Naar Zoetermeer verhuizen.

Discussie in 'De lounge' gestart door moedervan6, 26 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. daanquinty

    daanquinty Fanatiek lid

    12 aug 2010
    2.179
    0
    0
    zoetermeer
    nou sorry hoor maar dit is echt niet waar...ik weet niet in welke wijk je woont maar vraag me af wat je daar nog doet hahahah pfff ik zou depri worden dan als ik jou frustratie's lees;):)
     
  2. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Tja zo zie ik deze stad dat kan toch. zelfde heb ik met den haag. En als ik kon zou ik hier allaaaang weg zijn;) maarja verhuizen gaat niet zo snel he (aangezien wij niet kunnen kopen)
     
  3. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Waar ik woon in zoetermeer zijn toch niet superveel flats. Eigenlijk voornamelijk eensgezinswoningen in alle variaties. En bij mij achter is meteen een parkje, iets verderop zijn 2 speeltuinen en aan het eind van de straat is de kinderboerderij.
    Maar ben het wel met je eens dat het weinig uitstraling heeft, zeg maar als hele stad. Dan vind ik Leiden en Den Haag leuker. Ik werk nu bij de stadhouderskade en dat is echt een hele mooie wijk. Centrum van Den Haag vind ik ook wel leuk, veel gezelliger dan Zoetermeer.
     
  4. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Welke wijk woon jij ook al weer? *edit* zag het al.
    Asoheem kan wel mooi zijn, maar wel in de dure wijk, waar die villa's staan en waar nu ook dat nieuwe gebouw van de vierstroom wordt gebouwd.
    Mijn schoonmoeder heeft daar ook gewoond en het was alleen maar kommerenkwel daar. Een vriend van ons woonde daar ook en hoorde ook vaak pistool schoten daar...laat ik het zo zeggen, het is een apart volkje wat er woont. Even als in Palenstijn;) (nu wil ik absoluut niet zeggen dat jij zo bent hoor Rosao!!)
    Ja ik snap dat het niet leuk is als mensen Zoeterminder afzeiken, maar niet iedereen kan het leuk vinden hier.
    Mijn vriend kan er ook niet tegen (en schoonzus ook niet) als ik het afzeik, maar goed die zijn geboren en getogen Zoetermeerders.

    De stad vind ik wel gezellig hier op zich hoor:) juist leuker dan Den Haag, voor echte gezelligheid ga ik naar Utrecht ofzo.
    Den haag vind ik net zo'n betonnen uitstraling hebben.:)

    Ik moet ook altijd zo lachen als Peter Heerschop Zoeterminder afzeikt op 538 hahah sorry dames:)
     
  5. Kit

    Kit Fanatiek lid

    10 jan 2007
    1.132
    0
    36
    ZZP'er
    Haha, lekker iedereen over een kam scheren. Ik vind je nu wel erg kortzichtig hoor! En wat betreft iedereen gedag zeggen.. Succes met 120.000 inwoners! Ik ben het met je eens dat de hele randstad meer op zichzelf is dan alles daarbuiten, maar onvriendelijk is weer het andere uiterste. Klinkt alsof je echt een hekel hebt aan waar je woont. Dát lijkt mij nou vreselijk. Jij moet gewoon lekker gaan verhuizen!

    Overal waar je kijkt flats? Geen kinderspeeltuintjes? Ik geloof dat je beter je huiswerk moet doen. Zoetermeer heeft veel te bieden, maar als je het niet wilt zien, tja.. Veel geluk nog hier :p
     
  6. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Tja ik denk er zo over dat mag toch. En ja als ik kon zou ik meteen verhuizen ja. Maar helaas zit dat er niet in...
    De meeste wijken hier zijn niet leuk, Rokkeveen, daar zou ik misschien nog willen wonen. En anders idd Segwaert maar de rest is echt zó bagger.

