wil trouwens wel op zoek naar de rode jurk van zomer 2011 van kiezeltje en de gebloemde groene set was ik ook gek van maar was haar nog te groot dus als jullie outlets weten....
hallo hee ouwehoerders! hahaa ben vandaag t dorp in gegaan toch nog een winter setje gehaald van noppies voor volgend jaar en een mooie blouse. Heb nog steeds wat z8 sale op t oog en verder niets hoor.
Als je meisje het wat langer aan kan is het best een leuk schoentje voor jurkjes. Beetje formeel, maar wie weet misschien doet 'ie het ook goed onder een rokje e/o met een legging met tuniek.
het is wel knap Lynn, maar ik hoop dat je een goede nachtrust zult hebben .. weet wat je zegt he 'er een NACHTje over denken'
ja ben een beetje aan het twijfelen.. heb met het setje sowieso kniekousen van bonnie doon besteld, omdat de legging 3/4 of 7/8e is.. witte kousen met een witte strik/lint. en dan had ik die schoentjes in gedachten maar misschien heeft iemand een ander idee? ze heeft nl alleen dezelfde zilveren laarsjes als danique.. ja en blauwe maar dat gaat helemaal niet op natuurlijk
vandaag een mooi merk gezien cks. Wat een gaaf spul voor de lente!! RTB & Red Limit - Merken ben opzoek naar meer plaatjes heb zo een lief rokje gezien en leuk giletje.
Ja, die is ook erg leuk! Maar ik vond twee kleuren leuker en dat andere jurkje (bovenste) met fuchsia streepje ook erg mooi. Lynn, heel goed hoor! Ik slaap ook al twee nachtjes over Kiezeltje Ga er maar niet over denken dus maar over slapen... Swlc, leuk! Z8duurt altijd lang hè? Schoentjes zijn leuk hoor Ise, ik zou wel wit doen. En anders een iets minder chique witte balerina?
oja lynn wat nou verdedigen. LOL. Hahhaaa....ach ja zo lang we elkaar niet afmaken verder hier? Kan niets meer vinden van cks. Jammer.
@Ise: Ballerina schoentjes staan denk ik het meest verfijnd bij zo'n mooi jurkje. Ik vind dit ook mooie schoenen. Het kost wel wat, maar ze zijn wel mooi! Pretty Ballerinas ANGELIS - Ballerina's voor kinderen - Rood - Zalando.nl Pretty Ballerinas ANGELIS - Ballerina's voor kinderen - Roze - Zalando.nl Pretty Ballerinas SHADE - Ballerina's voor kinderen - Blauw - Zalando.nl Je moet ze wel even in andere kleuren voorstellen natuurlijk en ik weet niet welke maat je dochter draagt. Maar t gaat om het idee .
CKS is een van mijn favoriete merken. Bijna alles van vanmiddag was van CKS. Die link die je net poste, is dat ook CKS? De stijl is nl zo anders. Super mooi wel, dus ik ben benieuwd waar het van is (en wat het kost natuurlijk).
ja is meer lente kleding en communie. Is heeel heel mooi deze keer van hun. Wit en blauw. Gewoon te gaaf!
oeps was deze link Cks - Merken maar die andere is trouwens ook mooi. Nog nooit gezien en gehoord by the way. Vind die jurk gaaf!
@lynn: een dag of wat terug zag ik die SD le chiq -jurk ook. Ik ben er echt helemaal weg van,maar ik vind hem eigenlijk te duur. En ik heb al zoveel zomerkleding, eigenlijk moet ik het gewoon niet doen. Ik heb ook nog een zoon namelijk @geke: ahhhh meid kan jou het schelen, dit heb je alvast te pakken. Erg leuk! @mirell: heerlijk naar de zon, hier helaas niet. Niet eerder vakantie dan eind augustus. Dames, hebben jullie ook wel eens spijt van echte dure aankopen gehad qua kleding? Eerst dacht je van, dit is het, en dan vervolgens trek je het je kind niet aan. Ik gooi de set dan maar op marktplaats, en jullie?
ja meerdere sets waarvan ik nu denk....mmmm had ik die wel moeten kopen of het vestje van catimini wel aardig maar mmmmm net niet helemaal maar toch als ze m aanheeft wel heel pittig
Ja dat catimini vest heb ik ook. Mijn dochter heeft ´m al wel een paar keer aangehad. Ik had van de zomer een nieuwe mexx set, broek met tuniek, en toch heeft ze´m niet aangehad. Kaartjes zitten er nog aan. Op één of andere manier, vind ik ´m nu niet meer zo. Nu was het geen 100 euro wat ik ervoor betaald heb,maar goed, toch zonde dat het ongedragen in de kast hangt. Heb ´m gelukkig verkocht op MP.
Waar ik weleens van baal, zijn die items die niet zo zitten als ik had gehoopt of gedacht. Maar dat zijn niet perse de duurdere dingen. Eigenlijk zijn het meer de goedkopere dingen, waarvan ik dan dacht: ach das handig voor erbij. En dan vind ik het na 1 keer wassen eigenlijk niet meer zo mooi. Ook weleens omdat ik ver vooruit koop en dan erachter kom dat een jurk of bloesje niet zo bij haar lichaamsbouw matched. Maar gelukkig heb ik dat allemaal niet heel vaak. Ik koop weinig in sets en combineer onderling veel. Maar als ze dan naar een andere maatgroep gaat valt een deel van de garderobe weg en past het niet bij alle nieuwe dingen die ik heb gekocht. Dat vind ik nog het meest irritant.
Ik probeer zelf altijd wat losse basisdingen en aparte sets aan te schaffen. De set vind ik toch wel erg fijn, je ziet dan ook echt dat het bij elkaar past. Ik merk ook dat ik bepaalde basisdingen ieder seizoen opnieuw koop maar dan 1-2 maten groter, voor beide kinderen. Voor zoon koop ik altijd Retour en Esprit slim fitt. En voor dochter zit ik eigenlijk altijd goed met V&D. Ik heb trouwens dit jaar echt mijn draai gevonden met Another World, en dan vooral voor jongens. Ook pompdeLux, erg leuk.
Wat zijn voor jou de basisdingen? Shirtjes voor onder vestjes en jurkjes? Of ook spijkerbroeken? Ik vind bijna alles basis LOL