Nod lijst 1 tot 15 januari 2012

Discussie in 'NOD forum' gestart door Pabbels, 29 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Diana75

    Diana75 Bekend lid

    6 apr 2011
    611
    0
    0
    In de gehandicaptenzorg
    Noord Holland
    Goedemorgen meiden,

    Baal enorm van mijn temp, vanmorgen 36.2 en iets later 36.3 dus daar maar op gehouden...ga een nieuwe thermometer halen straks want ik vertrouw deze niet meer na bijna 7 jaar...;)
    Misschien geeft die wel een juiste temp aan! Heb echt mij ei gehad dus snap er niets van, jullie wel?

    VVDD; Ik wilde voeger kapster worden, juffrouw en moeder! Ben het alle drie (nog) niet! Ben van origine Sociaal pedagogisch hulpverlener en trainer met jongeren 12+ en werk nu in de gehandicaptenzorg. Aan het moederschap werken we hard...;)

    Zag een derde dame op roze, gefeliciteerd en dat al in december!!! Dat beloofd veel goeds!!

    @Evira; wat ongelofelijk zeg!! Hopen dat jullie met een andere donor wél het vertrouwen kunnen hebben en dat jullie wens vervuld mag worden!

    Wachtenden op ei of zw test...geduld, geduld, geduld...en dan knallen!!!:p
     
  2. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Diana: is het niet gewoon een implantatiedip geweest ofzo? je kaartje is wel een beetje typisch.
     
  3. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als klein meisje wilde ik (net zoals zovelen hier) dierenarts worden. Maar toen ik mijn hondje moest laten inslapen, ging die droom voor mij over. Dat was zoiets heftigs, ik zou dat niet aankunnen.
    Toen wilde ik internationaal reisleidster worden en ben naar de MTRO gegaan. Helaas werd in het 1e jaar al duidelijk dat ze die richting niet meer gingen doen. Zo stom, want dat was niet vantevoren gezegd. En dat was echt iets wat ik graag wilde. Ik heb toen mijn certificaten voor het 1e jaar nog gehaald en gaan kijken naar een andere opleiding. Ik had niet veel tijd, dus koos voor detailhandel mode en kleding. Maar dat vond ik uiteindelijk zwaar tegenvallen. Toen maar een paar maanden gaan werken in de horeca en nadenken over wat ik moest doen. Ik heb toen gekozen voor MEAO bedrijfsadministratie. Omdat ik erg goed was in vakken als economie en administratie. Ik heb die opleiding ook op mijn sloffen afgemaakt. Hoefde niet te leren, vond het erg makkelijk. En nu werk ik dan ook als administratief medewerkster. Eerst jarenlang in een hotel gewerkt, als receptioniste/management assistente en administratief medewerkster. Toen dat hotel overgenomen werd, ben ik vertrokken. En nu werk ik in een klein bedrijf (totaal 4 medewerkers, waarvan 2 bazen). Echt gezellig en superleuk. Heb veel vrijheid, mag zelf mijn tijden indelen. Volgens hun gaat gezin voor alles. Dus als er iets is met mijn kinderen mag ik gewoon vrij nemen. Het enige nadeel vind ik, is dat ik te weinig uren kan maken daar. Maar voor de toekomst is het zicht er wel op meer uren. Dus ik blijf zeker hier werken. Ik breng de kinderen elke dag zelf naar school en kan ze ook zelf weer ophalen. Dus ze hebben er geen 'last' van dat ik werk. Dat vind ik echt ideaal.
    Sorry voor het lange verhaal :)
     
  4. Kimmie168

    Kimmie168 Lid

    22 dec 2011
    29
    0
    0
    Nagelstyliste
    Harderwijk
    Goedemorgen meiden,

    Wilde graag Patholoog anatoom worden maar bedacht me later dat je dan altijd met de dood bezig bent. Toen heb ik een hele poos op hoog niveau gesport volleybal. Door een blessure kon dat niet meer en moest ik ermee stoppen. Ben toen de opleiding toerisme recreatie en luchtvaartdienstverlening gaan doen. Heb een aantal jaar als stewardess gewerkt bij KLM en als receptioniste. En nu zit ik al een paar jaar thuis vanwege spierdystrofie. Ben op het moment bezig met een cursus als all round nagelstyliste.
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Kaatje foto!

    Betty...een kruis!

    Lianne veel plezier! Mooi weer!

    Helen ook al een kruis!
     
  6. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Heftig! Geeft dat nog problemen met zwanger worden of niet?
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Misschien zegt de gyn wel, je bent zwanger....
     
  8. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Dat moet je niet zeggen ik zie wel wat, binnen afleestijd?

    Wel eng hoor zo vroeg van te voren testen, want het gaat nog zoon vaak voor of op nod mis....kan je het beter maar niet weten. Zou willen dat ik mijn innesteling ook niet voelde.....
     
  9. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hmm.....buikpijn is weg nu, zou dat kunnen betekenen dat ik mijn ei heb gehad, voelen sommige hem ook springen?
     
