of een vrouwencondoom inbrengen voordat je gaat plassen...en vooral niet gaan zitten...blijf er maar boven zweven. beter het zekere voor het onzekere nemen
Ik wilde net een opmerking maken over dat ik een beetje het idee heb dat ik in de maling word genomen... Nee toch?
2 mensen 1 gedachte. ik zit ook op een ander forum, het hondenforum, en daar komen ook heel vaak van dit soort dingen langs...dus ik denk dat dit iemand is die zich een beetje verveeld heeft en zich nu kapot zit te lachen hihi
Op een vrijdagavond en zaterdagmorgen begin augustus dit jaar heb ik dus onveilig gevreeen net na het einde van mijn menstruatie. Die maandag heb ik pas een morning-after pil ingenomen. De werking is dan wel wat minder.
En was die vrijdag (de dag van de daad) voor het eerst na anderhalf jaar weer begonnen met de pil. Maar je kunt mij niet vertellen die al zo gauw werkt.
zoalsik ookal in het ander topic heb gereageerd.. hele kleine kans dat je zwanger bent na 4 menstruaties 10 testen en een morning afterpil.. zeker net na menstruatie en met gebruik van de pil(ongeacht hoe lang) na een ongi duurt het ongeveer 14 dagen voor je je eitje hebt.. sperma blijft nooit 14 dagen leven in je baarmoeder.. heb wel van uitschieters gehoord maar 14 dagen lijkt me echt te lang. en nu je aan de pil hebt zou je dus helemaal geen eisprong moeten hebben.. maar twijfel je nog steeds aan je anticonceptie.. dan zou ik je toch echt verwijzen naar de huisarts. en zowiezo altijd met condoom! zou me eerderzorgen maken over een soa dan een zwangerschap als ik jou was.. succes
Ajoh, één pot nat. In ieder geval had zij ook thuis wat uit te leggen. TS, heb jij ook zo'n goedgelovige vent? Dat als je zwanger uit de trein stapt, hij je liefdevol op een ezel hijst en op een leuk kerstreisje neemt?
Ik heb geen vent, de kansloze figuur is er met een andere vrouw vandoor gegaan. Vandaar mn angst om ongewenst zwanger te zijn.
Beste Mamamia, Vat dit niet verkeerd op, maar dit klinkt als een obsessie. Dit kan meerdere oorzaken hebben, bang zijn/angstig zijn om de controlle over je lichaam te verliezen, onbewust misschien juist wel zwanger willen zijn, ik weet het niet en zal ook niet de hulpverlener gaan uithangen, maar ik denk dat het wel een goed idee is om met je huisarts te gaan praten hierover. Heb namelijk het idee dat het je dagelijks leven behoorlijk aan het beinvloeden is.
Die angst kan ik me voorstellen, maar ik denk dat je wanneer je realistisch bent nu zelf toch ook wel snapt na 4 menstruaties en 10 testen je toch echt NIET zwanger bent...