Nou dat ze gaat voel ik me niet schuldig over, ze vindt het geweldig daar! Het schuldgevoel komt vanwege haar ziek zijn.. Maar heb vanmorgen gebeld, het gaat goed met haar. Morgenvroeg even naar de HA, dit duurt allemaal al veel te lang..
Hier word ik nog steeds gek van die stomme hormonen. Ben normaal zo nuchter en nu kan ik om van alles huilen. Echt heel irritant.
Je moet je niet schamen om te huilen he. Het is wel normaal dat je je zo kan voelen. Denk dat je onbewust toch met die ischias ben bezig gebleven nu komt de ontlading. En een kindje krijgen dat brengt je hele gevoels leven overhoop. Je bent idd normaal gesproken vrij rustig. Maar dat komt echt wel weer goed. Laat het maar lekker gaan je tranen meis afgesproken en voel je je niet rot daar onder. Knuffell.
pnir, mag ik lachen? vind het wel grappig dat jij telkens ischias schrijft ipv schisis. Ischias heeft met je rug te maken
Om die schisis maak ik me niet echt druk. (vind het wel vervelend dat het op kraamvisite vaak erover gaat) Maar het is meer dat ik er tegen op zie dat manlief weer aan het werk moet en dat ik het zwanger zijn mis. En ik ben bang omdat ik toch veel met Noor bezig ben, ik Stijn tekort doe. Ik ken mezelf zo helemaal niet en vind het ook vervelend voor Maurits en Stijn.
ej meissie, dat komt echt wel goed hoor! Stijn komt ook wel aan zn trekken dus daar zou ik me maar niet zo druk om maken. En maurits is volwassen dus die snapt het denk ook wel waaro mje zo bent. Denk dat je het zwanger zijn ook mist omdat je verwacht had overtijd te lopen?
Ja misschien ook wel, voor mn gevoel was ik er nog niet klaar mee. Maar ik geniet ook wel echt van Noor, het is echt een schatje.
Het is een woord dat ik moelijk schrijf. Schrijf liever hazenlip maar dat klinkt ook weer zo cru en gebruik de spellingscontrollen ook nog en dan doe ik het nog fout. Sorry Nelta Denk trouwens wat Gup zegt ook wel waar is. Geef het de tijd. Hier een groot leeftijdsverschil maar ook hier was het de eerste tijd best lastig een tweede kind. Arun die extra vervelend was of juist extreem dat hij zich terug trok. Hij wilde ook de aandacht maar alle aandacht ging naar zijn zusje. En alle krachten die ik nog over had naar me zelf. Maar geleidelijk aan ging het wel steeds beter. Bijvoorbeeld s nachts een paar keer voor k er uit te moeten en dan om 7.30 zorgen dat Arun naar school ging terwijl k net sliep en ik zelf ook man wat voelde ik me dan ellendig. Maar het komt wel goed neem de tijd. En laat de boel de boel. Jij zelf je dochter en zoon zijn nu even de belangrijkste je man volgt van zelf wel als het goed is. Knuffel.
Hey meiden, Vandaag Bram zijn ene muur behangen met het cars foto behang. Oh wat was hij blij en enthousiast. Het eerste wat hij zei was ohhhh mooi. En toen maakte hij een vreugde dansje Zal morgen even kijken of ik een foto kan maken dan zal ik die wel even spammen. Nelta gewoon even je emoties hun gang laten gaan. Hoe moeilijk ook. Dikke knuf. Lila wat fijn dat de beeb zijn hartje klopt. En dat het met lila goed ging op het kdv. UH verder ben ik het even kwijt
ja maar je kan er ook wel van genieten, al kwam ze wat eerder dan verwacht. Alleen voor je gevoel is het dan nog niet klaar omdat je echt naar die datum leeft.
Het is ook vervelend als het vaak daar over gaat. Kan je wel vertellen het slijt in de loop der tijd. Ik heb het met je te doen. Me zusje was ook best een tijdje van slag na de geboorte van me nichtje. Maar ik heb daar gezien dat het slijt. Ze wist het niet van te voren. En de schrik na de bevalling tja dat kan jij wel begrijpen. Andere begrijpen het niet. Daarna is er in de omgeving nog een meisje geboren met een dubbele. Dat zetten me zusje weer met de beide benen op de grond. En ook dat is een prachtig meisje gebleven. Knuffel.
het woord opzich is wel goed, alleen heeft dat met je rug te maken en niet met een hazenlipje maar snap dat het voor dyslecten een lastige is.
Met de bevalling ben ik niet echt geschrokken, wij wisten het natuurlijk al. En Noor is echt een prachtig meisje nu al. Wat mij betreft hoeft ze nog geen eens geopereerd te worden, ik weet dat beter voor dr is, maar voor mij is ze zo ook al mooi. Ik ben trouwens wel heel blij dat ze verder gewoon super doet, dat had ik echt niet van tevoren durven denken.
Dat weet ik meis. Zo voelde het voor ons ook met me nichtje. Heb haar van af dag een in mijn hart gesloten en heb haar nooit meer los gelaten. Zij is het kind dat ik drie jaar mede heb helpen verzorgen en heb opgevoed. Voor haar heb ik speciale gevoelens noem het moeder gevoelens. Zij blijft voor mij me eerste kindje hoe gek dat ook klinkt maar heb haar zeg maar 255 dagen in een jaar bij me gehad. En eigenlijk ook nog na haar derde verjaardag. Van af haar vijfde werd het minder en toen werd arun geboren werd het nog minder maar ze gaat nooit meer weg. Ze blijft dat speciale plekje houden bij mij.
Goedenavond @ Nelta vervelend dat je je zo voelt... miss komt het idd doordat je nog niet klaar was met zwangerschap, geef het even tijd, komt wel goed!! En idd vervelend dat iedereen meteen over die schisis praat... tis en blijft jullie prinsesje met of zonder die schisis! Lekker van haar en stijn genieten! Knuff @ Pnirmal al wat opgeknapt? Heerst een griep geloof ik... @ Lila hoe is het met je meisje? Lekker gespeeld op kdv? @ Hier net gedoucht, voel me ontzettend moe (al hele dag), last van me buik net alsof ik ongi moet worden ofzo... wat een rotgevoel! (terwijl dat toch eigenlijk nog 1,5 week duurt) nu dus maar kruikje maken en lekker naar bed. Morgen weer beschikbaar voor zorg, dus hopelijk een leuk gezinnetje en beetje in de buurt. Slaap lekker alvast enne tot morgen! Xxx
heeeheee niet zo he ik eet niet elke dag een bigmac..ook wel een een Quarterpounder.. Zat net te denken of ik vriend zo lief ga aankijken!....*schaam*