens noemen..

    als het op amber alert staat dan zijn hotels en motels ook op de hoogte enzo dus ze kunnen eigenlijk niks buiten de auto om..drom vind ik het ook zo lang duren voor er nieuws is..

    mja miss is hij van auto gewisseld of waren ze al de grens over..
    duitsland en polen zijn ook op de hoogte gesteld en wordt ook gezocht...

    maarja z'n iemand gaat ook niet naar zijn vaste plekken toe als die slim is toch...

    echt wachten wachten wachten....pfff
     
  6. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    hier 24 uur voeding dus gister 960cc en nu weer na 3 uur kijk het vandaag even aan anders bell ik ka of ik voeding voor hongerige baby's mag geven. Cb zei extra water in de fles bij een voeding maar of dat de oplossing is. Hij is wel stil na de voeding en drinkt hem zo goed als op nu.
     
  7. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    mct het staat wel op de site van ambert alert maar wordt verder niet verspreid, dus niet via sms dienst, wij hebben hebben geen sms gehad bijv . en het is dus dat ik het hier lees anders zou ik het niet weten..
    Hotels hoe weten die het dan??
    want het is geen officiele amber alert maar een vermissing/ontvoering..

    Het is wel een erg nare situatie en ik snap niet dat er niet meer ruchtbaarheid aan gegeven wordt, hij is nu ws al de grensover???
    Ik wens jullie heel veel sterkte en hoop dat ze snel weer thuis is
     
  8. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    oooo na de fles van 3 uur had ik om 4 uur weer kriijsend kind gewoon van pijn dus zetpil gegeven omdat ik hem niet stil kreeg en nu slaapt hij nog dus was echt pijn zie je wel dat ik niet gek ben aahhh mijn ventje had gewoon pijnvannacht met de laatste fles preventief zetpilletje geven dan maar.
     
  9. nikkijane

    nikkijane Fanatiek lid

    27 jul 2007
    2.410
    0
    0
    friesland
    Hier lekker nachtje! 23-6.30! Woehoe!! Ben 3x even uit bed geweest om een 'slinger' aan de wieg te geven, toen sliepen ze weer verder! Zalig hoor!! Dan krijgen we vandaag ook een lekker ritme... Denk 11-15-19-23... Nice!

    MvC: idd maar preventief een zetpil geven, deed ik hier ook wel eens... En ik zou nu niet te snel over schakelen met voeding. Ws is hij gewoon even aan het bijtanken. En 10cc water extra bij de fles doen helpt soms wel hoor...
    zou niet te snel schakelen tussen voedingssoorten, is ook onrustig voor de maag en darmen. Geef hem even de tijd om reserves aan te leggen ws is het daarna weer goed.

    MvT: ik heb het idd op de site van amber alert gezien, maar vind er verder ook vrij weinig over... Hoop dat jullie snel bericht krijgen! Maakt het jou niet angstig? In jullie situatie bedoel ik?
    Niet dat ik wil zeggen dat jou man dat ook zou doen, maar kan me voorstellen dat het wel door je hoofd gaat...
     
  10. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    :):):)Ik heb uitgeslapen:) kom er net uitrollen


    zit numet bakje koffie achter zp...gaat goed zo de nachten en steeds beter. 2300-0500 en x slaapt nog steeds...alarm zal zo wel gaan

    @mvc...ppfff..meid sneu voor je dat hij pijn heeft. komt dat door rs virus of krampjes....ik zou nog niet snel idd op andere voeding overgaan w8 even af net zoals nikki zegt. heb je een kussen of zo onder matrasje. wat ook helpt is in kamer naast bedje een pan heet water met stoomdruppels.....komt in de holtes terecht wat weer ten goede komt aan luchtwegen. ik ben heel erg van de homeopathie,want het werkt gewoon:p...tip! is 7 daagse kuur nisykind forte

    was even snel voor de drukte begint dit weekend....en krijg meer kerstgevoel heb er zin in
     
  11. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    in de aanbieding tegen verzendkosten

    6x dental speentjes interesse stuur maar pb

    x wil alleen de combi van difrax
     
  12. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    almika bedje staat idd al schuin en de pijn is een goeie vraag denk dat we daar pas achter komen als de infectie weg is. De neusspray van zh helpt wel goed merk ik dus das fijn. Hou nu in schrifje bij wat zijn gedrag is voor de kinderarts. Zal vandaag eens testen evt. Met extra water als het nodig is. Thnx
     
  13. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    omdat hij geen woning of onderkomen in nl heeft...dus als ze nog hier zijn dan is dat een mogelijkheid tot overnachten...
    nee klopt geen sms ofzo nee maar ze zijn er wel druk mee heb ze net hier gehad dus ja...en weer afwachten
     
  14. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    nee het maakt mij niet meer angstig ofzo...ik weet dat hij dat nooit zou doen..en hij mag ze ook zien dus heeft er eigenlijk ook geen reden toe...
    hij is trouwens weer redelijk normaal in de omgang praat normaal enzo dus ja het begin is er haha...niks overhaasten ofzo maar hij doet weer normaal
     
  15. catharina1985

    catharina1985 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.092
    8
    38
    NULL
    NULL
    @mvt, jeetje jij maakt nog wat mee!

    hier super nacht. na de 23.00 voeding doorgeslapen tot 7.00!!!
     
  16. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle

    maak liever andere dingen mee:)...
     
  17. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    wat is het rustig hier...
     
  18. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    hoi meiden

    even weer een berichtje vanuit hier.... Zoonlief is nog niet helemaal zichzelf, zouden eigenlijk gaan zwemmen vanmiddag, maar toch niet gedaan... heb m beloofd dat we in de vakantie op mn werk gaan zwemmen (Center Parcs)

    @MVT hoop dat je nichtje snel weer terug is!

    @MVC hoop dat je mannetje snel aan de voeding gewend is....

    Voor de rest weinig nieuws hier, Fayah is weer 'gewoon' vroeg en Charlie laat 's nachts weer een uur of 6/7 tussen haar voedingen 's nachts... regelmaat overdag is er nog steeds niet helemaal.

    Vandaag pasfoto's van de bandieten gemaakt, volgende week maar es voor de ID kaarten naar de gemeente gaan....
     
  19. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Katemans even een tip kijk even na of de gemeente vrijdag wel geopend is, hier zijn ze namelijk as vrijdag gesloten, (weet niet of je dan wilde gaan, maar denk zeg het even)

    V zit nu op 5 keer 165 ml en ik heb de raad (dacht van Truuske?)opgevolgd en grbuik nu een M speen en dat gaat met nutriton (3 schepjes) goed, hij drinkt zijn fles nu in ca 20 minuten leeg ipv 30-45 minuten
     
  20. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Meiden jullie krijgen allemaal de groeten van Lara.
    Ze komt even niet in ons topic, ze heeft het even zwaar, maar vroeg me wel de groeten over te brengen...
     

Deel Deze Pagina