    Nouja, ik ben misschien gewoon anders gewend aangezien ik uit een super gezellig dorp kom!! En nee ik ga niet zoveel duizend bewoners gedag zeggen;) haha, maar ik bedoel dus meer mensen in de winkels hier (supermarkten enz). Zelfs clienten waar ik werkte viel dat op (die hier dus ook niet vandaan kwamen).
    Misschien een randstad ding, misschien ook niet (dorpje waar ik heb gewoond is ook gewoon randstad hoor;))
     
  7. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    heb mijn hele leven in zoetermeer gewoond. woon op het moment in denhaag maar in april gaan we weer verhuizen naar zoetermeer. ik heb op school gezten in zegwaart is gewoon een leuke beurt hoor. en met een paar haltes ben je in de stad. en de winkelcentrum in segwaart heeft gewoon een ah, lidl, bruna, marskamer, drogist enz
     
  8. moedervan6

    moedervan6 Bekend lid

    6 apr 2011
    527
    0
    0
    Bijna alleen maar positieve reacties over Zoetermeer.Ik krijg er steeds meer en meer zin in.
    Ik heb nooit kunnen wennen hier in DH,ben opgegroeid in een dorp,en ben gewoon die rust gewend.Mijn man woont z,n hele leven al in DenHaag,ben blij dat ie toch overstag is gegan om naar Zoetermeer te gaan verhuizen.
     
  9. daanquinty

    daanquinty Fanatiek lid

    12 aug 2010
    2.179
    0
    0
    zoetermeer
    hoelang woon jij al in zoetermeer?
     
  10. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Hmm, ik woon in een normaal deel van oosterheem. Denk ook niet dat Oosterheem nou speciaal heel anders is als de rest van Zoetermeer of als andere grote steden. Ja, tuurlijk het is heel anders als een dorp (kom zelf uit een superklein dorpje in Zeeland) maar het heeft ook voordelen ten op zichte van een dorp.
    Weet niet waar jouw schoonmoeder heeft gewoond, maar heb hier echt nog nooit een pistoolschot gehoord... Deel waar ik woon (tuindorp zuid/oost, de straten boven de M) zijn overwegend koopwoningen. Oosterheem is wel vrij groot en bestaat zelf ook weer uit meerdere wijken. In bepaalde delen zou ik zelf ook niet willen wonen, heemburgh bijvoorbeeld zo recht allemaal en weinig ruimte.
     
  11. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Mijn schoonmoeder woonde vlakbij de Seagwaertseweg, waar die paar grote kavels toen gebouwd zijn. Vlakbij Koetjes&Kalfjes. Maar die pistoolschoten waren bij die vriend van ons in de buurt (dichtbij de hoogvliet).
    Ze woonde daar in een koophuis, maar woont nu in Spazioflat.
    Ik weet niet waar dat is tuindorp.
     
  12. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Dat is bij halte Oosterheem. Wat verder van de hoogvliet vandaan, meer bij het nieuwe centrum.
     
  13. Angellove90

    Angellove90 Bekend lid

    2 mrt 2011
    731
    0
    0
    Student Vastgoed & Makelaardij
    Noord-Brabant
    Ik heb een tijd bij een makelaar in Zoetermeer gewerkt in de buurt van de Dorpsstraat en in Stompwijk gewoond. Ik vind het wel echt super gezellig winkelen in Zoetermeer, maar ik zou echt in elke wijk kunnen wonen, in Palenstijn zou ik me bijvoorbeeld niet echt veilig voelen. Daarnaast is het ook heel verschillende wat voor "soort" mensen er in een straat wonen, die kunnen de sfeer maken of juist verpesten.

    Maar toch vind ik dat er veel leuke eengezinswoningen te vinden zijn. Ik vind juist dat er best veel leuke speeltuintjes/velden te vinden zijn. En daarnaast zijn er veel leuke dingen te doen voor volwassenen en kinderen (bioscoop, discotheken, restaurants, kinderboerderijen, zwembaden enz.).
     
  14. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.056
    884
    113
    Mijn schoonzusje woont er en ik vind het er verschrikkelijk.
    Ze hebben ijzeren hekken om de huizen heen, vanuit je keuken kijk je op de ijzeren hekken van de overburen, ik vind het geen gezicht.
    En dit is een vrij nieuwe wijk...

