Kopen jullie vuurwerk?

Discussion in 'De lounge' started by annetske, Dec 29, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    De vuurwerk verkoop is weer begonnen. Kopen jullie vuurwerk?

    Ik zelf niet, heb er nog nooit 1 cent aan uit gegeven. Vind het gewoon zonde van je geld. Ik woonde in leeuwarden vlakbij een winkel die vuurwerk verkoopten. en echt ik zag mij de ogen uit, hoeveel vuurwerk er weg werd gesleept. ;) sommigen hadden echt zakken en zakken vol voor een kwartiertje lol (en weg is je geld haha) ;)
     
  2. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    4,322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Sinds onze dochter geboren is, doen we niet veel meer met oud & nieuw, dus echt vuurwerk kopen doen we niet meer. Hooguit een meterpakketje voor de lol :).
     
  3. Maia

    Maia Niet meer actief

    als je een paar sterretjes meetelt wel ;) maar verder niets. vind het zo'n zonde van mijn geld.
     
  4. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    Dec 4, 2010
    3,268
    1,031
    113
    Zuid-Holland
    precies weg is je geld!! ik vind het mooi om naar te kijken....maar nee wij halen zelf niets. Nou ja, alleen sterretjes dan :)
     
  5. Gummiebeertje

    Gummiebeertje Bekend lid

    May 24, 2010
    956
    0
    0
    huismama
    ik niet, besteed het geld liever aan mijn meisje :D
     
  6. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    van mij hoeft het ook niet maar me vriend moet perse vuurwerk afsteken. Ik vind het zonde van het geld eigenlijk haha.Hij mag ook niet meer als 70 euro uitgeven
     
  7. nense

    nense Fanatiek lid

    Apr 14, 2008
    1,358
    0
    36
    Female
    Gelderland
    Nee, wij kopen geen vuurwerk. We besteden het geld liever aan andere dingen.
    Mijn man komt niet eens buiten als er vuurwerk afgestoken wordt met oud en nieuw. Hij heeft als kind een ongeluk gehad met vuur en daarbij zijn hoofd, borst en armen verbrand. Hij heeft daarbij heel veel geluk gehad en er bijna geen zichtbare brandwonden aan overgehouden. Sindsdien vermijdt hij alles wat met vuur te maken heeft en hij geen controle over heeft.
     
  8. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    Aug 3, 2008
    2,165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Mijn mond viel vanmorgen open van verbazing bij het kijken van het nieuws, mensen die voor ruim 300 euro vuurwerk kopen :$

    Hier komen er ook alleen maar sterretjes, wij kijken wel naar het vuurwerk wat al die "gekken" hebben gekocht hihihi. Dus zolang die blijven kopen kunnen wij blijven genieten ;)

    Meestal hou ik het ook maar 10 a 15 min uit buiten en dan ben ik alweer binnen te vinden waar het lekker warm en knus is.
     
  9. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Hier waren we rond de 150 euro kwijt. Hebben niet eens zoveel. Paar knalpijpen en 6 flinke sierpotten.
     
  10. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Mijn vriend heeft al een tijd het één en ander in de schuur liggen en gaat nog wat siervuurwerk kopen morgen. En voor de kleine man wat knal erwtjes.
     
  11. Zus

    Zus Fanatiek lid

    Jun 25, 2008
    1,081
    0
    0
    Wij hebben een pakketje van 35 euro. Wat leuk siervuurwerk. Onze dochter vindt het geweldig om naar te kijken en mijn man om het af te steken :D
    Vind het net een mooi bedrag zo en ook leuk om naar te kijken. We hebben ook sterretjes en nog een wensballon over van vorig jaar.
     
  12. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    hier weten we het nog niet maar als we halen halen het in duitsland is een stuk voordeligger.

    hmm moet het er toch maar eens over hebben met vriendlief wat hij nu wil. maar sinds de kinderen is hij een beetje in gedamt met het vuurwerk normaal haalde hij voor z'n 250 euro
     
  13. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    die wensbalonnen vind ik trouwens wel heel leuk. die zie ik nu ook af en toe in de lucht. Mijn ouders hadden het al over ufo's haha maar even uitgelegd dat ze wensbalonnen gezien hebben dus haha weten ze ook weer wat dat is ;)

    Het jaarlijkse carbidschieten gaat zaterdag hier ook weer van start. Hier heb ik geen moeite mee trouwens, 1 dag flinke herrie maar om 17 uur is het weer rustig. Mijn zoon had het er vorig jaar niet zo op, maar kijken hoe het dit jaar gaat. Ik zei al het hoordt er bij en jij gaat als je ouder bent vast ook met de melkbus van oma het weiland in ;) Nou dat wou hij zaterdag dan alvast wel doen was het antwoord hahaha nou daar wachten we dus nog mooi wat jaartjes mee ;)
     
  14. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Nee, ik ga echt niks kopen.
    Voor een x aantal jaren terug gewond geraakt door vuurwerk van onze overburen en sindsdien een trauma voor vuurwerk.
    Ben echt blij als oud en nieuw weer voorbij is.
     
  15. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    May 21, 2006
    6,208
    3
    38
    Voor mij hoeft het niet zo, maar m'n vriend vindt het helemaal super dus vooruit ;)
    Volgens mij heeft hij besteld voor ongeveer 75 euro.
     
  16. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Nee, absoluut niet. Nooit gedaan ook. Zo zonde van het geld! Ik vind het veel leuker om om 0.00 uur gewoon de straat op te lopen en dan alles te kunnen bekijken in plaats van zelf mijn fikken te verbranden. Mijn man is het daar gelukkig mee eens.
     
  17. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Koop ook geen vuurwerk wel eens gedaan.
    Maar de laatste jaren nooit meer.
    Zonder van mijn geld besteed het liever voor me zelf en in ons huisje die we aan het opknappen zijn.
     
  18. moes

    moes Fanatiek lid

    Jul 20, 2006
    2,765
    9
    38
    eerst kochten wij nooit vuurwerk, maar nu onze kinderen wat ouder zijn kopen we een klein pakketje.
    als er hier nu in de straat vuurwerk te zien zou zijn om 12 uur, zouden we zelf niks kopen, maar hier in de hele straat is om 12 uur echt helemaal niemand buiten!
    en voor de kinderen is dat echt niet leuk, vandaar dat we toch een klein pakketje van max 25 euro kopen.
     
  19. nazli21

    nazli21 VIP lid

    Jul 28, 2006
    7,052
    9
    38
    fulltime mama
    Wij gaan alleen een kinderpakketje kopen. Dure vuurwerk vind ik ook weggegooid geld.
     
  20. Tord

    Tord VIP lid

    Oct 26, 2009
    7,304
    299
    83
    nee, nooit gedaan ook. Zonde van het geld, en slecht voor het milieu.
     

Share This Page