Ik ben zelf purmerender, hihi was een purmer noorder en sinds twee weken purmer zuid! En mijn schoonmoeder woont daar schuin boven, bijdat balkonnetje met dat geel witte doekl, links boven de slager hahaha...(zo denk je nog eens aan mehahaha)
Zou nu even een kijkje gaan nemen. 12 uur is een normale tijd voor deze dag om open te gaan. Hoop het voor je.
Frummeltje, kan het voor de zekerheid even na vragen voor je? Een vriendinnetje van mij werkt bij de slager daar?
Ik dacht ook 9 uur ophalen dat je er dan 9 uur moet zijn. Ik denk dat ze dus wel open zijn geweest om 9 uur om de mensen hun pakketten te laten afhalen, als ze verder gewoon dicht zijn dan kan ik mij voorstellen dat ze om 10:15 uur gewoon dicht zijn als ze verder dus gewoon dicht zijn vandaag. Hier is het ook 9 uur ophalen en verder de hele dag dicht. als er vanaf 9 uur op staat is het een ander verhaal. wat stond er dus precies? om 9 uur ophalen of vanaf 9 uur ophalen? Ik hoop dat je nog wat kan regelen bij de AH! hier is ook alles dicht verder vandaag. Bestellingen worden gebracht of konden vanochtend afgehaald worden om 9 uur.
Frummeltje, kreeg net smsje terug, hij is gewoon om 16uur open...maar schijnt wel altijd stampend druk te zijn, dus zou er om kwart voor 4 staan hoor! Succes!
dat zou geweldig zijn! Mijn man is nu wederom richting de c1000. Dan wonen we trouwens niet zo ver van elkaar, ik woon in de Gors, naast het ziekenhuis!! hihi
Boodschappen doen op 2e kerstdag, ik zou er niet eens op komen Maar goed wij hebben een hele grote koelkast plus vriezer.
hier zou hij ook open zijn...van 8.00 tot 18.00.... maar ik geloof er nog niet zo in...op een gereformeerd dorp de c1000 met 2e kerst open
hahaha klinkt mij bekend in de oren geloof er hier ook niet zo in zondags en feestdagen zijn hier geen winkels open in dit gereformeerde dorp
Dan kan ik zo naar je toe lopen, hahaha. Dan hoef ik bij mij alleen het dijkje op en busbrug over! wat grappig zeg! Nou het moment supreme is bijna daar... zal het nog lukken vandaag met het vlees??
Ik hoop dat je vandaag je pakket nog kunt ophalen! Erg vreemd inderdaad dat je 2e kerstdag kon kiezen en de winkel dan gesloten is. Hier konden we de bestellingen alleen tot en met 24 december ophalen.
Hier waren sommige winkels maar een half uurtje open en dan allleen voor afhalen van bestellingen. Tenslotte is het ook Kerst voor hun Hopelijk lukt het met je bestelling
meende altijd dat jij in LWD woonde maar dat is geen dorp, dus zal ik het wel mis hebben maar hier ook geen winkel open hoor in het dorp.