Hoi, Aankomende woensdag wordt ons nieuwe bed al geleverd. Het bed is 180 bij 220 cm (vriend is erg lang). Ik heb bij de Ikea al wel een hoeslaken kunnen vinden in deze maat. Maar weet iemand waar ik een molton kan kopen van 180 bij 220 cm? Alvast fijne feestdagen!
Op internet als je googled vind je diverse sites, waaronder deze. Maar wel online dus. Ik heb geen idee of een Leen Bakker ze ook verkoopt. Beddengoed Moltons 180 x 220 | Dekbedovertrekshop.com
Ik heb hem bij Beter Bed vandaan voor 25 euro. Zijn idd erg moeilijk te krijgen en erg duur. Deze vond ik nog meevallen.
Meiden ik breek even in. Wij hebben een boxspring en ook al Malton s natuurlijk , maar echt goed zitten ze niet. Wie weet waar ik de 90x 2 matras dikte 25 kan vinden. Fijn dat dit topic geopend is.
Weet dat ze ook vsn cindrella tre krijgen zijn. Vriendin heeft die maat ook nodig. Maar hoe of wat....dan moet je even op hun site kijken denk ik
Bedankt meis. Ik las dit topic en dacht er in eens aan dat er ook vast wel malton s in onze maat bed moeten zijn. Het wil zo wel maar zal eens op de site kijken. Maar vandaag maar niet te druk he heeft ook geen haast.
Oh ons bed is ook 180x220 maar bestaat uit 2 matrassen dus heb 2 moltons van 90X220 van zeeman op het bed.
Nou, ons nieuwe bed is geleverd en had de 180x220 moltons bij de Action gehaald. Maar ze passen niet! Zijn veel te kort en smal. Heb hem flink proberen uit te rekken maar het blijft niet zitten. Toch maar weer verder kijken dus.
Denk dat je matras dikkte niet mee gerekend hebt. Ze passen ook niet om de mijne , mis kun je ze nog ruilen?