    Gelukkig wonen ze hier maar een jaar, ze huren het tot ze in het nieuwe gedeelte van Oosterheem gaan wonen, hun woning wordt op dit moment gebouwd. Dat schijnt wel heel mooi te zijn, al moet je ervan houden om een Hindoetempel in je wijk te hebben staan haha!
    Ikzelf zou er nooit kunnen wonen, te veel beton en alles op elkaar geplakt. Het is niet 1 geheel...

    Het stadshart is wel erg leuk en hoewel mijn schoonzusje er zelf ook niet vandaan komt, heeft zij het er inmiddels prima naar haar zin! Hopelijk heb jij dat straks ook!
     
  15. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Huh? DenHaag alleen maar betonblokken? Dan kom jij vast in een heeeeel ander deel van DenHaag als waar ik kom. DenHaag is zo mooi, mooie huizen, supermooie gevels en binnentuintjes, hofjes ed. De schilderswijk is wel betonblok, maar een groot deel zeer zeker niet.

    Ik heb ook een hele tijd in ee dorpje in de Zaanstreek gewoond, leuk hoor dat ons kent ons maar eerlijk gezegd had je er niet veel.
    Oh en de mensen hier in Zoet? Mwah, ik kan altijd wel met iedereen ouwehoeren haha, maakt niet uit wie.
    Misschien heb je zelf ook wel een "zoetermeerse zeikuitstraling" Buffy... Tenminste, op mij kom je niet heel leuk en gezellig over maar dat kan ik mis hebben ;)
     
  16. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    @rosao ja daar ja bij halte Oosterheem! Daar is het wel heel mooi moet ik zeggen. Zou daar best willen wonen, maar denk dat wij dat niet kunnen betalen hahha:D

    @doortje bedoel jij niet die kangaroewoningen? Daar staan idd wel wat ijzeren hekken, maar niet zo erg toch?

    @monkeylove tja kan je vinden;) maar iedereen heeft nu eenmaal een andere smaak. Als jij mij als een zeikert over vind komen prima hoor, maakt mij niet uit;) zal er niet wakker van liggen.
    Ik vind het overgrote deel gewoon een vreselijke uitstraling hebben...
    Hoewel ik dus ook écht wel vind dat het stadshart gewoon gezellig is en veel leuke winkels heeft. Dus vind het echt niet alleen maar vreselijk hoor.

    Ff een edit:) het dorpje waar ik vandaan kom word ook zo vaak afgezeken, nou als ik dat telkens moet gaan verdedigen dan ben ik volgend jaar nog bezig;)
    Kan mij niet zoveel schelen wat anderen daarvan vinden hoor. niet iedereen kan nou eenmaal hetzelfde leuk vinden...
     
  17. femmy

    femmy Fanatiek lid

    1 jan 2006
    4.061
    0
    0
    Administratie
    hier ook geboren en getogen in z'meer we wonen in een flat, vlakbij het stadshart maar belangrijker ook vlakbij het dorp want dat vind ik gewoon gezelliger dan het stadshart, we hebben alles in de buurt dat is ook wel handig, als je naar het strand wil zit je er ook zo en als je van skieeen houdt heb je ook geluk. ;)
     
  18. moedervan6

    moedervan6 Bekend lid

    6 apr 2011
    527
    0
    0
    Is dorp een wijk of bedoel je gewoon echt een dorp?
     
  19. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Dorp is een wijk van zoetermeer. Het oude zoetermeer zeg maar :)
     
  20. femmy

    femmy Fanatiek lid

    1 jan 2006
    4.061
    0
    0
    Administratie
    ja het oude zoetermeer en daar heb je dan 'het dorp' zo noem ik (en meerdere toch?) de winkels daar. ;) we zijn vandaag even naar het winkelcentrum in meerzicht geweest, hebben ze ook leuke winkels!
     

Deel Deze Pagina