Pink Ladies (Part II)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Tina85, 8 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stampertje89

    stampertje89 Fanatiek lid

    7 feb 2011
    1.035
    0
    0
    @ vaddie: ik ben ook van e naar g gegaan! Bizar he??

    @ me: wij hebben ook een donatie gedaan voor t glazen huis! Wij hebben kleding besteld :) voor mij n trui, voor mn vriend 2 tshirts, voor de beeb n slabbetje, en voor mn vriend zn dochter een tas! Supergaaf en weer 100 euro gedoneerd!

    @ kirsten: ja dat kan hoor.. Je voelt dat vrij snel.

    @ skaya: beetje oppassen met de harde buiken!!
     
  2. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Meiden

    Even snel tussendoor!
    Vanmorgen 20wekenecho gehad. Alles prima met de kleine :D Hij/zij lag mooi op schema.
    We hebben gevraagd naar het geslacht, maar omdat frummel zo beweeglijk en eigenwijs was, konden ze het moeilijk zien en hebben we geen 100% zekerheid gekregen. Wachten op de volgende echo dus... We houden het spannend ;)
    Pffff, had ik eindelijk manlief zover om het geslacht te weten...beslist frummel er anders over! Heb ik weer! ;) :D
     
  3. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Tina: Fijn dat alles goed is met de kleine. Jammer dat die er geen zin in had om te laten zien welk geslacht die heeft, maar dat komt nog wel een keertje ;)
     
  4. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Één ding is zeker...het is een kind van z'n vader en z'n moeder :D
    En stierenkinderen staan bekend om hun koppigheid...moeders kan het weten...ben zelf ook een stier :) dus de appel valt niet ver van de boom :D
     
  5. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Tina: Daar weet ik alles van, ben zelf ook stier (aangezien je op mijn verjaardag bent uitgerekend geen toevalligheidje ;)). Kan zelf ook super koppig zijn, maar daar hebben meerdere mensen in de familie van mijn vader last van, ook mensen die geen stier zijn ;)
     
  6. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Tina fijn dat de echo goed was!! :)

    Hier vanmorgen alle kerstboodschappen gedaan en cadeautjes gehaald voor onder de boom. Heerlijk terwijl de kleine man op school was.
    Dan schiet het tenminste een beetje op (ondanks de drukte)
     
  7. juultje

    juultje Bekend lid

    2 jan 2011
    983
    0
    16
    Fijn tina dat de 20 weken echo goed was.

    Hier ook de kerstboodschappen in huis. Was weer lekker druk maar alles is binnen. Ook naar d everloskundige geweest. Baby is gedraaid en ingedaald. Het ligt al vast in de bekken. Dus gaat de goede kant op. Wel was bloeddruk hoog. Of eigenlijk de onderdruk. 90/130. Dus zodra ik me niet lekker voel of iets dergelijks moet ik bellen. Baby leek iets voor te lopen (half weekje) maar ze zei wel eerlijk dat het moeilijk schatten is met de handen. Volgende keer een liggings en groei echo.
     
  8. kwiebje

    kwiebje Bekend lid

    17 feb 2011
    856
    1
    18
    Gelderland
    Hier net ook de kerstboodschappen gehaald. Ik ben blij dat ik zit. Net een was aangezet en straks maar weer aan de poets.

    Tina gelukkig is alles goed met jullie beebje! Het is wel een eigenwijs hoor. Dat wordt nog wat;)

    Kirsten net boven je schaambeen zit er dan een harde bobbel. Die gaat steeds verder omhoog. Dat is je baarmoeder. Ik weet alleen niet of dat met vier weken al kan. Veel plezier met vertellen met kerst!

    Wie weet krijgen we een kerstkindje hier! Ohh das lief. Of schiet iemand een kindje het nieuwe jaar in om 1 over 12:p spannend allemaal hoor. Wij volgen jullie op de voet. Kunnen we alleen maar van leren.
     
  9. kwiebje

    kwiebje Bekend lid

    17 feb 2011
    856
    1
    18
    Gelderland
    Juultje wat fijn dat het al goed ligt. Nu kan het niet meer draaien? Heb je er last van? Jammer dat je bloeddruk wat hoog is. Hopelijk komt het door de drukte voor kerst.
     
  10. Skaya

    Skaya Fanatiek lid

    19 jan 2011
    4.337
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    omg. Rotterdam
    Juultje, jouw kleintje ligt dus ook klaar voor 'take off' :D Mooi!!

    Tina, fijn dat alles goed was!! Ze kon het niet met zekerheid zeggen het geslacht, maar heb ze wel haar 90% vermoedens uitgesproken? Nieuwsgierig persoon hier hoor haha :D

    Vaddie, had jij die harde buiken toen gemeld bij vk? Wat zei die ervan?

    Vandaag hele dag wezen shoppen. Geen harde buiken meer gehad, wel echt een beurs gevoel in mn buik. Zal wel door het groeien komen.
    Ook een voedingsbh gekocht...van een kleine C naar toch een flinke D al gegaan. En ook gelijk maar een zwangerschapsbroek en legging gehaald. Ohhw wat zit die broek lekker!
     
  11. kwiebje

    kwiebje Bekend lid

    17 feb 2011
    856
    1
    18
    Gelderland
    Skaya die zwangerschapsbroeken zijn echt geweldig! Geen knellende broekbanden Ik heb niks anders meer aan. Ik heb er vier. Daarnaast ook nog een rokje.

