zit heel erg te twijfelen of ik anders al vanavond een nieuwe test zal doen.... wat denken jullie? heb oude test trouwens net 'gewassen' en hij blijft echt hetzelfde, zie hieronder.
@Its me: Ik zie een tweede lijntje! Ik zou vanavond toch maar even opnieuw testen en anders als je kan wachten, morgenvroeg? Hier net een ovulatie-testje gedaan en die was knal!positief Mijn eitje is in zicht
Hoelang heb je gewacht om de test te bekijken? Ik heb in het vage testen topic ook wel testen voorbij zien komen die pas rond de 5 min. positief werden maar wel binnen de 10 min. Ik vind je te test te duidelijk en te roze voor een indroger. Je zou vanavond een test kunnen proberen. 2 uur lang niet drinken en plassen. Maar als je het geduld kan opbrengen kan je ook tot morgen wachten. Ochtendurine is meestal toch het beste. En dan geef je je lichaam nog een aantal uren extra de kans om hcg aan te maken.
Mijn ovulatietesten bleven ook 3 dagen lang positief. Zoals het er nu uit ziet, is hij op de 3e positieve dag gesprongen. Welke testen gebruik jij? Ik heb die van zwanger en kids.
Hoi rosa, ik heb echt de test die ik om half acht had gedaan na 5 min verdrietig weggelegd en zag toevallig toen ik wat weg wilde gooien om half 1 dat ie er nu zo uitziet.... En idd wachten tot morgen is beter, hoop dat dat lukt... Hoe gaat t eigenlijk met jou? Ik ben vandaag een beetje te veel met mezelf bezig geweest en heb niet zo veel meegekregen verder ben ik bang...
Zooo, inmiddels ook boodschappen gedaan, kerstkaarten op de bus en cake in de oven. Straks ook nog lekker pizza bakken! I loooove weekend! @ Itsme, ik heb een andere test als bij jou op de foto, maar wel 2voor5 van de KV ja. Zag net geen streepje tevoorschijn komen. Ligt nu al in de prullenbak Wil gewoon meteen een knalstreep! Maar die van jou is wel duidelijk hoor! Ik zou het morgenochtend gewoon weer proberen! @ Evy, leuke schoentjes! Ik heb ze in het groot Ik neem trouwens VSM Puur Mama. @ Bo, spannend voor jou! @ Waxientje, hoe kan het al zo lang positief zijn joh!? Wat zegt dat dan?! (snap er niks meer van ) @ Hilli, klus-se vanavond!
ItsmeMisschien toch te snel aan de kant gelegd dan. Wel exact 4 druppels gebruikt? En als het geen indroger is maar van hcg, dan is die waarschijnlijk nog heel laag. Wat dan weer logisch zou zijn met een innesteling van 10 dpo. Spannend hoor! En met mij gaat alles goed hoor.
Hoi dames ben er ook weer. Meiden die negatief getest hebben dikke knuff ook die ongesteld zijn geworden. De meiden die geklust hebben hebben jullie wel goed handstand tegen de deur post aan gedaan kwartier lang las iets met jeugdzorg dat het een strijd is zit er hier ook midden in maar ja komt wel goed. De test van hierboven is absoluut geen indroger want die zijn grijzig en deze is echt overduidelijk roze. Hier weinig nieuws eigenlijk. Owja misschien iemand intresse in een Paarse Maxi cosi tobi met zomerhoes?
Dag dames wip ff langs. Itsme morgen nog testje wagen. Net zelf nasi gemaakt jummie. Vanaaf met neef naar de film. Gedachten verzetten. Ik begin nu wel zenuwachtig te worden. De testers komen eraan en dan ook de zwangeren. Zo bang dat t deze maand weer niet raak is. Durf niks te denken of te hopen. Begrijp me niet verkeerd, ik gun t jullie echt allemaal en wil ook dat jullie allemaal op roze gaan. Maar moet toe geven dat t soms wel zeer doet als er een weer iemand posi test. Ik wil ook zo graag. Zo dat was ff mn geklaag sorry, maar moest t effe kwijt.
Even snel tussen de bedrijven door: de testen op een rijtje gelegd en de middelste (van gisteren) is het donkerst dus dat is denk ik de positieve. Maar de rest zou je zonder de andere 2 ook als posi kunnen interpreteren. Gedoe.
Begrijpelijk Jeske! Dat lijkt me ook heel pijnlijk als je zelf al een tijd bezig bent... Veel plezier met de film vanaaf! Weet je al welke?!
Idd gedoe, maar vlgs mij is t onderlinge verschil t belangrijkst hoor, dus dan was die van gisteren positief! Zou morgen dan wel echt lichter moeten zijn!
Dat kwam onder andere bij mij vandaan, wij zijn er net uit maar dan op een negatieve manier na bijna 6 jaar gevochten te hebben
Wat wil je er voor hebben?Heb altijd zo'n stoeltje voor me dochter gewild maar ze zijn zo verschrikkelijk duur en op MP vragen ze voor de lelijkste nog de hoofdprijs......heb je misschien een foto?