Meiden, Vorige week vrijdag een echo gehad (ivm 1 druppel bloedverlies in de week ervoor mocht ik al langskomen); dacht 6 weken te zijn... Bij de echo bleek het vruchtje kleiner; dus was behoorlijk down ervan... Op zich heb ik niet direct slecht nieuws gekregen; maar toch... 't Blijft gewoon afwachten; of het groeit nu door, of het gaat mis... Nu ben ik sinds zondag elke ochtend begonnen met overgeven! Eerst was ik amper misselijk, maar nu... 't Is vooral 's ochtends erg, maar ook later op de dag heb ik er wel last van. En de hele dag heb ik een smaak in m'n mond alsof ik sinaasappelsap heb gedronken --> beetje maagzuur dus. Volgende week donderdag heb k een nieuwe echo... Hoop VURIG dat het vruchtje dan gegroeid is... Mag ik voor nu een beetje hoop hebben dat 't erger worden van de kwaaltjes een tekentje van ons wormpje is dat het goed gaat daarbinnen? Of kan ik 't beter bij m'n bange gevoel houden...
Het hebben van allerlei symptomen zegt helaas niets over het wel/niet goed gaan van je zwangerschap. Ik heb nooit echt symptomen gehad en heb twee prima zwangerschappen doorgemaakt. En het komt helaas ook andersom voor. Probeer gewoon niet te veel te piekeren en probeer te genieten van je zwangerschap.
Toen ik 6w6d was, was ons kleintje 6,5mm groot. Volgens de computer van mijn gynaecologe stond dat gelijk aan 6w2d. Dus 4 dagen achteruit gezet. Op 8w6d ben ik terug moeten gaan en ben ik 4 dagen vooruit gezet dus je baby'tje kan nog zeker een groeispurtje krijgen hoor! Niet ongerust zijn.
Helaas zegt het wel of niet hebben van kwaaltjes helemaal niks over het verloop van je zwangerschap. Je hebt vrouwen die hebben helemaal nergens last van en met extreme kwalen tot alles er tussen in. Ik weet hoe naar het is, heb het zelf ook meegemaakt, maar het enige wat je kan doen is afwachten. Probeer niet gelijk te wanhopen, het kan ook goed aflopen!
probeer sowieso positief te blijven!! negatieve gevoelens kunnen er ook invloed op hebben.. al snap ik het wel!! bloedverlies wijst nergens op.. kan ook de innesteling zijn geweest vermoed ik.. dus het zegt niets.. gewoon afwachten en positief blijven denken!! succes!!
Ik ben gisteren bij de gyn geweest omdat mijn vk dacht aan een m.a. Niets van dat alles, het was gegroeid en volgende week zien we misschien wel meer. Ik kreeg van hem mee dat het een goed teken is als ik in de tussentijd niet ga bloeden en wel de kwaaltjes houd. Dus: sterkte meid, volgens mij heb je alle kans dat het prima in orde is!
Dat geeft mij idd ook hoop, Jantine! Als ik dat lees... vandaar dat ik een beetje hoop heb/had dat het erger worden van de kwaaltjes iig niet betekent dat het mis gaat. Ik heb na die ene druppel nog helemaal geen bloed meer verloren. Dus... als ik die druppel niet gehad had, dan had ik nog geen echo gehad... en wist ik dit allemaal nog niet... ging ik er ws ook van uit dat het goed was... Dus probeer dat nu ook te doen. Wanneer mag jij weer?