IVF/ICSI, wie heeft er ook 2 of meer pogingen al achter de rug?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Saskia1984, 9 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sonne

    sonne Actief lid

    7 dec 2010
    236
    22
    18
    NULL
    NULL
    Amy, wauw, eindelijk goed nieuws hier!! Gefeliciteerd!! En mijn duimen draaien mee dat ie nu echt lekker blijft zitten tot de zomer!
     
  2. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    @ Amy, lage rugpijn kan ook gewoon bij een beginnende zwangerschap horen. Ik lees en hoor het wel vaker.
    Ik snap dat je je zorgen maakt, hoort er helemaal bij. Zeker omdat je niet zo'n leuke ervaring hebt door de vorige keer. Deze moet blijven zitten hoor! Wij gaan samen zwangeren, zoals afgesproken :)
     
  3. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Saskia: wauw, je hebt dus een cryo!!! Wat goed!!
    Dat geeft toch een lekker gevoel hè! Dat had ik toen ook ja.
    Maar ik hoop dat ie blijft zitten voor een brusje! ;)

    Amy: heb je nog naar het ziekenhuis gebeld over die Utrogestan?
    Ik persoonlijk zou het ook door blijven gebruiken hoor.
    Maar het is idd maar net waar je zelf achter staat. Ik hoop dat alles nog steeds goed gaat!!!
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    idd goed nieuws gefeliciteerd blijf duimen meiden

    Ik ga lekker van het weekend naar Rome met mijn en heerlijk alles doen wat normaal niet mag dus aan de proseccoooo
     
  5. Amy81

    Amy81 Fanatiek lid

    5 aug 2009
    1.127
    0
    36
    NULL
    NULL
    Heeeeeeeeeeeeeeeerlijk Angelica! Lekker van genieten nu het mag, mis mijn wijntje het meest wanneer het niet mag haha!

    Anja: hoe is het met jou? Ik heb nog niet naar het ziekenhuis gebeld, ik moet maandag bellen en officieel zaterdag testen. Ik ga sowieso lekker tot maandag door met die bolletjes en ga maandag vragen of ik een herhaalrecept mag krijgen: 'baat het niet schaadt het niet' is hierin mijn motto:)

    Saskia: hoe is het met jou? En met Ons Wondertje?

    Hier echt stikonzeker: men lijdt het meest het geen men vreest he...(maar nooit zal geschiedde!) hopelijk klopt tie! Ik heb nog steeds onwijs rugpijn, vorige keer was het nu al misgegaan maar er gaat echt van alles door mijn hoofd 'de bolletjes houden het nu tegen' enz... zucht....ik moet ophouden! We zullen zien waar ons schipje gaat stranden!
     
  6. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Ik vind het een heel goed plan, Amy! Lekker door bollen en een herhaalrecept vragen. Het vooral op je onzekerheid en angsten gooien. Dan zwichten ze wel ;)
    En het is trouwens ook zo, je bént ook onzeker en bang! Logisch ook.

    Met mij gaat het lichamelijk goed. Maar ik maak mezelf zo ongelofelijk gek! Heb vanaf tp al af en toe een menstruatiegevoel in onderbuik, en dan ben ik weer bang dat het niet goed is voor de embryo's ;)
    Ik ben zoooooo nerveus, echt niet normaal. Zit mezelf onwijs op te fokken en denk echt nergens anders aan. En op die momenten denk ik weer, dat kan nooit goed zijn voor de embryo's hahaha! En dat gaat zo maar door.
    Nog een weekje... dan weten we het weer. Maar of ik het wil weten... hangt af van de uitslag.
     
  7. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Amy: goed van je dat je de bollen nog gebruikt! Heb je nog meer testjes gedaan, of ben jij niet zo'n test freak als ik? :-D
    Met mij gaat het verder wel oké. Ik zal wel blij zijn als het 20 maart is.

    Saskia: erg is dat hè, dat je je zo gek maakt. Ik heb daar de eerste week na tp nooit last van, maar die 2e week.... Verschrikkelijk!
    Het is ook gewoon vreselijk dat je 2 weken moet wachten om er achter te komen of het nou wel of niet gelukt is. Succes meid! Ik leef met je mee.
     
