Hallo dames ik weet niet hoe ik dit het beste kan aanpakken. Ik zal jullie het hele verhaal besparen maar kort gezegd, Mijn auto deur tikte perongeluk heel zachtjes tegen de auto deur van een bekende( heb niet zulk goed contact met haar). Maar goed een deukje van 1 cm en een klein beetje verf. Hoe moet ik dit aanpakken moet ik de verzekering opbellen of zij ik wil dat het gerepareerd wordt en dat ze het niet in haar zak steekt.
Schadeformulier invullen en jou verzekering keert dan geld uit. Zij moet dan ook eerst naar een schadebedrijf om de schade te laten schatten Ze mag het gewoon in haar eigen zak steken hoor, is volgens mij altijd zo geweest Ze kan ervoor kiezen de deuk te laten repareren, of het zo laten en met het geld iets anders doen
Dat is nou jammer. Nu ik dat weet doe ik het voortaan ook bij iemand die bij mij een klein deukje in mijn auto veroorzaakt. Ik ben veel te vredelievend blijkbaar.
wij hebben dit ook gehad. Een ieni-mini deukje, dat toch 600,-!! kostte. Belachelijk. We moesten voor de verzekering eerst een schaderapport op laten maken. Dit kostte 150,-. Als we dan de auto daar zouden laten maken kregen we die 150,- weer terug. We hebben mooi dit 450,- in onze zak gestoken.
Ze mag inderdaad zelf weten wat ze met het geld doet. Mijn zusje had een oud wagentje van 300 euro. Iemand zat op haar auto en de bumper en lak was helemaal beschadigt ( auto zag er helemaal niet uit maar goed) ze kreeg 250 van de verzekering en heeft hem natuurlijk niet laten maken. 3 jaar heeft ze nog mee kunnen rijden en hij heeft zijn plicht dus goed gedaan. Normaal zij mijn zusje ook van laat maar zitten maar deze man was zo haastig en agresief dat ze het hier niet bij liet zitten ( hij was even vlug door rood gereden)
Zo zoveel wat hoog dat is die auto niet eens waard. Maar goed dat doet er niet toe. Denk dat ik mooi mee ga als ze die schade laat na kijken, Ik vertrouw haar namelijk voor geen meter. Er is te veel gebeurd. Ze heeft mijn kindje zo zwart gemaakt kind is 3,5 dat ik een beetje pist of ben dat ze om zie iets kleins zo heeft gereageerd. Maar goed het moet goed het moet gebeuren en het wordt ook wel vergoed. Maar we kunnen wel als normale mensen met elkaar omgaan.
Ja maar zo'n kop zou ik ook hebben, en hier hebben we het over flinke schade.Dat was toch lekker voor haar.
heb ik ook gehad, maar mijn dader had gedronken, en wilde helemaal geen kant op, dus ff aangepakt, en 750 euro verdiend, had ik ook voor de auto betaald en 2 jaar meegereden, de deuk nooit laten maken
Het is gelukkig maar een klein autootje dat scheelt weer voor de verzekering.Blij dat ik goed verzekerd ben
Je kunt er ook een onafhankelijke schade expert naar laten kijken en die de schade laten taxeren. Op die manier weet je zeker dat ze de boel niet oplicht. Het bedrag dat uitgekeerd wordt staat dan in iedergeval gelijk aan de schade die ze heeft. En dat kan echt wel in de honderden euro's lopen voor een klein deukje. De deuk moet er namelijk uit en daarna moet de auto gespoten worden. Dit brengt erg hoge kosten met zich mee. Dat ze dan het geld in eigen zak steken en het niet laten repareren, daar heb jij niks over te zeggen en kun je niks tegen doen. Dit is iets wat zij zelf mag bepalen en ik vind ook niet dat je daar over mag zeuren, jij hebt immers die schade gereden. Je doet het haar dus ook aan en zei heeft daar niet voor gekozen. (heeft niks met vertrouwen te maken, maar is gewoon een schade en verzekeringskwestie.)
