Gebeurt dit nu veel? Ik word zelf niet gepest op het werk, maar ik vind het vreselijk als ik dit hoor of lees. Dan denk wij zijn volwassenen toch? ik kan mij gewoonweg niet voorstellen dat volwassenen elkaar kunnen (weg)pesten op het werk. Ik vind pesten zowiezo al vreselijk ook bij kinderen maar volwassenen moeten toch beter weten? Ik heb zelf wel eens iemand die ik niet mag, maar dat heeft iedereen wel denk ik, en dan schop je het ver aangezien ik eigenlijk met iedereen kan opschieten haha Ik heb een collega die haar zelf geweldig vind en dit ook gewoon zegt op de werkvloer. Ik heb een hekel aan dit soort mensen, dus zeg goedemorgen tegen haar en af en toe praten wij maar op haar opmerkingen "wat ben ik goed he" en "zie hoe geweldig ik ben" ga ik niet in die negeer ik volkomen net als de rest van mijn team Maar verder pesten komt gelukkig bij ons niet voor, sarcastische opmerkingen worden wel geplaatst maar dan wel bij de mensen die het hebben kunnen zoals ik Ik vind pesten dus vreselijk en doe er niet aan mee. Ik kan mij ook niet begrijpen dat volwassenen dit doen op het werk.
nee daar kan ik me ook niks mee voorstellen ik denk altijd maar zo die zijn in hun kinderjaren gebleven alleen wat groter gegroeid..
En toch gebeurt het helaas zelf nog nooit meegemaakt gelukkig.. Maar een vriend van ons wel en echt zulke kinderachtige grapjas. Als hij wilde gaan zitten op bureaustoel nog net effe die stoel een zetje geven zodat hij er naast ging zitten of de stand van zijn rugleuning zo zetten dat je naar achter schiet als je gaat leunen echt heel kinderachtig! Maar gelukkig heeft hij nu een andere baan waarin hij wel gewaardeerd wordt!
zo zielig dit soort grapjes! Gewoon van die kleine kinderahtige pesterijen, maar ze hebben niet door dat het hard aan komt dit soort gepest. gelukkig wordt hij nu wel gewaardeerd
Ik heb het gelukkig ook nog nooit meegemaakt. Maar denk dat die pesters zelf gewoon zo onzeker zijn, dat ze het willen verstoppen door te pesten. Kan me niet voorstellen dat je het echt leuk vindt om te pesten.
Ik denk ook wel dat de pesters onzeker zijn over hun zelf, en om zekerder te worden van zichzelf gaan pesten om zo "leuk" te kunnen zijn...
Oh ja bij ons op het werk zijn zeker kliekjes. Heel typerend, zijn altijd hetzelfde 'soort' mensen, waar ik trouwens niet mee wens om te gaan. Van die onzekere, sociaal minder vaardige mensen. Heel triest soms hoor. Ik word trouwens zelf niet gepest, denk dat ze een beetje bang voor mij zijn hahahaha
Ik las het ook in jou topic, ik denk vraag het eens in het algemeen omdat ik me niet kan voorstellen dat volwassenen dit doen bij elkaar. Wat erg voor je... ik kan er gewoonweg niet bij. zou bijna zeggen: Meid kom bij mij werken
Is bij mij op het werk ook wel eens gebeurt bij een jongen die geestelijk niet helemaal goed was, en het werk ook erg slecht deed (vanwege weinig begeleiding) een aantal collega's vonden het leuk om hem voor schut te zetten.. En ja, daar heb ik meerdere keren wat van gezegd, hielp niet. Het was zo'n schat van een jongen!
Ik heb het zelf meegemaakt helaas.. Maar dat was meer jaloezie omdat ik een hogere functie binnenkwam dan die twee dames..
Ik heb het zelf wel meegemaakt. Gelukkig geen flauwe grapjes zoals eerder is beschreven, maar collega's en een zeer dominante bazin die probeerden over me heen te lopen. (figuurlijk he?) ik was erg verlegen en duidelijk niet zo sociaal als zij dat waren. vaak werd er benoemd wat ik vooral niet goed deed en als ik in hun ogen wel iets goed deed hoorde je ze nooit (want dat hoor je toch altijd te doen?) Ik werd er uiteindelijk zo onzeker van dat de stress me parten heeft gespeeld en ik nog net geen inzinking heb gehad. Na 6 jaar (ja hoe houd ik het vol hoor ik je denken) eindelijk de stap durven nemen om er weg te gaan. Helaas is het zover gekomen dat het plezier om te werken in de desbetreffende branche behoorlijk is bedorven en ik het heel moeilijk zou hebben om er ooit nog in terug te keren
wordt gepest door de broer van de baas helaas doet mijn baas er niets aan omdat hij zijn broer gelooft.. ook de dochter van mijn baas (mede eigenaar) doet er ook niets aan maar weet wel dat het gebeurt.. de pesterijen gaan van constant in de gaten houden via camera of schuilend achter een schap of 1000 keer langs lopen.. me rot klusjes geven zoals de hele winkel na laten kijken op kauwgom met een krabbertje.. terwijl mijn werkplek bij de deli is.. mij constant achter de kassa laten zitten ( terwijjl ik ernstig rugklachten heb waarvan ze weten) zware karren geven om te vullen... achter me rug om smoesen dat ik in de gaten moet worden gehouden
wat erg voor je! kan je hier niks tegen doen? dat je dit kan volhouden... Ik geloof dat ik al was opgestapt nl. Maar kan een instantie jou niet helpen? ik bedoel kan je het ergens melden zodat ze jou kunnen helpen?
zit niet voor niets thuis al een half jaar en dan nog niet te zeggen wat ze af en toe stiekem zeiden.. het is een Franchiser.. en ik kon niet anders dan blijven ook omdat mijn man toen geen werk meer had.. het is niet anders..
dit snap ik niet echt? je wenst niet met onzekere sociaal minder vaardige mensen om te gaan? bedoel je daarmee mensen die worden gepest of mensen die pesten?
ik ben gepest omdat ik ziek was, ik heb een tijdje thuis gewerkt om die reden omdat ik toch wilde blijven werken. toen ik terug kwam bleek iedereen mij te negeren omdat ik "lekker" thuis mocht werken en hun niet. terwijl ik zo gemotiveerd was om ondanks mijn ziekte thuis door te werken. ik ben de rest van de tijd dat ik daar werkte (2 jaar) met de nek aangekeken, zat alleen in de pauze, kreeg geen geboortekaartjes of kerstkaartjes als enige. vreselijk was dat. gelukkig ben ik nu weg daar.
Gelukkig nog nooit meegemaakt of lucht van gehad. Gisteren nog in het nieuws geweest: een man had een paar jaar geleden zelfmoord gepleegd omdat hij pesterijen niet langer aankon. Had dit ook in zijn afscheidsbrief geschreven en toch zijn de daders vrijgesproken. Geen objectief bewijs volgens de rechter... En vorig jaar stond het land in rep en roer over een uitgelekt filmpje: een man werd vastbebonden met tape, met bloem overgoten etc... En 1 van de daders was dan nog iemand van de vakbond - mensen die juist voor jou moeten opkomen???
hoop dat je toch ergens anders werk vindt waar je respect krijgt voor wie je bent en wat je doet hoor!