Hha ik snap het Mirell! Maar ik vind 1 x per jaar prima hoor, ik hou niet zo van pakken en reizen Dus wij gaan van de zomer lekker naar Italië. Nu al zin in! Al moeten we nog even boeken haha
o nee pakken is juist mijn grootste voorpret hihihih ben nu al aan het verzamelen van alle dingen die mee moeten heerlijk!!!!!!!!!!!! heb ook een speciale la in mijn kledingkamer waar ik alles verzamel voor mijn vakantie van deo tot tandeborstel zwembandjes enz enz
@ mirell, jij gaat vast voorproeven.. haha. Wij gaan in maart met het vliegtuig. Of naar Gran Canaria of Tenerife. Als het maar warm is.. In de zomer augustus met de auto naar Italie. Ik hou van vakantie. Ik kan niet wachten tot de kids groter zijn en we buiten europa kunnen reizen. Wil heel graag terug naar Borneo. Dan was wel 1 van mijn favoriete reizen ever.
Word jaloers van al jullie vakantieplannen en vooral op Mirell die bijna gaat.. Ik hou heel erg van reizen en op vakantie gaan, helaas geen budget aankomend jaar Ik ga wel kiezeltje pre-orderen .. blauw geblokte top, rood geruit rokje en gebloemd jurkje.. vestjes en broek komt later wel..
S&D Le Chic Jurk 21125700190 - Detailgegevens van Kinderkleding, babykleding en feestkleding online ojeeeee ik ben verliefd....alleen ik vind 80 euro echt te duur, ik wacht wel tot de sale, alehoewel ik denk dat ie snel weg is....
Hier ook vakantie geboekt naar....................jaja Texel haha. Wij zijn niet zo van met het vliegtuig op akantie met de kids. Misschien gaan we het dit jaar wel een keer wagen naar Italie. Mijn schoonvader woont in Toscane, dus daar kunnen we heen wanneer we maar willen @mirell, heeeeeerlijk voor jou is het al bijna zover!
ohhhh die is heel gaaf Ik hoef gelukkig niet in de verleiding te komen aangezien Fay er in zal verzuipen haha. Pfoe dat scheelt weer voor mijn portemonnee
@ise: vind je het niet lastig dan in wit? Ik probeer wit een beetje te mijden deze zomer, alhoewel ik dus al wat setjes had liggen waar wit in zit, maar goed, die had ik al.... misschien komt de babylijn ook met dat jurkje, op een andere site?
nee ik mijd geen wit.. en dat jurkje krijgt ze aan op haar verjaardag he met grijze bolero en legging
ook met kleintjes kan je gerust ver hoor! www.kroostenco.nl je zal alleen moeten kijken wat je wil en aanpassen zie me niet carnavallen in brazilie met Amy-lynn maar lekker aan een mooi strand in mexico mmmmmmmm maar wij gaan nu ook voor snel Tenerife playa de la arena(is niet te massaale plaats op tenerife)
hahahha ik weet nog dat ik tegen jou zei dat je in januari al zomerkleertjes droeg hihihih neeee zei je toen dat doe ik niet nou wedden dat jij weer de eerste bent met zomersetjes aan ik zal eerlijk zeggen dat ik sommige setjes van amy-lynn nog niet eens heb gedragen deze winter waaronder het leren rokje kiezeltje met de dierenprint jasje erop gewoon omdat ik het al te veel heb gezien in de kast. ik ben ook echt van plan vol te houden alleen de kbs en verkoop marktplaats ga ik uitgeven aan zomerspul maar dit keer niet gewoon kopen omhet kopen wens je me succes
haha succes! Ik heb het e.e.a. verkocht dus tja ik mag weer wat shoppen haha!! Hier heeft ze alles wel aangehad hoor, en de winter duurt nog 3 maanden oh enne je maakt het wel heel spannend, danique had vorig jaar in maart inderdaad al een paar keer een zomersetje aan maar niet in januari hoor!!!
vind kiezeltje erg leuk hoor! 1 voordeel om nog niet te kopen voor mij het loopt tot 92 en dan begint het bij 104 en ik vond het vorig jaar erg ruim vallen dus wil het real life zien
kom je gezellie bij mij op de koffie als je naar texel gaat aangezien wij bij denhelder wonen en ik ben nog nooooooooooit bewust op texel geweest(1 keer als klein kindje)