Even duidelijk ik heb geen schade gereden. Wie heeft het niet dat je deur perongeluk tijdens in of uitstappen tegen een andere auto komt en een krasje of een deukje maakt en wegrijd zonder wat te zeggen ik geef het toe dus daar mag ze al blij om zijn. Ik vindt het een rare regeling dat je dat geld in je zak mag steken het is voor de auto niet voor je eigen onderhoud maar goed zo zijn nou eenmaal de regels en ik doe het voortaan ook zo kan ik lekker rijk worden. Maar goed het wordt geregeld hoor en doe er ook niet moelijk over vindt het alleen jammer dat de regels zo zijn. We doen er niks tegen. En zij heeft er ook niet om gevraagd dat dat gebeurd.
Een tip als je een oude auto heb en je laat een vriend een deukje in je auto maken. Je kan zo 500 euro in je zak steken het is toch geweldig.
Oke, je hebt geen schade "gereden" maar wel veroorzaakt. En dat je het gezegt hebt, dat vind ik eigenlijk niet meer dan normaal. Daar ben je toch voor verzekerd. Zou het belachelijk vinden als je het niet had gedaan. En ja, ik weet dat dat tegenwoordig bijna "normaal" gevonden wordt, maar dat is het natuurlijk niet. Je maakt andermans spullen kapot en daar hoor je je verantwoordelijkheid voor te nemen. (gelukkig doe jij dat ook) Ook ik zou liever zien dat ze bij de verzekeringen de verplichting stelden om het te laten reparen en dat ze het niet zomaar in hun zak kunnen steken. Maar dat maakt gelukkig verder niks uit voor de hoogte van het bedrag voor jou als een onafhankelijke schade expert het taxeert.
Het ligt aan de verzekering en het kost sowieso al aardig wat werk en een eventuele no-claim van de 'dader'. 'Zomaar' een deukje er in rijden zou ik dus echt niet doen. Daarnaast zakt een auto in waarde en als je er voor kiest het in je zak te steken betaal je het op die manier eigenlijk wel weer (gedeeltelijk) terug.
Dat is niet helemaal waar. Als de schade hoger is dan de dagwaarde van je auto, dan kan hij total loss verklaard worden en dan heb je dus gewoon geen auto meer. Je krijgt dan de dagwaarde van de auto uitgekeerd en die mag je dan in je zak steken of kijken of je daar een andere auto voor kunt vinden. En meestal kom je er bekrompen vanaf dan.
Het wordt zeker normaal gevonden. Wij hadden hetzelfs pas nog waar we bij stonden nog wel. Ik stond bij de auto en mijn man kwam aanlopen en zag de de vrouw naast ons de deur heel hard tegen onze auto aan gooide en zat ze met haar vinger en spuug de plek weg te poetsen. Een klein deukje en een krasje ze kijkt me aan en me man en loopt zo weg. Wij waren allebij een beetje van slag dat ze zo weg liep. Wij zijn zo ingestapt en hebben het maar laten gaan het is maar een auto denk ik dan. Het is allemaal verzekerings werk gelukkig maar.
Blijkbaar wel als je dit verhaal leest. Ik heb het over kleine schades he zoals ik bij deze auto heb veroorzaakt.Blijkbaar is dat ook al een hoop geld.
moet je evengoed de deur wel flink open hebben gedaan.. als hij er zachtjes tegen aan tikt zit er geen deuk of stukje verf af hoor... wij hebben het een paar jaar terug gehad met onze c net gespoten pitjes en krasjes vrij helemaal gelikt.. komen we op de parkeerplaats ook iemand deur tegen onze deur aangeslagen dikke pit erin en ook verf eraf.. koste me 150 euries..
Als je het zo bekijkt wel, maar goed als het een oud rammelbak is dan maakt die waarde ook niet meer uit.
Nou ik kan je echt verzekeren het was helemaal niet hard. Wij hebben een Chrysler PT en die zijn zo robuust en dit was een oud fordje uit heel oud dus een klein tikje kan blijkbaar een flink deukje maken.Als je tegen die auto aan drukt dan deuk je hem zo in bij die van ons dat lukt je echt niet. Maakt niet uit of het nou hard of zacht was its gebeurt. Zo maar dan baal je wel als je hem net heb laten opknappen.