    Ik sta trouwens niet goed in het lijstje. Wij krijgen een meisje ipv een jongen. Ik kan het niet aanpassen op mijn phone. Kan iemand het aan passen?

    Ik ben vanmiddag weer aan het ruimen geweest. Dit keer was de douche aan de beurt en de was. Straks nog even poetsen.
     
  12. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    @ nieuwsgierig aagje...euhm skaya: ja, ze heb een vermoeden uitgesproken...maar zei ook dat het een 50-50 vermoeden was :D met andere woorden...het kan nog alle kanten uit! Lekker duidelijk he :D
     
  13. kwiebje

    kwiebje Bekend lid

    17 feb 2011
    856
    1
    18
    Gelderland
    Tina wanneer krijg je je volgende echo? Hopelijk doet hij/zij dan ongegeneerd de beentjes wijd.
     
  14. deesjedees

    deesjedees Fanatiek lid

    10 nov 2010
    1.647
    0
    0
    @ skaya, Lekker zitten die zwangerschapsbroeken he. Hier gaan ze nu minder zitten.

    @ tina, wat fijn dat alles goed was op de 20 weken echo. Wanneer heb je een volgende echo. Hopelijk laat hij/zij dat wel zien wat hij/zij is.

    @ hier, Vanmiddag naar de verloskundige gebeld. Onze kleine knul voelde ik bijna niet. Gisteren ochtend en vanmorgen maar heeeel zachtjes gevoeld. Moest naar de praktijk komen om het hartje te luisten. Dat was duidelijk te horen. Voor de zekerheid door gestuurd nar het ziekenhuis. Heb daar een hartfilmpje en echo gehad voor het vruchtwater. Daar was gelukkig alles goed.
     
  15. me83

    me83 Niet meer actief

    @tina.. fijn dat je 20 weken echo goed was! dat je kleintje gezond is is het belangrijkste.. maar hij/zij houd de spanning er zo wel in:D

    @dees.. fijn dat bij jou ook alles goed is met je kleintje.. hij zal wel wat minder in ruimte gaan zitten?
     
  16. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Skaya: toen wel gemeld. De ene heeft het sneller dan de andere. (ik heel snel) Er werd me verteld vooral op mijn eigen gevoel af te gaan. Bij mij is het zo dat een harde buik niet altijd pijn doet. Als de pijnlijke harde buiken vaak voorkomen, dan maak ik me zorgen.

    Hier vandaag relax dagje gehad. Beetje bijtanken voor het weekend. Morgen naar het circus. Zouden eerst met vrienden gaan maar die hebben afgezegd. Nu nemen we de achterbuurkinderen (4 en 8) mee. Morgenavond met andere vrienden gourmetten en pakjes, bij ons thuis. Ook met de kerst zelf drukke planning.
     
  17. me83

    me83 Niet meer actief

    hier morgen middag ff naar me opa en oma voor kerst.. in de avond niks..

    zondag avond bij schoonmoeder en fam eten.. gourmetten! geen kadootjes..doen we alleen samen thuis(en krijg envelopje van me oma om zelf wat te kopen maar dat leg ik toch weg voor de kleine)

    en maandag zouden we niet veel doen maar 2 vrienden komen hier toch gezellie eten.. dus morgen toch nog effies boodschappen inslaan.

    hier van clienten allemaal lieve kaartjes gehad met of geld of bonbons en een fles champ.(die maar voor manlief met oud en nieuw bewaren hahahha ze weten het nog niet)allemaal zulke lieve menssies waar ik werk!dus gister van me eerste kerstcentje die broek gekocht bij prenatal..

    wat gaan julllie allemaal doen>?

    en natuurlijk

    ik wens iedereen hele fijne kerstdagen!!!geniet van elkaar!!en van het eten offcourse:D
     
  18. deesjedees

    deesjedees Fanatiek lid

    10 nov 2010
    1.647
    0
    0
    @ me, het kon zijn dat hij met zijn voetjes tegen mijn rug aan ligt. Dan voel ik hem niet goed. Nu is er wel weer leven. Nog wel zachtjes. Vond het wel schrikken dat ik meteen door gestuurd werd naar het ziekenhuis.
    Morgen avond zijn wel lekker met z'n 2tjes thuis. We eten dan kalkoen rollade. jam jam. 1ste kerstdag zijn we bij mijn schoonouders en 2de kerstdag zijn we bij mijn ouders.
     
  19. stampertje89

    stampertje89 Fanatiek lid

    7 feb 2011
    1.035
    0
    0
    Hey girls. Vanavond nog even urine gaan inleveren bij de husartsenpost, had al vanaf vanmiddag wat harde buiken en plassen gaat al n paar dagen wat moeizaam.. Er was niks aan m'n urine te zien, moest wel de verlosk bellen. Dit gedaan, zolang m'n buik geen pijn doet moet ik me geen zorgen maken! Dus gelukkig loos alarm! Ga zo slapen. @ Tina: fijn dat alles goed was! @ kwiebje : sorry! Had t geslacht van alle beebs uit m'n hoofd gedaan.. Toch niet helemaal goed dan ;)
     
  20. kirsten87

    kirsten87 Fanatiek lid

    19 dec 2010
    1.927
    0
    36
    Nederland
    Dames.,
    Wat mag je nou wel of niet tegen uitwendige aambeien doen? Want ja hoor., heb t al te pakken hier!! Het is duidelijk dat ik zwanger ben he? hahaha
     

Deel Deze Pagina