hmm het klinkt heerlijk Dreamer je eigen Mac haha. De taart maak ik van marsepein. Boerenkool was met uitjes jus, niet met uien door de boerenkool heen. Dat zal trouwens ook prima kunnen denk ik maar dat heb ik nog nooit geprobeerd.
Ohh Dreamer, een cheeseburger! Krijg er honger van Lente, was je boerenkool lekker? Moet ik het er bij jou ook even achter zetten?
Zwangeren to be Dreamer08 - 23 jaar - NOD onbekend - Zussie Chantej - 23 jaar - NOD onbekend - Rosemarie Mamas to be Zebra - 23 jaar - 20 Maart 2012 Meisje - Lentekind Dreamer - 22 jaar - 15 April 2012 Meisje - MissCK Noosa - 24 jaar - 20 April 2012 Jongen Babsies Trotsemams - 32 jaar - 5 Mei 2012 Jongen - Yara Babsies - 25 jaar 4 Juni 2012 - denkt jongen - Noosa Rosemarie - 25 jaar - 14 Juli 2012 - ?? Chantej Lentekind 28 jaar - 3 Augustus 2012 - denkt jongen - Zebra Zussie 25 jaar - 11 Augustus 2012 - ?? Dreamer08 Yara 22 jaar - 11 Augustus 2012 - denkt jongen - Trotsemams MissCK 23 jaar - 4 September 2012 - ?? - Dreamer
Bij mij veranderd het ook vaak hoor, kan best zijn dat ik er over een paar weken van overtuigd ben dat het een meisje is..
Ik ben nu trouwens de originele Disneyfilm Alice in Wonderland aan het kijken Echt geniaal, was lang geleden dat ik die gezien heb
haha ik beloof alleen niet dat dit de definitieve doorslag is van me Mn boerenkool was heerlijk. Heerlijke winter kost. mn mannetje wilde morgen boodschappen doen doordat ik donderdag avond wat had maar daar zag ik als een berg tegenop. Dan is het stamp vol van mensen die voor de kerst willen shoppen. Nu gaan we straks. Haal ik hem op van zn werk maar blegh, geen zin. Ik wil lekker bankhangen. maandag komen mn ouders ons om 9.30 halen om richting mn zus te gaan voor de kerst. ik weet alleen niet zo goed wat ik aan moet doordat iedereen pas compleet is rond 13uur en we het dan gaan vertellen. mijn kast maar eens uitpluizen. misschien eerst nog maar comfortabele kleren aangezien we toch nog een stuk gaan wandelen. Doe ik daarna wel chick.
haha het is wat hier met de giraffe en cheeseburgers! Mams, ben zo benieuwd hoe het ging bij het zwemmen? Lente, ik zie dat we buddys zijn
haha ja, maar dacht komt nog wel. Voel je eerst maar beter dan kaarten we het tegen die tijd wel aan.
is al een paar dagen. Je loopt niet achter. Je hebt gewoon andere dingen aan je hoofd. Je geeft maar een seintje als je er aan toe bent. En je hebt ook al een buddy dus weet ook niet of je een tweede wil.
Zooo,daar zijn we weer.Met een heel intens gelukkig meisje,met A diploma Ze deed het ook echt super goed,heel geconcentreerd (dat is haar zwakke kant) en rustig (nog een zwakke kant haha...).. Ze zwom samen met nog een meisje en ze deden het alletwee goed. Toen mochten ze even spelen in het water,kwam de juf terug met de dilploma`s.Dat koppie van dochter,geweldig.. Echt vooral nog zo`n nee-dit-is-niet-echt gezicht.Het moest ff bezinken..en toen trots,zoveel trots. Dit had ze echt even nodig in deze pittige november en december tijden En ook helemaal terecht hoor,ze kan het gewoon echt goed. Daarna naar de mac geweest,helemaal feest natuurlijk hihi.Ik heb genoten van m`n shake caramel en garnalen haha. Zoon moest daarna zwemmen,hij vroeg een of hij ook zijn A diploma ging krijgen.Maar helaas,zover is het nog niet.Hij wil het ook zo graag,dus deed wel extra zijn best. En nu lekker chillen op de bank Lente,ohh ben zo benieuwd naar je taart!Succes met de boodschappen,het zal wel volle bak zijn overal. Yara,wat een schattig knuffeltjes.En die sokjes en truitje,helemaal sweet.Heel veel plezier vanavond! Noosa,ben je al bij de echo? Spannend! Ben kei benieuwd,show je wel je foto`s? Dreamer08,nee uitslapen zit er hier niet meer in.Tenzij husband en ik afwisselen.Maar mij lukt het niet eens meer,ik wordt altijd gauw wakker als de kindjes wakker zijn.Komt wel weer,over een jaar of 18 Zussie,whahaha jij maakt zo ook wat mee op je werk zeg Maar toch respect voor een oudere man die dat zo ff durft te vragen.En ook oude mensen hebben sex ,die hebben ook hun lolletjes nodig haha Vanavond the voice kijken,heb er zin in.Morgen mijn hema pakket ophalen.Dat werd tijd ook Ohhh,ik ben zo trots op mijn meiden meisje...haar A diploma.Zo knap van d`r,het heeft nogal wat energie gekost.Dochter is een doorzettertje en daar heb ik zo`n bewondering voor.Ahh,i love my kiddies
Mams wat fijn van dat je docher haar diploma heeft gehaald, dan mag je terecht trots op haar zijn! Oh boerenkool met uitjes jus, dat lijkt me ook wel lekker.... mmm.... maak je dat dan van een pakje?
Zucht...wij zijn verliefd op onze kleine man! Heeft goed zn kunsten laten zien aan ons en trotse grootouders! Duimen, geeuwen, drinken en slikken, zwaaien en zn voetbalbenen laten zien haha.....we konden allebei even niet meer wachten! Het is zo dichtbij als je m op dat scherm ziet! Foto's komen vandaag schatjes!
Oh Noos,de gelukkigheid spat zo van je berichtje af Super leuk zeg!En fijn dat meneer zich goed liet bewonderen hihi Ben benieuwd naar de foto`s
Meiden.. Heb nu in totaal 4 testen gedaan en 1 digitale van Clear Blue gister avond. De testen die ik 'smorgens doe (dipstick van sensitest) wordt gewoon níet donkerer per dag of per 2 dagen. hoe kan dit? pas na een minuut of 2 komt er een licht streepje. gisteren digitale van CB gedaan. gaf aan zwanger 1-2 weken. Maar die testen van 's morgens moeten toch donkerder worden richting je nod?
Heb je foto's ervan Miss? Ik weet niet precies hoe het zit...hcg is natuurlijk ook heel persoonlijk... Het is zo moeilijk om er iets over te zeggen omdat je nog voor je NOD zit.... Ik kan je niet echt helpen helaas!