  10. Kimmie168

    Kimmie168 Lid

    22 dec 2011
    29
    0
    0
    Nagelstyliste
    Harderwijk
    @ Goofychick ja moest af kicken van alle medicatie en waarschijnlijk voor een deel plat liggen omdat het te zwaar wordt om te lopen. Maar dat heb ik er allemaal voor over. Met de vorige zwangerschap voelde ik me juist een stuk beter door alle hormonen. Helaas liep deze niet zo af als gehoopt maar we hoeden moed en wie weet
     
  11. BabyWish91

    BabyWish91 Fanatiek lid

    31 mei 2010
    2.823
    0
    0
    Vindt het heerlijk om met vriendlief samen te zijn
    Groningen
    Goofychick: ik voel m'n eisprong ook meestal.

    Voelt als een plopje ofzo haha, heel raar.


    En het 2e streepje stond er binnen 4 minuten.
    Morgen of over 2 dagen maar weerr.

    Als die dan wit is dan weet ik dat het nog van de pregnyl was
     
  12. NoLi

    NoLi Actief lid

    15 dec 2011
    367
    0
    0
    VVDD:

    Als klein kind wilde ik altijd kapster of kraamverzorgster worden. Kapster verdween langzaam naar de achtergrond en toen bleef kraamverzorgster dus nog over! ;) Begonnen met de Verzorgende opleiding en mocht mijn eerste stage in de kraamzorg. Na een week had ik het daar wel gezien! ;) Vond het helemaal niets aan en had het beeld van babytjes etc. enorm overschat/geromantiseerd. De moeder van tegenwoordig komt zo snel mogelijk weer uit bed en neemt de taken van het zorgen weer zo snel mogelijk over. Blijft dan dus over: het huishouden! ;) Tsja, ik vond het niets! Maarja wat ga je dan doen he... 2de stage was lichamelijk gehandicapten (vond ik wel leuk, maar was HET niet voor mij). Daarna nog in een verzorgingshuis en thuiszorg. Tot mijn grote verbazing vond ik de zorg voor ouderen erg leuk en uiteindelijk heb ik daar mijn specialisatie van gemaakt.

    Na mijn diploma ben ik in een verpleeghuis gaan werken (PG, dementerenden), kort daarna kwam in het verzorgingshuis waar ik stage had gelopen een vacature vrij en ben ik daar aangenomen. Na ruim een jaar de switch naar de thuiszorg gemaakt (kon daar meer uren krijgen). Mijn vriend en ik kochten ons huis en daarom was het belangrijk voor mij om hier in de buurt werk te vinden (ik ben zo'n 60km verder gaan wonen). Nu werk ik ruim 3 jaar in een verpleeghuis, wederom op een PG afdeling. Vind dit erg leuk, maar zie mezelf daar niet over 20jaar nog werken! ;) Wel is het goed te combineren met het werk van mijn vriend en als er kinderen zouden mogen komen in ons leven.

    Op mijn huidige werk heb ik ondertussen een EVV opleiding gevolgd. Dit houdt in dat ik rond een aantal cliënten de gehele communicatie en zorg organiseer.
     
  13. NoLi

    NoLi Actief lid

    15 dec 2011
    367
    0
    0
    Ow en allemaal bedankt voor de antwoorden m.b.t. kant en klaar maaltijden! :p Mocht het zover zijn, dan vraag ik het inderdaad nog wel even aan de VK na!
     
  14. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat leuk om al die verhalen te lezen.
    Heb weinig tijd om te reageren. Ben ondertussen in het huis bezig. Dus lees alleen maar even mee vandaag. Man is vandaag ook vrij, dus hij en de kinderen hebben ook aandacht van mijn nodig :)
     
  15. Diana75

    Diana75 Bekend lid

    6 apr 2011
    611
    0
    0
    In de gehandicaptenzorg
    Noord Holland
    Dat vind ik dus ook en zeker vergeleken met de vorige maanden!
     
  16. Diana75

    Diana75 Bekend lid

    6 apr 2011
    611
    0
    0
    In de gehandicaptenzorg
    Noord Holland
    Dat zou fijn zijn!!
     
  17. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Euhm..ik een kruis? niet op mijn kaartje hoor!

    Hier er klaar mee deze ronde; vriendlief smst net dat ie nog steeds hoofdpijn heeft, dus als ie überhaupt vanavond wel mijn kant op komt is een laatste wanhopige poging tot klussen ook wel te vergeten. GRMBL:x!
     
  18. Diana75

    Diana75 Bekend lid

    6 apr 2011
    611
    0
    0
    In de gehandicaptenzorg
    Noord Holland
    Hoi meiden,
    Nog even...voel me misselijk en sinds gisteren met het tanden poetsen begin ik te kokhalsen als ik achterin mijn kiezen wil poetsen...:(
    Ga nu echt even de stad in, daarna naar de garage mijn auto ophalen en dan een late dienst draaien...zo geen zin in!! Maar morgen lekker vrij...

    Tot morgen!

    Liefs D.
     
  19. Diana75

    Diana75 Bekend lid

    6 apr 2011
    611
    0
    0
    In de gehandicaptenzorg
    Noord Holland
    :(dat zijn mindere berichten Hellen! Eerder ook niet gelust?
     
  20. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hellen, dat is geen leuk nieuws. Ik hoop dat zijn hoofdpijn snel wegtrekt.
    Diana, klinkt goed!
     

Deel Deze Pagina