jaaaaa jij jaagt iedereen weg louise heeft rijstebloem weer binnen, ligt nu te drinken ze is nog in badje geweest volgende keer eerst pap en dan in bad haha
Nee want had deze keer precies genoeg meegegeven.. Normaal altijd extra.. Maar ze mocht half 6 eten en Fer zou rond kwart voor 6 komen.. Dus had maar gebeld dat hij eerder moest komen
Slaap lekker dan maar lydia!! Hier morgen weer zwemmen Ze heeft vanavond even last van krampjes gehad.. Bah.. Huiken en overstrekken, trappen met de beentje.. Paar flinke scheten gehad, en heb haar getemt om te kijken of er ontlasting kwam.. Maar er kwam maar een klein beetje... Nu lekker aan het drinken en dan naar bed.. Weer om 8uur er uit..
Moguh !! Hier hebben Jasper en papa gister avond samen ziek op de bank gezeten. Papa verkouden, diarree grioeperig, en Jasper koorts van zijn prikjes. Ik ga Jasper zo eens wakker maken, kijken hoe het nu gaat. Want hij moet naar het kdv. En ik werken. Bah.
Verhoging. 37.6 Zal nog wel iets oplopen gok ik zo. GELUKKIG GEEN LAST VAN ZIJN BEENTJES VAN DE PRIKKEN>
Goeie smorgens! Gebakje werkze! Hoop dat de koorts niet gaat oplopen! Tessa: eetsmakelijk Hier zelf ff aankleden en weer ff voeden en naar het zwembad!
Goeiesmorgens! Hier weer drukke dagen voor de kerst dingen te organiseren, zit ff in de meeleesmodus ?*Zwaai*
Mijn slaapkoppie word nu net langzaam wakker ik hoor hem gapen haha. Hij slaapt gelukkig weer goed. Volgens mij is hij nu echt over zijn sprongetje heen. Vandaag prikjes ow wat zie ik er tegenop bah !
ja ken ik. Ben zelf alleen niet zo van de sauna's. vooral als je er naakt moet hahahaha. Hoe is het met de lekkage?