Ik had gewoon op NOD getest de vorige 2 keren. (Eerste keer 8 dagen na NOD.) Denk jij dat een vroege mk niet meetelt in die statistieken?
Dat denk ik, ja. Ik moet zeggen dat ik nog niet gelezen heb, maar ja ik denk dat zo'n hele vroege mk toch echt meer een kwestie is van domme pech en niet zozeer de kans op herhaling statistisch verhoogd. Maar een wetenschappelijke onderbouwing kan ik niet geven, meer een gevoel. Wat ik eigelijk bedoel is dat de kans dat het goed gaat veel groter is en dat je daar aan vast moet houden. Niemand kan je garantie geven, maar probeer jezelf niet gek/bang te maken door op te gaan zoeken wat er allemaal mis kan gaan! Gewoon niet doen... knufs!
@Jippie Ja ik begreep je wel. Het is ook niet dat ik het opzoek hoor. Ik las het eerst hier op ZP in een topic over onzekerheid en toen ben ik het zelf gaan verifiëren op internet... Was er echt van geschrokken.
@Alex: uhhh ik bedoelde Evelyn... Enne, Jippie heeft gelijk, maak je niet gek met dit soort berichten! @Nette: nuchtere rotterdammer? Je hubby?
He lieverds, geen tijd om terug te lezen....ben op......net feestje gehad van de jongste zijn eerste verjaardag, hij had echt gevoel van jarig zijn.....de hele middag en avond zaten zijn ogen te twinkelen.....en de oudste vond het ook geweldig met alle kids.
Vandaag naar gyn geweest.....man man man wat is dat toch een fijne kerel, jonge kerel met zoveel gevoel en begrip. Hij was zo relax en vond het logisch dat ik afspraak door wilde laten gaan, en zei ook, we gaan eerst even kijken en dan kan ik je evt antwoorden geven op je vragen, en toen hij zei van, tja je ziet die derde er gewoon al bij lopen......welke gyn zegt nou zoiets met zoveel medeleven in zijn ogen. En hij zei op mijn vraag ook, tuurlijk kijken we even naar je eierstokken en tot onze verbazing zijn er twee eitjes aan het rijpen in mijn linker eierstok....en er is geen reden dat het de volgende keer niet zal lukken maar als het weer mis gaat dan kon ik direct komen en dan gaan ze direct verder kijken. Was zooo opgelucht en blij toen ik bij hem vandaag kwam, een beter echo naast een echo met een kloppend hartje kan je je niet wensen. Voor mij is het nu ook afgesloten en voel me weer vrij..... Morgen ga ik even weer reageren...... Dikke knuff voor wie het nodig heeft.
lief al die extra knufs.. en ze voelen ook goed Het is hier redelijk rustig.. Ik denk dat een deel van de rust nuu even komt doordat we deze ronde hebben overgeslagen en ik niet echt meer geloof in dat er hier ooit een 2e kindje komt.. Begrijp me niet verkeerd.. Ik wens het met heel mijn hart.. Maar of ik het echt nog geloof.. Lexie.. ik snap je angst wel.. en ik kan wel zeggen dat je het los moet laten.. Maar dat doe je toch niet Kans dat het goed gaat is toch het grootst meis.. En bovendien heb ik het gevoel dat het goed gaat.... Dus mag het eigenlijk niet fout gaan toch...
@Nette Ik snap wel dat je er niet meer zo in gelooft, want ik ken dat gevoel natuurlijk ook wel. Het is altijd makkelijk roepen van "Die en die dachten ook dat het nooit meer ging lukken en toen lukte het opeens wel, blabla..." Maar er is nog altijd hoop. Ik blijf voor jou ook duimen. @beeb(s) Wel naar juf Nette luisteren, hoor! Blijven plakken! @Goof Fijn dat je zo'n goed gesprek hebt gehad!
Hey kippies, Ja hé? We zien er mooi uit.... Hihi.... Ik zag deze foto en vond hem echt geweldig! Vandaag afscheid van mijn collegas genomen....was niet erg hoor, ben blij dat het nu klaar is. Dan boodschappen voor de kerst gehaald en toen zijn we tegen de avond naar Oberhausen gereden... Gewandeld over de kerstmarkt en toen hebben we ons kerstcadeau gekocht. Twee super mooie matzilveren ringen met een dunne glanzende streep in het midden en een steentje voor mij. Mijn vriend vond het tijd worden dat iedereen kan zien dat we samen zijn . Super lief van hem... Had ook traantjes in mijn ogen. Hij praat ook over trouwen maar dat bekijken we ff verder totdat de zaak tegen mijn ex afgerond is. O man kippies.... Ik ben echt zoooooo gelukkig met hem. Echt mijn prins op het witte paard.;D Vanmiddag werdt ik ook gebeld door het bedrijf waar ik afgelopen week was. Ik mag woensdag op tweede gesprek komen. Yes yes yes dus kippies.... Woensdag duimen van 13 uur tot 15:30 !!!!! Goof: wat een prettig bericht van je en dat voor de feestdagen!! Zo, ik help nu nog ff mijn mannetje, hij maakt een vogelvoederhuisje voor mijn ma....echt lief van hem.... en dan gaan we ooit een keertje naar bed hahaah lol Wij wensen jullie nogmaals hele fijne feestdagen!!!! En kippies.... Jullie zijn allemaal geweldig en jullie mannen ook!!! Een hele grote knuffel voor jullie allemaal...... Sluit aan...... GROUPHUG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Ewelyn, ja hoe gelukkig kan je zijn he......ik had dat gisteren na het nieuws van het zkh....en moest ff knuffelen met mijn kanjer.....voelde me zo vrij en zo gelukkig........heerlijk is dat!
JIj ook meis!!!! En voor de rest wil ik jullie dat natuurlijk ook wensen......super gezellige dagen gewenst.
iedereen ook van mij een prachtige kerst gewenst Ennnuhhh voor de donkere dagen de beste manier om het donker te bestrijden is een kaars aansteken (bedenkt dat ziochzelf ook heel hard)