  8. Amy81

    Amy81 Fanatiek lid

    5 aug 2009
    1.127
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ach sassie, zo hErkenbaar, je angsten en je focus op alle signalen van je lichaam... Ik heb daar juist de eerste week last van- vervolgens ben ik ervan overtuigd dat het mislukt is en dan laat ik mij alsnog verassen:) ondanks dat je keihard hoopt dat dit lukt, overtuig jezelf er ook van dat je leven leuk is wanneer het niet lukt, dit geeft mij altijd heel veel rust, misschien werkt het bij jou ook?

    Overigens het ongi gevoel moet je echt negeren hoor, dat had en dat heb ik ook: zegt alleen maar dat je emmies hard aan het werk zijn!!!
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Saskia dikke knuffel meid!
    Ik herken het zo al is het voor de 2e ( niet verwacht weer zo nerveus te zijn)
    Maar ben er wel al van overtuigd dat het niks is.
    Heb mijn belangrijke symptoom niet wat bij S vanaf gisteren gerekend kwam.
     
  10. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    @ Onswondertje, wat waren die belangrijke symptomen dan? En dat kan heel erg verschillen per zwangerschap, dus ook jij zou zomaar eens verrast kunnen worden :D

    @ Amy, had jij ook al zo vroeg ongikrampen? Volgens mij komt dat door de utro. Heb ik namelijk altijd als ik daarmee begin.
     
  11. Amy81

    Amy81 Fanatiek lid

    5 aug 2009
    1.127
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sas, ik heb vrijwel vanaf dag 1 ongikrampen, er gebeurt van alles daar, het is echt alleen maar een reactievan je baarmoederop de emmies maar het zegt niks over een negatieve uitslag. Is het voor jullie beiden nog wel te doen ons wondertje en sas?

    Ik ben hier nog steeds heel bang, heb het gevoel dat het iedermoment mis kan gaan; ik heb iedere dag wel een paar paniekmomenten, hoe slopend ook, ik hoop dat het nog 8 maanden doorgaat!
     
  12. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Saskia is een beetje beschamend haha.
    Maar als ik zwanger ben dan trekt al heel snel mijn bmm naar boven en mijn vagina raakt helemaal vernauwd ( waardoor de utro minder makkelijk naar binnen gaat);)
     
  13. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    @ Amy, ik snap je paniekmomenten. So far, so good. Ik duim echt dat je nog zo'n week of 36 zwanger mag zijn meid!
    Hoe is het met je lage rugpijn?

    Bij mij is gisteren de lage rugpijn al begonnen :( Ook lekker vroeg. Vandaag is het wel minder, maar het is er nog steeds. Ik weet niet wat ik ervan moet denken.
    Sinds gisteravond ook misselijk, nu ook weer. Maarja, dat wil ook niks zeggen. Heb ik altijd voor ongi en utro versterkt dat.
    Het kan dus echt allebei de kanten op. Maar mijn gevoel wordt met de dag steeds een beetje negatiever :(

    @ Onswondertje, dat is een apart klachtje :D Maar misschien hebben wel meer meiden dat, maar zijn ze te bang om dat neer te zetten haha :D
    Toch duim ik voor je verder, dit keer gewoon zwanger en geen strakke poes :p;)
     
  14. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Whahahaha geweldig wat een opmerking Saskia hahaha.
    Kan er niks aan doen hihi
     
  15. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Sorry :D
     
  16. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    saskia: wat balen dat je gevoel negatiever wordt.
    Maar die klachtjes die je hebt kunnen nog alle kanten op. Probeer (hoe moeilijk dat ook is, ik weet het) toch een beetje vertrouwen te houden.

    Enneh, dat wat Ons wondertje omschrijft had ik ook toen ik zwanger was hoor! :D
    Mijn bm mond voelt dan harder, en het wordt allemaal nauwer van binnen, haha. Dan was het idd wat lastiger om de utro naar binnen te duwen.
    Maar dat had ik dan wel echt pas de laatste dagen voor de test.
     
  17. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ik duim hard Saskia dat je gewoon harstikke zwanger bent!!
     
  18. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Wat toevallig dat jij dat ook had:D
    Ik had dat bij mijn zoontje snel 9 dagen na de iui.
    Bij de cryo weet ik het echt niet meer.
     
  19. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Ik kom via google wel meer verhalen tegen over een nauwere vagina als je zwanger bent, dus jullie zijn niet de enige :)
    Bij mij gaan de bolletjes nog erg gemakkelijk, dus ook weer zo'n klachtje wat ik niet heb.
     
  20. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Niet iedereen heeft het natuurlijk meid.
    Maar hierdoor weet ik wel dat ik niet zwanger ben.
     

Deel Deze Pagina