donya vind ik ook een mooie naam. Schattig meisje heb je! Er zyn zoveeeeel meisjesnamen pff moeilijk zeg.
Ja, hier komt een oerhollandse ook even met een naam hoor haha. Elif! Ik vind dat echt een mooie naam en is makkelijk uit te spreken. Maar ja, geen idee hoe arabische mensen hem vinden, want misschien is het wel een heel afgezaagde naam, zoals in nederland Jan of Kees.... Succes met zoeken!
Elif staat voor de letter A in het Arabische alfabet dit wordt bij on s dan ook niet gebruikt als naam. Bij Turken echter wel. toch bedankt voor het meedenken.
Ik ook m'n man moet er nog even over nadenken en mannen hebben daar wat langer de tijd voor nodig Ik heb dat bericht van Angela helemaal over het hoofd gezien. Amalia is een Griekse naam, maar amal en amaal wel Arabisch. Diyanah is ook heel mooi, zag ik op dat lijstje staan. Is je kindje gemixt?
Hi! Ik heb al op meerdere sites gezien dat Amalia ook een Arabische naam is , bijv. op deze sites: Arabic Names: Arabic Girl Names "A" en http://www.searchtruth.com/baby_names/names.php?ntype=f&find=2&letter=A Ik heb geen verstand van Arabisch, dus ik neem het alleen maar over en misschien klopt de info op die sites niet Maar Amalia is ook een Germaanse, Hebreeuwse en Latijnse naam (Grieks weet ik niet, maar ik geloof je meteen ) : Amalia | Name Meaning & Origin | Girl Name Amalia | Baby Names World Anyway, het leek mij ook wel leuk als Amalia ook een Arabische naam is, aangezien onze prinses zo heet Ariane komt er ook bij in de buurt, want Ariana schijnt volgens eerstgenoemde site ook Arabisch te zijn - Ariana vind ik trouwens ook een prachtige naam (en met een mooie betekenis)! Wat betreft Diyanah, die naam vind ik ook heel mooi, al was het maar omdat mijn zus Diana heet Wat betreft Arabische jongensnamen, misschien moet je een nieuw topic openen. Ik vind Sami en Rayan/Rayyan mooie namen voor een jongen, maar ik ken niet zo veel Arabische jongensnamen (wel Turkse en die hebben meestal wel een Arabische oorsprong). Ik las wel op verschillende namensites dat de Engelse naam Caiden/Kayden/Kaden van het Arabische Kaden of Kadin komt - met de betekenis 'vriend' - dat vind ik wel heel leuk (als het tenminste klopt) en Kaden/Kadin vind ik ook een mooie naam trouwens. Meer Arabische jongensnamen kun je vinden op: Arabic Names & Meanings | Arabic Boy Names | Baby Names | Parents Connect en Arabic Names: Arabic Boy Names "A" Er zitten ongetwijfeld een heleboel supermooie namen tussen Leuk topic dit Succes allemaal!
Voor een meisje vind ik Dilara heel mooi, maar ik weet niet of dit Arabisch is (ik lees verschillende info over de herkomst nl.). De Turkse naam Canan vind ik ook mooi; is de Arabische vorm daarvan misschien Janan? Voor een jongen vind ik - naast Sami en Rayan/Rayyan - Said, Fouad, Ramzi, Idris, Ali, Ilyas/Ilias/Iljas ook heel mooi
Voor een jongensnaam hadden wij bij de eerste ook Rayan in gedachten, tot we erachter kwamen dat alleen al in het dorpje waar mn schoonouders wonen dat jaar 8 Rayans waren geboren.. in Nederland wordt die naam ook héél veel gegeven, door gemixte koppels en ook Marokkaanse koppels. Dat vonden wij minder leuk. Voor jongens vind ik Amir, Anouar, Samir, Yassin en Naim mooi. En de naam van mn zoontje, maar die zet ik hier niet neer.
yasmin is een bloemnaam. je kan ook je tweede dochter naar een bloem noemen:b.v. Abier shahad maysam tabasom reshaa
Ik vind van dit lijstje Maysam wel mooi, maar mn man niet dus dan houdt het op Mijn lijstje ziet er nu zo uit: - Nadine - Rihanna - Aliyah Welke vinden jullie het mooist van die 3?