hihi ik weet het.. Maar ik ging uit van mijn dip op 4 dpo.. omdat mijn ei ook iets vroeger kan geweest zijn (dus zou ook op 5dpo geweest kunnen zijn) Maar ik houd vol en vrijdag en zaterdag zal ik nog eens testen
sorry sorry, ik schaam me wel een beetje, maar er gebeurt zoveel in mijn lijf dat ik niet gewoon ben dat ik er zelf een beetje gek van word
@ Enjoylife: ja er zit niets anders op he ...grmbl!! Wel leuk dat we allebei van alles voelen en zo kort op elkaar onze NOD hebben, spannend!!! @ Nuage: ik denk dat jij daar wel een belangrijk punt hebt! En het was vroeger idd vanzelfsprekender om maar veeeel kids te krijgen. @ De lijst: in verhouding best veel roze he??? @ Mira: welkom op de wachtbank, maak het je gemakkelijk en gefelicteerd met de baan van je mannetje! @ MPO: ai ... ik kan er helaas niks van zeggen, maar bloed is meetal geen goed teken toch? ): @ Toekan: ik tik je ook even liefdevol over de vingers: niet meer doen hoor zo vroeg!
@Mira, Haha zie ze allemaal al zitten. De een voetbal aant kijken, de ander auto programma's. Wat chips erbij en andere snaai dingen. Yeahhh *staat te springen voor t kruis op FF van Mira* Duim duim duim voor je meid. Ow meid wat fijn dat je mannetjes contract verlengd wordt!! Idd leuk kerstcadeau, nu nog een super mooi ROZE oud & nieuw cadeau! @Toekan, ja laat die bm maar even voor wat t is en hoop dat je gewoon positest. Wanneer wil je gaan testen? Ja van mij mag t ook wel snel morgen zijn, wil weten wat mn temp doet. Aha ik hoef al niet meer te vragen wanneer je test. Ik lees net dat je al getest hebt. Zat al te wachten tot je berichtje kwam dat je toch ff getest had. Meid je maakt je helemaal zot zo. Weet niet of t te vroeg is, maar hoop dat t gewoon raak is. Morgen weer testen dus. Duim duim duim. @Enjoylife, ja t is nu gewoon wachten Pff duurt zo lang. @Kelly, ja that was me Al t denkbare in PINK. Ik heb zelfs vandaag maar een roze t-shirt aan gedaan haha. @Angel, he bah, hoop dat de ongi snel over is en je naar een ROZE 2012 gaat!! @Sterre21, he bah nega test. Maar meid, geen bloed geeft moed. *geeft ROZE bril aan Sterre21* @Veerle, je blijft gewoon lekker met ons mee kleppen hoor. Misschien een idee om een eigen topic te maken, buiten t NOD topic om. Want je gaat wel krijgen dat er al meerdere doorstromen. Misschien een idee dames. @MPO, he bah das echt niet leuk dat bloed verlies. Ik zou niet weten wat dat zou kunnen zijn. Misschien een innestellings bloeding, maar ik heb daar geen verstand van. Allicht dat iemand t antwoord hier misschien wel heeft. @Baby90, spannend meid. Morgen is spannende dag, krijgen dan te horen wat t revalidatieproject is en ik wil nu wel eens weten hoe zij de revalidatie inzien. Wat mama nog zou gaan kunnen. Vanmorgen effe naar t winkelcentrum geweest. Mijn god wat was t druk bah bah. En verga van de rugpijn nu, niet leuk. Maar mezelf lekker verwend met een nieuw geurtje en nieuwe kleurtjes om streepjes te zetten op mn nagels en.... de nieuwe testen van t kruidvat. Verder doen mn (.)(.) beetje zeer als ik druk, ja weet t, druk dan niet, muts. Verder niet echt kwaaltjes.
Ik voel ook opeens de behoefte om weer eens een test te doen. Een wonder! Maar aan de andere kant twijfel ik alweer want mijn laatste test was positief (niet deze ronde he, maar vorige keer toen ik zwanger was) en ik wil eigenlijk geen negatieve testen meer zien... Als ik het goed heb zit ik nu op 13 DPO, dus dat is niet volgens onderschrift.
@ Toekan, hahaha vond het gewoon een grappig plaatje Maar waarom niet gewoon tot na de vakantie wachten?! Dan ben je alleen maar verder in je zwangerschap, dat is toch alleen maar beter?! @ Jeske, spannend voor morgen! En goed dat je jezelf verwend hebt! (heeel belangrijk!) Hier nu beginnen in een nieuw boek (op m'n ereader). Ik heb Tirza van Arnon Grunberg nog niet gelezen. Is die aan te raden?!
Noorus ik werk in het kleuteronderwijs en in België moet je METEEN stoppen als je niet resistent bent tegen toxoplasmose (wat ik niet ben). Dus ik moet het meteen aan mijn directie melden. Wanneer ik van vakantie kom, moet ik gelijk weer aan het werk.. en ik zou het natuurlijk liever mijn familie eerst persoonlijk vertellen. En als ik het aan mijn directeur laat weten voor ik op vakantie vertrek, is de kans groter dat hij vervanging vindt en dat ik dus niet meer moet starten. Anders kan het zijn dat ik toch eerst nog moet verder werken tot er vervanging is.. Is het nu al een beetje meer goedgekeurd.?
heb wel bijgelezen hoor ben het alleen al vergeten. zit te twijfelen zal ik alweer testje doen even kijken hoever de hcg uit me lijf is
Meiden jullie maken het wel spannend he............ wel testen, niet testen..... toch nog even wachten..... of toch niet Je ziet het.......... testen kan je niet vroeg genoeg mee beginnen
Als je echt al op 13DPO zit kan je denk ik wel al testen hoor!! En ja die van kruidvat 2v5 zijn het populairst Succes met het maken van je beslissing....... mocht je testen willen we uiteraard wel een foto zien he
Zere borsten! Vandaag allebei dus.. auw auw auw Ik durfde zelfs niet teveel tijdens de fitness net.. gelukkig heb ik een rustig dagje vandaag.. Mira wat een mooi kruis! nu hopen op een gelukkig nieuwjaar! Zal roze champagne er ook alcohol vrij zijn? Ik zag al wel wat roze voorbij komen.. Jeej!! Ik heb de knoop doorgehakt, Zaterdag ga ik testen.
@ Toekan, dank voor de verantwoording, maar was niet nodig hoor! Maar begrijp het nu wel, dus nieuw plaatje voor jou:
Nou wie weet doe ik het straks wel. Ik had gisteravond wel pijn in mijn baarmoeder, maar heel plaatselijk. Weet niet goed hoe ik het moet uitleggen maar de pijn zat dus echt op 1 specifieke plek. Mijn borsten zijn ook nog steeds wat gevoelig en voller, en ook behoorlijk zacht. Tja.. het kan alle kanten nog op denk ik. Maar misschien toch een testje doen
:x:x:x De lui van de gevel inspectie zijn vanaf vanmorgen al bezig aan de achterkant...... wat denk je? Nu net dat ie in mijn rijtje zit gaat die L*L eten :x:x Kan dochter d'r middag slaapje wel vergeten natuurlijk.